:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Sportas sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.06.02 07:04 
Tema:
Atsakyti su citata

iš principo tai taip...
šiaip priklauso nuo to, kokio erdvumo namuose gyveni...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Exuss
Latras


Prisijungė: 2005 06 01
Pranešimai: 169
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.06.02 07:49 
Tema:
Atsakyti su citata

Bronislovas rašo:
Sutinku kad yra naudingiau padirbet ivairepusiskai su staklem etc, bet kalbam apie namus, juk neusispirksi visos sporto sales, todel ir manau kad namie pilnai uztenka stangos su suoliuku ir hanteleis

Vienas iš pagrindinių sportavimo su svoriais principų - įvairovė, kitaip užstringsi ir jokie svorio didinimai nepadės. Ar žinai vieną iš esminių pratimų nugaros platinimui? Kai trauki iš viršaus žemyn už galvos - , kai tą daryti su štangą - nelabai įsivaizduoju :) Šitas pratimas to neatperka
_________________
Valgau sveiką maistą - vegetarus!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bronislovas
Krutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 208

Pranešimas2005.06.02 07:54 
Tema:
Atsakyti su citata

Sutinku del ivairoves, bet del paminetu pvz, tai yra hanteliai su kuriais taip pat padarysi labai daug ka, zinoma, kad su staklem patogiau ir tikrai darysi pratima taisiklingai, taciau kaip minejau, jei turi kolega kuris su tavim sportuoja tokios problemos nebus ir tikrai rasi daug pratimu visoms raumenu grupems!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.06.02 08:00 
Tema:
Atsakyti su citata

Exuss rašo:
Kai trauki iš viršaus žemyn už galvos - , kai tą daryti su štangą - nelabai įsivaizduoju :) Šitas pratimas to neatperka


bet gal atpirktų prisitraukimai? jei kokį skersinį namie kur pasikabinus...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Exuss
Latras


Prisijungė: 2005 06 01
Pranešimai: 169
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.06.02 08:58 
Tema:
Atsakyti su citata

Manau, kad tai jau prasideda subjektyvus pratimų skirstymas :) Hantelius turiu, bet galėjau lavinti tik rankas, o nugarai ir krūtinei apkrauti reikėtų daug sunkesnių hantelių, bei atitinkamo suoliuko, kuris pasikelia (paprasta kėdė netinka, nes atsilošęs atgal nukrisi). 2000-aisiais lankiau sporto klubą. Po to žaidžiau namie su hanteliais (sunkiausias vos 16 kg), dabar jau ketvirtą mėnesį vėl sporto klube :)
Kolegų, kurie kartų sportuotų - neturėjau, neturiu ir vargu ar turėsiu :) Artimiausi draugai maksimum sugeba Formulę ar futbolą per TV su alaus bokalu pažiūrėti, o mano noras naktimis žiūrėti NBA Finalų transliaciją jiems buvo nesuprantamas :(

P.S. Avatare mano praeitos savaitės nuotraukos fragmentas :)
_________________
Valgau sveiką maistą - vegetarus!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.06.02 09:23 
Tema:
Atsakyti su citata

Exuss rašo:
P.S. Avatare mano praeitos savaitės nuotraukos fragmentas :)


o, jei ne paslaptis, kiek tau metų, koks ūgis, koks svoris, ir kokia bico apimtis? ir kiek išstumi? :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Exuss
Latras


Prisijungė: 2005 06 01
Pranešimai: 169
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.06.02 09:39 
Tema:
Atsakyti su citata

Adutis rašo:
o, jei ne paslaptis, kiek tau metų, koks ūgis, koks svoris, ir kokia bico apimtis? ir kiek išstumi? :)
Vasarą sueis 27-ri, 188 cm, sveriu 85 kg. Bicepso apimtis (po treniruotės) 39 cm, išstumiu mažai, nes kelerius metus tik su hanteliais dirbau, tad krūtinės neturiu kol kas :)
_________________
Valgau sveiką maistą - vegetarus!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.06.02 09:49 
Tema:
Atsakyti su citata

Exuss rašo:
Adutis rašo:
o, jei ne paslaptis, kiek tau metų, koks ūgis, koks svoris, ir kokia bico apimtis? ir kiek išstumi? :)
Vasarą sueis 27-ri, 188 cm, sveriu 85 kg. Bicepso apimtis (po treniruotės) 39 cm, išstumiu mažai, nes kelerius metus tik su hanteliais dirbau, tad krūtinės neturiu kol kas :)


hehe, žinok viskas labai panašu į mane, tu gal mano brolis koks, atskirtas vaikystėje? gal varom į laidą "Atleisk"? :))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Aurora
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 07 09
Pranešimai: 555
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.06.02 09:54 
Tema:
Atsakyti su citata

O kokia, Aduti tavo bico apimtis?
O tu, Exuss ar valgai ta visoki maisteli, kokteilius, misinukus, skirtus sportininkams? :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.06.02 10:17 
Tema:
Atsakyti su citata

Aurora rašo:
O kokia, Aduti tavo bico apimtis?


va ką tik labai juokingai matavom su Bronislovu: paėmem A3 lapą, nukirpom siaurą juostelę, apvyniavom aplink mano bicą, pažymėjom, o po to su liniuote išmatavom - 38,5cm (po treniruotės gal išsipūstų iki 39cm)
:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Exuss
Latras


Prisijungė: 2005 06 01
Pranešimai: 169
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.06.02 10:51 
Tema:
Atsakyti su citata

Aduti, gal tu tikrai koks mano brolis? :D Nes aš irgi su popieriaus juostelėm matuoju :) LOL
Nieko visai nevartoju.. (tik vitaminus) jokios dietos nesilaikau, ir sportuodamas, jeigu nenoriu kokio pratimo - nedarau, kam sau gadinti nuotaiką visokiais "per kančias į žvaigždes" ir pan. Valgau lietuviškai, koldūnai, cepelinai, mėgtu vėdarus. Iš prigimties esu lieknas, tėvai ir seneliai nėra apkūnūs ir kabančių pilvų neturi - todėl negresia ir man.
Dėl maisto papildų, baltymų kokteilių - tai jie leidžia 8 - 10 kart greičiau priaugti raumenų. Jų dėka galima per mėnesį tarkim 1,5 kg raumenų priaugti (bet per 10 mėnesių 15 kg - vargu ar bus). Vadinasi, man reikia 8 kart daugiau laiko, pusantro kg raumens per aštuonis mėnesius. Nėra blogai, niekur neskubu. Visada sakiau "nori patikti moterims - atrodyk kaip striptizo šokėjas" :)
_________________
Valgau sveiką maistą - vegetarus!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Aurora
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 07 09
Pranešimai: 555
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.06.02 11:06 
Tema:
Atsakyti su citata

O tai tu nori pasakyt, kad sportuoji del to, kad butum kaip strip sokejas ir kad tada patiktum moterim?
Siaip tai labai zavu, kad sportuojat ir man tai labiausiai patinka, kad rezultatai palyginti greitai matosi. Va Adutis keiciasi mano akyse:) Kai su juo susipazinau - jis buvo toks suslikelis, o dabar oho koks grazus ir didelis ir valgo daug:)) Daug daugiau kai sportuoja. O tu Exuss kiek cepelinu suvalgai ant karto:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Exuss
Latras


Prisijungė: 2005 06 01
Pranešimai: 169
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.06.02 11:23 
Tema:
Atsakyti su citata

Priklauso nuo dydžio :) Karta užkandinėje penkių cepelinų paprašiau, sako, kad netilps į lėkste, tai sakau, kad duotų dvi lėkstes :) Tai po to aplinkinių stalelių žmonės mane stebėjo :(
_________________
Valgau sveiką maistą - vegetarus!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Exuss
Latras


Prisijungė: 2005 06 01
Pranešimai: 169
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.06.21 08:32 
Tema:
Atsakyti su citata

Visų pirma buvo žodis.
Ir tas žodis buvo "Spauuusk!"
Ir žodis atėjo iš Weiderio.
Ir pasakė Weideris "Te būnie masė" ir tapo masė.
Ir pasakė Weideris "Te būnie energija" ir atsirado glikogenas ir kreatino fosfatas.
Ir pirmą dieną Weideris padarė krūtinę ir presą.
Ir antrą dieną Weideris padarė pečius.
Ir trečią dieną Weideris padarė bicepsą ir tricepsą.
O ketvirtą dieną Weideris tarė "Ketvirtą dieną nieko nedaryk, nebent tik aerobiką. Ir baltymų daugiau valgyk".
Ir penktą dieną Weideris padarė nugarą.
Ir šeštą dieną Weideris padarė kojas. Taip gavosi pirmasis žmogus. Ir tarė Weideris "Būsi tu Arnoldas", ir taip žmogus Arnoldas tapo bodybuildingo čempionu, nes jis buvo tik vienas.
Ir pasakė Weideris "Mane paskirsite čempionų treneriu" ir tapo čempionų treneriu.
Ir septintą dieną Weideris pasakė "Šią dieną irgi nieko nedaryti. Tik aerobiką. Ir šlovintti Weiderį".
Apgyvendino Weideris Arnoldą pas save štanginėje.
Ir pasakė Weideris "Viską treniruotėms tau duosiu. Ir netgi moterį".
Ir davė jam moterį. Bet tik vieną. Padarė ją iš tricepsų Arnoldo ir pavadino ją Kim Chizewski.
Ir nuo to laiko Arnoldo tricepsų vystymasis atsilieka.
Ir pasakė Weideris "Treniruokitės ir stiprinkite valią. Duodu jums Nautilus treniruoklius, ir štangas, ir proteinus, ir kreatino visokio. Viską imkite. Tik neikite į trenerio kambariuką. Ten stovi indas su tabletėmis, jų valgyti negalima, nes pražūsite."
Taip ir treniravosi ir augo Arnoldas su Chizewski.
Kartą Chizewski nuėjo į trenerio kambariuką.
Sutiko ji ten Dorianą Yatesą, kuris ir sako "Ir kogi jūs tiek daug sportuojate ir esate liekni? O aš stambus. Yra priemonė jūsų naudai skirta."
Chizewski išsigandusi paklausė "Kokia dar priemonė? Ar tik ne tabletės, kurias laikai rankose?"
"Taip, šitos" - atsakė Yatesas.
Chizewski tarė "Bet valgyti jų negalima, nes pražūsim!"
Dorianas Yatesas davė jai tabletė ir tarė "Suvalgyk ir nebijok."
Ir suvalgė tabletę Chizewski, ir pamatė, kad jos bicepsai tapo didesni nei Arnoldo.
Tada paėme ji dar keletą tablečių ir iki soties prisivalgė.
Ir tapo stambi, kaip du Arnoldai.
Nuėjo Chizewski pas Arnoldą ir pasakė "Žiurėk, kokia aš ir koks tu. Viską padarė tabletės. O Weideris yra sukčius."
Arnoldas išsigando ir tarė "Bet juk pražūsime mes, jeigu tu valgei tablečių".
"Tai ir eik šikti, durniau" - atkirto Chizewski, nes toks jau steroidų sukeliamas įniršis.
Mato Arnoldas, kad pasikeitusi Chizewski ir irgi nuėjo į trenerio kambariuką.
Ir tapo jis tris kart didesnis ir penkis kart stipresnis.
Yatesas tarė jam "Injekcijos dar yra".
Ir padarė Arnoldas keletą injekcijų ir tapo galingas kaip pats Weideris.
O vyriškas privalumas nė trupučio nepadidėjo, o greta didelių Arnoldo raumenų atrodė visai menkutis.
Pamatęs tai, iš gėdos, Arnoldas prisidengė vyrišką privalumą 5 kg blynu.
Tada įėjo Weideris ir tarė "Gerai atrodai, Arnoldai. Ir mano sistema gera, jeigu tapai toks stambus!"
Arnoldas atsakė "Melavai tu mums. Ir tik Dorianas Yatesas atvėrė mums teisybę apie treniruotes. Mes tavimi daugiau nebetikime."
Ir pastebėjo Weideris, kad Arnoldas blynu prisidengęs ir paklausė "Ko gi tu blynu prisidenginėji? Nejaugi chemijos privalgei, ir dabar kiaušai susitraukė? Gėda pasidarė?"
Arnoldas paaiškino, kad niekas nesumažėjo, tiesiog jis pats išaugo, o vyriškas privalumas koks buvo, toks ir liko.
"Matau, kad pažeidei mano įsaką! Būsi išvarytas iš mano štanginės! Nes Weiderio čempionai chemijos nevartoja! Ir bus pas tave ir Chizewski šalutiniai poveikiai visokie. Ir tegul chemija tau te neatneša ilgalaikės naudos, nes po kurso viską prarasi, ką chemijos kurso metu gavęs būsi!" – tarė Weideris.
Ir išėjo lauk iš salės Arnoldas su Chizewski.
O kas buvo vėliau, tai jau visai kita istorija :)
_________________
Valgau sveiką maistą - vegetarus!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.06.21 09:21 
Tema:
Atsakyti su citata

hehe :) cool!
galima pratęsti šitą istoriją. pvz., Mike Mentzer būtų Buda, nes liepia savo mokiniams nepersidirbti, o daugiau ilsėtis (medituoti), o ir šiaip jis filosofas kokis tai... :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Sportas sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Toliau rašyti atsakymą