:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Bronislovas
Krutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 208

Pranešimas2004.10.11 13:03 
Tema:
Atsakyti su citata

nu vat neteko to dziaugsmo isbandyt, bet itariu kad ne rusijoj pilstoma
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bronislovas
Krutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 208

Pranešimas2004.10.11 13:09 
Tema:
Atsakyti su citata

[quote="negertu tokio shudino alaus kaip Budweiseris.. Is airisku viskiu shtatuose irgi patys prasciausi yra populiariausi.[/quote]

o vat del alaus ar kas pasakys marke kuri but visierms skani, o dar geriau kad butu vienodai gerai parduodama visuose pasaulio kampuos a bent jau europos valstybese? Kiekvienas sudkaimis ar regionas turi savo mylimo skonio alu ir kito jiems neisiulysi.....hm o del viskio tai nezinau, bet del romo tai nei lektuve ar bare nezino kas tai yra, o kai pasakai bacardi, tada viskas ciki:)) tik kad jo kaina ahujienai auksta, o kai pagalvoji ji visi piratai ir jureivei kibirais lakdavo....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2004.10.11 13:41 
Tema:
Atsakyti su citata

Bronislovas rašo:
o vat del alaus ar kas pasakys marke kuri but visierms skani


Ekspertai gal, tie kurie viska isragave ir viska ismano. O eiliniai pijokai ne rodiklis - jiem prisisprogt svarbu kuo pigiau tai ir geria visokius shamurliakus ir alkopopsus ir uzsilenkia pelnytai per anksti.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Bronislovas
Krutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 208

Pranešimas2004.10.11 13:50 
Tema:
Atsakyti su citata

na tiesios yra, bet ar pats gertum tarkim super neskanu norvegiska alu net jei ir jis butu pigesnis 20cnt? As abejoju ar tai rodiklis kokieks vokieciams ar olandams:)))pvz prancuzijoje vietinis alus yra ne maziau 8%, ir lentynose daug daug vokisko ir olandiko alaus:) o kai paklausiau kame saknys, kodel toks stiprus alus, jie sako patys jus durniai, toks alus ir turi but:))) taip kad del alaus gincai visad bus beprasmei
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2004.10.11 13:52 
Tema:
Atsakyti su citata

Bronislovas rašo:
pvz prancuzijoje vietinis alus yra ne maziau 8%, ir lentynose daug daug vokisko ir olandiko alaus:) o kai paklausiau kame saknys, kodel toks stiprus alus, jie sako patys jus durniai, toks alus ir turi but:)))


Vokieciams del alaus reikalu ismanymo lenkiuosi iki zemes, jau jie tai budveiserio ir panasaus myzalo tikrai negeria. O prancuzai yra tauta be kulturos, jais pasitiket negalima.


Paskutinį kartą redagavo Legionas, 2004.10.11 13:57. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Bronislovas
Krutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 208

Pranešimas2004.10.11 13:55 
Tema:
Atsakyti su citata

na mane knisa tokie alus kur buna 2% nezinau turbut skirti sportuojanciam jaunimui:)) nors ir vokietijoj tiek daug sh skonio alaus.....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.10.11 15:48 
Tema:
Atsakyti su citata

o man silpnesnis alus visai patinka kai nori atsigerti alaus kokius 6 bokalus ir kad rytoj pasekmių nebūtų - šanavoju Samson tamsų alų, kažkur tais 3.5 graduso ir skanus bei tamsus, galima išgerti 10 ir ant rytojaus mauti darban.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bronislovas
Krutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 208

Pranešimas2004.10.11 19:45 
Tema:
Atsakyti su citata

OOO SAMSONAS tamsusis super!!! net adutis budamas vitamu sektos baronas neatsisakydavo bokaliuko sio alaus (kauno gatveje kabake LABIRINTAS pilsto si aliuka)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.10.12 08:24 
Tema:
Atsakyti su citata

aš tai rekomenduoju jį ragauti Mano kavinėje Bokšto gatvėje.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Night_rain_
Nuliovas


Prisijungė: 2004 11 28
Pranešimai: 5
Miestas: Kaunas

Pranešimas2004.11.28 17:48 
Tema:
Atsakyti su citata

siaip man "stumbro" patinka :) , pries "gera" nusistates nesu, bet savijauta buna nelabai kokia ryte, "lithuania" irgi kartais tinka :) Nezinau kaip ten pas daugeli, bet mes su kompanija pirma geriam aluti, o tik poto pereinam prie stipresniu.. Kazkas sake, kad alum uzsigerineja - nekas :) Kazkas dar ir apie amerikonus rase.. Jie nieko0 nekerta apie gerimus, - teisybe. Pas juos ten alus poros gradusu, zmones iki 21iu gimtadienius su koka kola svencia , hamburgeriais is makdonaldo ir filmais apie paskutini skambuti.. Kiek esu bendraves su lietuviais is amerikos, sako jei "svyturio" amerikoj randa, tai cia jiems tolygu bernvakario orgazmui :) Po pusmecio pats vaziuosiu, gal isies pakomentuot situacija placiau :) O kas liacia apskritai alu, tai ant kiek anksciau nepatikdavo kalnapilis, tai ant tiek as dabar ji pamegau :) Grand, original - na tikrai geri alus :)
p.s. katik prisiminiau, kaip vienai merginai teko irodinet , kad bachurams alus ne tik kad nesmirdam, bet ir skanu :D... Aiskinu nuosirdziai, kad pas jas skonio receptoriai nubluke ir juokiuos :)))
_________________
savas saviems ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.11.29 13:33 
Tema:
Atsakyti su citata

stumbro gera yra spanguolinė degtinė. kam per asilui kilo idėja stumbro degtinę pervadinti į saliut?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2004.11.29 14:46 
Tema:
Atsakyti su citata

Night_rain_ rašo:
p.s. katik prisiminiau, kaip vienai merginai teko irodinet , kad bachurams alus ne tik kad nesmirdam, bet ir skanu :D... Aiskinu nuosirdziai, kad pas jas skonio receptoriai nubluke ir juokiuos :)))


Hehe, as irgi dabar prisiminiau ta laiką, kai pirmą kartą alų pradėjau gerti. Čia kažkada paauglystėj, a toli anksčiau.... Tai jis buvo toks nichuja neskanus ir rimtai smirdėdavo. Bet aš vistiek gėriau, nesgi su chebra :) Nu ir po kiek laiko pripratau ir po to jau gerdavau todėl, kad skanu, o ne todėl kad su chebra :)

Tokie tat laikai man atminty iškilo...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.11.29 15:15 
Tema:
Atsakyti su citata

O aš prisiminiau, kaip smagu, pigu ir greita buvo nuo Šopeno alaus apsinešt.... oooo.... :) Dvi bonkos ir - viskas. Kartą balandžio mėnesį, atšilus klimatui, su klasioku išgėrėm po porą menkų butelaičių ant Vilnios kranto, ir autopilotu dar net gerai neįdienojus namo rioglinausi... dvasingi buvo laikai.... ech. :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Bronislovas
Krutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 208

Pranešimas2004.12.03 21:31 
Tema:
Atsakyti su citata

Paskutinis mano pigus atradimas gerti degtine uzgerent sidru, siaip tai labai skanu ir rezultatas buna greitas:)))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2004.12.24 02:05 
Tema:
Atsakyti su citata

gėriau aš Middleton Very Rare kurio bonka kainuoja 120 eurų, ir kas pikčiausia kad vis dar nežinau kas tai per stebuklingas viskis, nes buvo jau rytas ir kibiras alaus išgerta :/

Paskutinį kartą redagavo Legionas, 2005.01.01 17:37. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6  Toliau rašyti atsakymą