:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
evilboy
Nuliovas


Prisijungė: 2004 08 09
Pranešimai: 13

Pranešimas2004.09.01 13:54 
Tema: Ką daryti kai kiti žiūri į tave su užuojauta?
Atsakyti su citata

Apsivedę diedai jaučiasi aukščiau manęs. Bo labai didžiuojasi savo senomis bobomis. Turbūt vedybos vienintelis tikslas pasiektas ką nors gyvenime. Manęs nesupranta kad aš turiu auštesnių tikslų nei apsivedimas ir vaikų prisidarymas. Juk šliužas negali suprasti erelio ambisijų.
Jie turbūt širdyje pavydi man nerūpestingo ir lengvo gyvenimo :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.09.01 14:37 
Tema:
Atsakyti su citata

a jo, čia yra universali tiesa, visi pavydi, tame tarpe ir pasąmoningame lygmenyje.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Mokytojas
Latras


Prisijungė: 2004 08 06
Pranešimai: 99

Pranešimas2004.09.01 14:51 
Tema:
Atsakyti su citata

/d

Paskutinį kartą redagavo Mokytojas, 2005.01.10 09:14. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Radvilė
Krutikas


Prisijungė: 2004 08 07
Pranešimai: 353

Pranešimas2004.09.02 07:58 
Tema:
Atsakyti su citata

...

Paskutinį kartą redagavo Radvilė, 2009.02.12 12:02. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
evilboy
Nuliovas


Prisijungė: 2004 08 09
Pranešimai: 13

Pranešimas2004.09.02 08:31 
Tema:
Atsakyti su citata

Radvilė rašo:
Baisonėlis rašo:
a jo, čia yra universali tiesa, visi pavydi, tame tarpe ir pasąmoningame lygmenyje.


Na, ir ko čia pavydėt? Vyro ir moters santykiai remiasi žmogaus poreikiu būti su kuo nors. Juk retas gali gyventi visiškai vienas. Žmogui svarbu būti kokios nors socialinės grupės dalimi. O šeima ir yra tam tikra socialinė grupė. Žmogui reikia turėti artimą žmogų, su kuriuo galėtų dalytis tuo, ką turi: laiku, materialinėmis ir dvasinėmis gėrybėmis. Va, ir renkamės. Sunku net nusakyti, kas išrankesni pasirinkdami partnerius. Tai labai individualu. Vienintelis dalykas, ką galima pasakyti: vyrai renkasi moteris, o moterys - vyrus :)


Va čia tu klysti. Šiais laikais vyrai ieško vyų, moterys moterų.:)))))))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Frantas
Latras


Prisijungė: 2004 08 07
Pranešimai: 183
Miestas: Klaipeda

Pranešimas2004.09.16 09:22 
Tema: Re: Ką daryti kai kiti žiūri į tave su užuojauta?
Atsakyti su citata

evilboy rašo:
Apsivedę diedai jaučiasi aukščiau manęs. Bo labai didžiuojasi savo senomis bobomis. Jie turbūt širdyje pavydi man nerūpestingo ir lengvo gyvenimo :)


Gera tema, tik, kad cia jauni "senberniai", tai ir mazai ka pasakyti gali. Kazkada buvau visems chebrantams didelis autoritetas, visi tik prasydavo - ivesk i kabaka, i diskana. Po to daugelis issizendino... Sutikdavau juos Palangoje su bobike ir vezimeliu... Tokie dovolni budavo ir replikuodavo: "O tu dar vis vienas?"
Bet ir uzsikuite tose seimose. Tad didziuotis teko neilgai. Dar po keliu metu jau vel "nuosirdizia" stebejosi - kaip tu ta karjera taip sugebi daryti? Ogi todel, - atsakydavau, - kad neskubu kilpos ant kaklo uzsinerti.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.09.16 12:02 
Tema:
Atsakyti su citata

a jo, teisingai pastebėta, dajioš visus senbernius į valdžios ir verslo olimpą :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.09.29 01:34 
Tema: Re: Ką daryti kai kiti žiūri į tave su užuojauta?
Atsakyti su citata

evilboy rašo:
Apsivedę diedai jaučiasi aukščiau manęs. Bo labai didžiuojasi savo senomis bobomis. Turbūt vedybos vienintelis tikslas pasiektas ką nors gyvenime. Manęs nesupranta kad aš turiu auštesnių tikslų nei apsivedimas ir vaikų prisidarymas. Juk šliužas negali suprasti erelio ambisijų.
Jie turbūt širdyje pavydi man nerūpestingo ir lengvo gyvenimo :)

o man rodos ta ju "uzuojauta" tera tik tokia gynybine pozicija..kad nepamatytume...kokie jie yra uzduhinti:))
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Iguana
Latras


Prisijungė: 2004 11 05
Pranešimai: 133

Pranešimas2004.11.11 20:19 
Tema:
Atsakyti su citata

nu ka


i mane su uzuojauta neziuri, bet po to , kai nuleki pas mylima puske i svecius ,ir ismyluoji svetimus vaikus, arba jos vyras prademonstruoja unrealine maske, jie vistiek supisa prota paklause, ar as ka nors turiu ir pan

jau susinervinau rasydama.



dar man gaila saves, kai is pykcio putoju, nes neturiu sodros , ir putoju, kad mano aplinka turi nuosavus butus, su pastoviom algom, o as ne. ardaisi ardaisi kulturoje, ir


vsio ajnu su temperatura kovot



jusu - Iguana Piktute
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.11.12 02:09 
Tema:
Atsakyti su citata

Ot tai dyvas, tai tu išeina menykė arba bent prijaučianti :) Na, galiu pakonsultuot kompetetingai kaip susitvarkyt gyvenimą tokiu atveju, arba galutinai paverst bardaku :)))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Iguana
Latras


Prisijungė: 2004 11 05
Pranešimai: 133

Pranešimas2004.11.12 17:11 
Tema:
Atsakyti su citata

NU prakonsultuok, miunhauzene. krc nu ka.


as ,,, aj ble ne tavo reikalas kas as!

in opera vistiek manes tu nepakviesi)


bet prakonsultuok.mailu
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.11.12 22:51 
Tema:
Atsakyti su citata

Galiu prakonsultuot viešai, tegu ir kiti pasimokys, taip sakant :)

Citata:
i mane su uzuojauta neziuri, bet po to , kai nuleki pas mylima puske i svecius ,ir ismyluoji svetimus vaikus, arba jos vyras prademonstruoja unrealine maske, jie vistiek supisa prota paklause, ar as ka nors turiu ir pan

Giminaičiai yra blogis, kurio reikia vengti. Todėl, kad: su giminaičiais yra garantuota tikimybė susipjauti dėl palikimo, nekilnojamų ir kitokių turtų; Kuo giminaitis labiau tave myli, tuo labiau išnaudoja, pvz. kad ir vietoj auklės, namų prižiūrėtojos ir pan., + gelbėdamas giminei dirbsi dachujau nei kokiam darbe ir nieko už tai negausi; giminaičiai primygtinai domisi asmeniniu gyvenimu, kas jau iškart užpisa, pavydi jei gyveni gerai, arba apsimestinai ašarodami gaili jei tau chujova. Gimines reikia laikyt atokiai ir matytis ne dažniau kaip per šventes, pvz. Vėlines ir pan., o pageidautina ir visai vengti.
Citata:
dar man gaila saves, kai is pykcio putoju, nes neturiu sodros , ir putoju, kad mano aplinka turi nuosavus butus, su pastoviom algom, o as ne. ardaisi ardaisi kulturoje

Kol nesergi, sodra yra pch, nes ryja pinigus, o pensijos kad galėtum pragyvent normaliai vis tiek negausi. Krauk juodas babkes į sąskaitą ir gydysies pas privatininkus normaliai, o ne dvi sav. stovėsi eilėj, kad sužinot jog niekuo tau padėt jau negali. Nuosavas butas yra malonu, bet tokios algos, kad paimt paskolą, iš kultūrinio pastovaus darbo negausi. Todėl vėl kaupi juodas babkes į sąskaitą ir plačiai negyvenant po kokių 5-10-15 metų turėsi chatą. Pastovus darbas menykui - blogis. Rutina, durnas šefas ant galvos, valandų atsėdinėjimas ir etc. Nėr čia ko parintis, o reikia užsiiminėt naglu savęs prastūminėjimu, t.y. vadyba, arba samdytis krūtą asmeninį vadybininką.

Į tave žiūri su užuojauta? Siųsk juos nch!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Iguana
Latras


Prisijungė: 2004 11 05
Pranešimai: 133

Pranešimas2004.11.13 11:26 
Tema:
Atsakyti su citata

Baronas, acius uz pamokas, kurios vis tik nera praktines.

pas gimines nevarineju, arba retai, arba, kas liecia palikimus, tai isdalintom savaites dienom i tuscius mirusiu namus)))))))))))))))))))

krc as nemeninyke, bet ce px.

kur tu matei normalu kult vadybininka? pasakyk man bent 1 pavarde in the city of vilnius. vos ka nors jis pradeda nuraukt, tai daro asmenines firmas, o ne del ko nors rupinasi. vadyba i menas in lt nesusijeeeeeeeee.
tuo tarp u kult vadybos mokina visos aukstosiose. nesamone krc.

visi ardosi pie viena, arba menininku seimomis


ajnu nusivalyt putas nuo burnos bo jau susibiesinau ir ajnu i balkona parukyt. rukyt gerai, dienos iki mirties trumpeja.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.11.13 20:56 
Tema:
Atsakyti su citata

Iguana rašo:
Baronas, acius uz pamokas, kurios vis tik nera praktines.

Nu kai sakoma, pas kiekvieną savi metodai. Aš pvz. viską čia suvardijau iš asmeninės patirties, tik ant chatos dar nepritaupiau:) O apie vadybą Lietuvoj tu teisi, išskyrus tai, kad mane juodai biesina tokie žmonės, kurie dejuoja, visus keikia, bet nieko nedaro patys. Aš beje irgi taip darau, kol pats save užknisu ir tada imu judėt. Ir pasidariau vardą ten kur man reikia kuo puikiausiai, babkėm netriedžiu, bet tikrai ne ant minimumo sėdžiu, ir net nesiruošiu į pastovų darbą lįst. Tai varyk į užsienį daržų ravėt, grįši su milijonais arba be jų.
Bliacha pats susibiesinau, dabar aš einu rūkyt.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Iguana
Latras


Prisijungė: 2004 11 05
Pranešimai: 133

Pranešimas2004.11.13 22:32 
Tema:
Atsakyti su citata

baronas, as irgi neturiu etatinio, i oj kaip gera))))))))))))))
i man viska siaip gerai

bet palot apie tai, kad ner kult vadybininku irgi gera)


tak derzat
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau rašyti atsakymą