:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2 rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Politika sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Barunka
Megakrutikas


Prisijungė: 2006 05 18
Pranešimai: 776

Pranešimas2008.08.20 11:26 
Tema:
Atsakyti su citata

Naktibaldas rašo:
p
Nesibiesink:) Ne tas mano tikslas. Va NM pasislykstejo, gal dar kas ziaugciot pradejo, reiskias viskas ok, as laimingas:) Kol atsiras besipiktinanciu mano rasliava internete, tol manoji muza manes neapleis:) Viskas daug paprasciau, man patinka metyt zacepus ir ziuret kaip zmogai parinasi:) Vadink tai 'moraline vivisekcija' :D

Kad esi attention whore, niekam cia ne naujiena. Ir virtuali erdve yra tavo geriausias draugas, bo in real life tokius kaip tu neisvengiamai istinka fizine vivisekcija :) As tave labai puikiai suprantu...
_________________
Hakuna matata!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.08.20 12:11 
Tema:
Atsakyti su citata

Barunka rašo:
Naktibaldas rašo:
p
Nesibiesink:) Ne tas mano tikslas. Va NM pasislykstejo, gal dar kas ziaugciot pradejo, reiskias viskas ok, as laimingas:) Kol atsiras besipiktinanciu mano rasliava internete, tol manoji muza manes neapleis:) Viskas daug paprasciau, man patinka metyt zacepus ir ziuret kaip zmogai parinasi:) Vadink tai 'moraline vivisekcija' :D

Kad esi attention whore, niekam cia ne naujiena. Ir virtuali erdve yra tavo geriausias draugas, bo in real life tokius kaip tu neisvengiamai istinka fizine vivisekcija :) As tave labai puikiai suprantu...


Ooo, va jau ir naryvu stadija:) 1:0 mano naudai:P Na matau savo tiksla pasiekiau:) hihi:)
O virtuali erdve jo, zajabys, turiu dafiga laisvo laiko, ir seip tai nauda teikia, paskui kai kuriuos prijomus galima ir realiai panaudot. Turiu bedu su nugara, todel fizinio darbo dirbti negaliu, ofisuose su slipsu sedet irgi ne man-uzpisa. Tai ir atkalineju laisvalaikiu sistemas, ant ko labiausiai zmogai uzsiparina ir kiek gali tverti:)) A ko taip susibiesinai? Pasijutai perskaityta kaip atversta knyga?:)
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Barunka
Megakrutikas


Prisijungė: 2006 05 18
Pranešimai: 776

Pranešimas2008.08.20 12:21 
Tema:
Atsakyti su citata

Slabnas provokatorius is taves, Naktibaldai:) Net neidomu ... Matau smalsus esi. Galetum i myta kada ateit ir patenkint savo smalsuma visapusiskai! :D
_________________
Hakuna matata!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.08.20 12:32 
Tema:
Atsakyti su citata

Barunka rašo:
Slabnas provokatorius is taves, Naktibaldai:) Net neidomu ... Matau smalsus esi. Galetum i myta kada ateit ir patenkint savo smalsuma visapusiskai! :D


Atsakymo greitis daug ka pasako:)) Tai, kad as ir nebandziau nieko provokuot, net atvirksciai, kaip tik atsiveriau:) O y meeta, bbz, gal ir ateisiu kada, jei nebus su kuom papust, kas nori ir taip su manim inpucia be tu meetu. Matai, kad turiu as tos hebros, neapsiriboja viskas senberniai.com, ir seip man tie jusu pasisedejimai kabokuose ir vien tik pats zodis MEETAS, primena malaletku laikus, kai chatuose sededavau ir visi rinkdavosi i meetus:) Kad proga kokia butu, ar i koki open air'a nuvaryt( ir tai xyu su jumis kur nuvarysi, jus gi metalistai visi:)) ), tai dar suprantu, o seip susirinkti, pabuhalinti, pasedeti primustam nuo alaus, pasiziureti vieni i kitus ir paskui papletkinti- nuobodu gi:)
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Politika sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2 rašyti atsakymą