:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Dailė sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.11.17 17:06 
Tema:
Atsakyti su citata

a jo, o po to prisisiurbę narkatos ir alkagolio aiškina kad niekas jų meno nesupranta. doloj apsimeteliškumą :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.11.17 17:33 
Tema:
Atsakyti su citata

Nu meną tai dažniausiai tikrai retas kuris apart menininkų supranta dorai, bo ir jie patys dažniausiai nifiga nesupranta, gali būti kad tai viena iš nuolatinio liuobimo priežasčių. Bet prisismeigus aiškint apie tai, žinoma, visai nebūtina :))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Bronislovas
Krutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 208

Pranešimas2004.11.22 15:31 
Tema:
Atsakyti su citata

Oi pamenu kai gyvenau ir studentavau siauliuose, vis uzsukdavam i dailioku barakus, nu vistik budavo ten nemazai geruliu, tik viena dalyka tada supratom kad mums nesuprantantiems meno, geriau neklaust apie tai, nes taip ir nesikirtom kas ce grazuas yra baletas ar daug vienos spalvos kubu ant didelio lapo ir ar yra skirtumas kai groja ta pati gerai zinoma kurini tik kitas garsus orkestras:))bet vat ka prisimenu tai ispaisytus tulikus, ir vat ne tik dazais ar markeriu...tai vat man ir idomu ar ten buvo menas ar tik siaip praktika pries genelius darbus?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.11.22 16:39 
Tema:
Atsakyti su citata

Te buvo kūno šauksmas... Kai sakė vienas mano kursiokas, kai užkietėja viduriai, reikia sėdėt ir įsivaizduot, kad ne tu bandai kažiką išstenėt, o unitazas traukia iš tavęs visą brudą, taip žymiai lengviau einasi :)) Galiu pasakyt, kad tokis paišymas ant sienų yra didžiai nehigieniškas veiksmas, estetikos tame, tiesa, esama, bet kur kas dvasingesnių aukštumų, mano galva, galima pasiekti lavinant pvz kad ir figūrinio vėmimo įgudžius, arba atliekant įmantriojo bonkos atidarinėjimo pratimus. Tokiu būdu kultūringoj ir intelektualioj kompanijoj gali sužibėti kaip išrandinga ir kūrybiška asmenybė.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.11.22 23:24 
Tema:
Atsakyti su citata

gerb. Bronislovai, tamystos klausimą perkėliau ten, kur jam ir vieta - į konsultacijų skyrelį. Čiagi šnekama apie šnapsą ir narkotikus. Taisykles gi blia surašiau, biezdariai...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Bronislovas
Krutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 208

Pranešimas2004.11.23 07:15 
Tema:
Atsakyti su citata

Oi tikrai reikia su taisyklem susipazint
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.12.22 00:20 
Tema:
Atsakyti su citata

Bliacha, dabartės galvoju: arba reikia nebesivadinti menyku, arba reikia mest lakt, ba vis sunkiau po kožnos pjankės, širdis nebelaiko ir kepenai jaučiu nebetilpt organizme ima. Ech, kai buvau jaunas, tai po savaitės švenčių vienos dienos atsipaipaliojimui užtekdavo, o dabar - atvirkščiai...
Ir kodėl būtinai prieš šventes tokios mintys apninka, a?! :(
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.12.22 09:49 
Tema:
Atsakyti su citata

tu nesijaudink, dabar jau visą likusį gyvenimą tave tokios mintys pjaus, susitaikyk ir geriau atsigrežk į dievą :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2004.12.22 13:16 
Tema:
Atsakyti su citata

Baronas rašo:
Bliacha, dabartės galvoju: arba reikia nebesivadinti menyku, arba reikia mest lakt, ba vis sunkiau po kožnos pjankės, širdis nebelaiko ir kepenai jaučiu nebetilpt organizme ima. Ech, kai buvau jaunas, tai po savaitės švenčių vienos dienos atsipaipaliojimui užtekdavo, o dabar - atvirkščiai...
Ir kodėl būtinai prieš šventes tokios mintys apninka, a?! :(


Atsiklaupk veidu i rytus ir Penkis kartus sukalbek "Teve musu" turetu palengvet :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.02.22 21:05 
Tema:
Atsakyti su citata

Ale visgi be šnapsos gyvent liūdna.... Mėnesį nevartojau rimčiau, tai kažko trūksta dabar, vis prisimenu laikus studijų, kai pas kursioką rekreaciniame lazariete - t.y. namie - sėdėdavom virtuvėj prie bonkos ir filosofijas bei menosofijas gliaudėm. Kai dabar pagalvoju, taigi blia turbūt gerų idėjų ne vieną išvedę esam, tik nepamenu nieko... Ech...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.02.23 09:43 
Tema:
Atsakyti su citata

nu tai blemba susilaikymas kenkia sveikatai, tokiu atveju padeda nebent moščnas krylinimas matom :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.02.23 11:40 
Tema:
Atsakyti su citata

nepadeda....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.06.29 00:57 
Tema:
Atsakyti su citata

sedejau ir as karta apuoko apatiniame aukste, jau gerai nusitase su draugu buvom ir Dziulka jau ruosiesi mus vyti nafig is ten:)
atsimenu prisedo priesais kokia tais ilgaplauke zmogysta(barzda irgi buvo labai ilga) su pustusciu bokalu alaus. uzsimezge kalba apie si bei ta. pastebejes liudnas zmogystos akis pasiuliau jam prisijungti prie musu ir padeti isliuobti ta 'Piku damos' buteleli pa kol dziulka absoliuciai ir fataliskai ant musu neuzsirauke, nes apuokas jau turejo uzsidaryt.
kaip dabar atsimenu: sakau tai aik prie baro paprasyk stiklinaite, ipilsiu vyno. o ta ilgaplauke zmogysta sako: tai pilk man bokalan.
as ant kiek jau girtas buvau, bet dar suvokiau, kad tas zmogus man nepadare visiskai nieko blogo, kad jam uztaisyciau kokteili is tamsaus alaus ir rasalo.
bet tuomet zmogysta neiskente, vel tare: tai pilk gi man i bokala ir ant tu zodziu pats pasiciupes buteli gerokai sliukstelejo sau bokalan.
pastebejes mano suglumusi zvilgsni, jis lyg teisindamasis pasake: "zinai, as tapau jei ka...."
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
VolkHan
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 12
Pranešimai: 2299
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.06.29 08:19 
Tema:
Atsakyti su citata

o aš kažkada nuėjau arbotos į rašytojų sąjungos kavinę a.k.a. suokalbį a.k.a. trečią brolį. Ten šlaistėsi nevisai blaivas poetas, policijos pareigūnų ir televizijos žiūrovų numylėtinis vienintelis likęs Lietuvos kunigaikštis, kaip jis pats prisitatė, Statys Urniežius. Ėjo nuo stalo prie stalo ir prašė lito bokalui alaus. Sukrapščiau aš jam tą litą, tai jis prisėdo ir parašė man eilėraštį. ir dar pripasakojo visokių nebūtų dalykų. bet girtutėlis tai visiškai buvo. įtariu, kad jei menykas tikras, jis niekad nekels iš namų kojos blaivas..
_________________
Bienvenue en Europe!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
boro
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 24
Pranešimai: 1484
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.06.29 08:54 
Tema:
Atsakyti su citata

nu paskaičiau, bendrapiliečiai, jūsų prisiminimus apie sąsajas su meninykais (ir menu) ir tokie būtų mano pastebėjimai: kad pagrindinai užsiraunate ant neblaivių meninykų. girtas meninykas nėra bėda - tiesiog mene transo būsena labai reikalinga. tai savotiškas relaksas ir vidinis savojo aš apvalymas. neretai neblaivios suponacijos pagimdo kažką nerealiai gero (jeigu tik neišvirsta į daugiadienes). yr teke sutikti meno atstovų, kurie vėžinasi su citroen c5. mūsų kapitalizme menas patapo preke. gerai parduodi - gerai gyveni. nelabai gerai parduodi - bėda. geras menas veža. visa kita greit pasimiršta
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Dailė sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau rašyti atsakymą