:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Gizmo
Fetišas


Prisijungė: 2005 09 29
Pranešimai: 2258
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.06.27 08:45 
Tema:
Atsakyti su citata

Ozka Trumpakoje rašo:
Ko gi gali išmokyti senos karvės?

Pažinti moters kūną.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ozka Trumpakoje
Nuliovas


Prisijungė: 2007 04 13
Pranešimai: 69
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.06.27 08:50 
Tema:
Atsakyti su citata

Gizmo rašo:
Ozka Trumpakoje rašo:
Ko gi gali išmokyti senos karvės?

Pažinti moters kūną.


O telyčaitė jauna netinka šiuo atveju? :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Phurba
Latras


Prisijungė: 2005 12 09
Pranešimai: 104
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.06.27 08:56 
Tema:
Atsakyti su citata

Nu o kodel ji turi kazko mokyti. Juk gali du zmones tiesiog jausti malonuma. Galit netgi sakyt dulkintis :)))
Kai as buvau gal 14-kos vienoje stovykloje draugavau su gal 25-mete. Nezinau ar ji manim naudojosi, tenkino savo uzsleptas fantazija ar dar ka nors. Anei man rupejo...tiesiog buvo zasibys tskant :)))))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gizmo
Fetišas


Prisijungė: 2005 09 29
Pranešimai: 2258
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.06.27 08:58 
Tema:
Atsakyti su citata

Ozka Trumpakoje rašo:
O telyčaitė jauna netinka šiuo atveju? :)

O ko ji gali išmokyti, pati būdama visiška analfabetė ir diletantė šiuo klausimu?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.06.27 09:06 
Tema:
Atsakyti su citata

Ozka Trumpakoje rašo:
Naktibaldas rašo:
As tai dziaugiuos, kad vaikysteje tryniausi su senom karvem, jos mane daug ko ismoke:)


Ir ko gi? Ko gi gali išmokyti senos karvės? Nebent kaip atpažinti tas pačias senienas kaip ir jos? ;) Prašom faktų, faktų... :D

Nu kaip cia pasakius, jos mane ismoke, kad svarbiausia ne tik kuo greiciau ikisti, bet dar ir kaip, bei kokiu kampu tai reikia daryti. Nenoriu as cia per daug issiplesti ir baik provokuot mane, ir taip mane jau cia vulgarybe vadina:)
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2007.06.27 10:13 
Tema:
Atsakyti su citata

Adutis rašo:


jei tureciau penkiolikmeti sunu, ir ji 'padarytu' trisdesimtmete, tikrai nepulciau jai draskyt akiu ir rekt 'ka mano vaikuciui padarei?!'. greiciausiai patapsnociau per peti ir ranka paspausciau.


nu man dabar yra 30 metu, tai nu tikrai manes "nepadarytu" penkiolikmetis, o as ji padaryciau. ne apie fiziologija kalba, tiesiog as jam primesciau zaidimo taisykles, o jos gali buti ir nebutinai "mainstreemines" . jos net negali buti "mainstreemines" nes nu tokios buna tarp lygiaverciu partneriu.
lygiaverciai partneriai butu penkiolikmetis ir klimaksine moteris apie 50 metu:)
kokia gali buti zala? vaikinas sukuria elgesnos su moterimis modeli.
nu aisku jis gali buti labai geras, ir ta moteris jam labai pades pazinti kitas motersi, ismokys technikos ir t.t ir pan. bet siaip tai manau, kad moters motyvas yra pedofiliskas (kas irgi turbut savaime nera blogai).

ai nu krc, visko buna, visko ir reikia.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.06.27 14:28 
Tema:
Atsakyti su citata

Jurgita rašo:
Adutis rašo:
jei tureciau penkiolikmeti sunu, ir ji 'padarytu' trisdesimtmete, tikrai nepulciau jai draskyt akiu ir rekt 'ka mano vaikuciui padarei?!'. greiciausiai patapsnociau per peti ir ranka paspausciau.


nu man dabar yra 30 metu, tai nu tikrai manes "nepadarytu" penkiolikmetis, o as ji padaryciau. ne apie fiziologija kalba, tiesiog as jam primesciau zaidimo taisykles.


tai as ir sakau, kad visa tai nesvarbu. penkiolikmeciai svajoja apie tai, kad jiems primestu taisykles, arba neprimestu. bet kas yra geriau negu morčius būnant užrakintam.

Jurgita rašo:

kokia gali buti zala? vaikinas sukuria elgesnos su moterimis modeli.


tai galioja su visomis moterimis. kodel butent 15+30 yra daugiau galimybiu "blogam" modeliui? (kurio egzistavimu taip pat netikiu)

bz rašo:
o aš, Aduti, manau, kad jaunystėje geriausia yra duotis su savo amžiaus grupe ir ten pasiekti kažkokį ekspyriencą.


taigi sakau, kad taip pasiseka vienam iš dešimties. dauguma 15-17-mečių merginų į savo amžiaus bernus nežiūri ir nežiūrės.

bz rašo:

Nes pasinaudojimas kyla būtent iš to "visi iki vieno 15mečiai nedvejodami sutiktų". Gerai, jei toji Pasinaudotoja yra talentinga. O jei ne, tada vaikis gali gauti blogos informacijos.


vėlgi, tai galioja su bet kokio amžiaus moterimis. o blogos informacijos dar daugiau šansų gauti su jauna mergaite. ir dar jai vaiką užstatyti, nes saugotis dorai gali nemokėti.

bz rašo:

Na o jeigu toji Naudotojasi yra supertalentinga, taigi ir širdį vaikui gali sudaužyti.


nu taigi širdis susidaužys bet kokiu atveju. gal vienam iš 1000 pasiseka taip, kad primoji meile tampa gyvenimo palydovu ir širdis niekad nesusidaužo. kaip jus nesuprantat blia? :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2007.06.27 15:06 
Tema:
Atsakyti su citata

Adutis rašo:
[. kaip jus nesuprantat blia? :)


nu blia. nu tu ziuri is jaunuolio puses, as ziuriu is tos moteriskes. nu ir nematau, kad tai butu grazus, visa kaip praturtinantys santykiai. ir nematau skirtumo jeigu 30 vyrukas tvirkina penkiolikmete - jai gi irgi viskas idomu, ir filmuose mate, ir drauges jau duodasi ir norisi pabandyti, ir vienmeciai gaidziai o be to jis sake, kad myli. o tokia patirtis labai pravers santykiuose su vyrais, nes mergaite bus ismokusi daug ko, pazinusi vyru kuna beigi psichologija, taigi bus pasiruosusi siam sudetingam gyvenimui.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2007.06.27 15:09 
Tema:
Atsakyti su citata

P.S penkiolikmetei 30-metis dar ir tuo gera spartneris, kad mokes rupintis kontracpecija.

tikrai, nuosirdziai manau kad cia ta pati tema "ar dulkinat malalietkas?"
nu as pvz ne, bet gali buti visaip. jeigu tas nera baudziama, tas yra skonio riekalas.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
bz
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 04 16
Pranešimai: 593
Miestas: Jeruzale

Pranešimas2007.06.27 18:38 
Tema:
Atsakyti su citata

Adutis rašo:
kaip jus nesuprantat blia? :)

nagi zjb, kad dauguma to paties amziaus merginu neziuri i savo raviestnikus ir neziures. taip vaikinai mokosi riteriskumo, asistavimo ir tobuleja dvasiskai. jie verciasi per galva, kad tik itiktu anai lyciai, kuri besirdiskai nekreipia i juos demesio. visa tai yra geris ir grozis. ir visa tai labai svarbu jaunuolio vystymosi kelyje.
gi pergale labai lengva, ar vaisius, kur nuskintas nepelnytai, apkarsti gali greit bet kam. Ir nebenores daugiau jis to matyti.

cia is tiesu tema apie malalietkas, tik veikejai vice versa...
_________________
Pasaulis su savo nelygumais iš tiesų idealus!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
wyshnia
Nuliovas


Prisijungė: 2006 04 23
Pranešimai: 59

Pranešimas2007.06.27 20:58 
Tema:
Atsakyti su citata

Ta mamyte tikrai be reikalo isteriska scena iskele, nes jei ir reikejo ant ko nors rekti, tai ant sunelio, kuris pats intensyviai pradejo savo mokytoja demesiu visaip atakuoti. Jei jau moteris neatsilaike (daug kam silpnumo akimirku iskyla, visi zmones juk esam) ir ji daug vyresne bei patyrusi, tai dar toli grazu nereiskia, kad ji yra isnaudotoja bei bausmes verta. Siuo atveju kaip tik ji man atrodo auka. Nei baudziamosios atsakomybes, nei jokios kitokios jai neskirciau. Ir taip labai sauniai pasimoke, kad reikia sugebeti savo aistroms atsispirti, kada gresia prarasti seima, darba bei gera reputacija (nes, manau, buvo pakankamai protinga, jog suprastu, kad visuomenes akyse butent ji bus nusikaltele, ir nesvarbu, kas kaltas cia, o kas ne).

O kad paaugliui tokia moteris yra gera patirtis... Na cia daug kas dar priklauso nuo to, kokia moteris pasitaiko. Jei paklius i nagus ant gyvenimu nusivylusiai depresuotai ir kompleksuotai senmergei, gali ta ankstyva patirtis labai ne i gera iseiti. Bet jei moteris pasitaikys ismintinga, suprantanti, kad jos zaisliukas dar labai jaunas ir nepatyres, subtiliai zadins jo pasitikejima savimi ir mokins visokiausiu intymiu paslapciu, tai tokie patyrimai tiesiog neikainojami. Visos paauglio ateities merginos turetu jaustis tai pirmajai mokytojai dekingos.
_________________
Čia ne mano nuomonė, čia taip turi būti :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vaikeliux
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 06 29
Pranešimai: 1890
Miestas: Kaunas

Pranešimas2007.06.27 22:25 
Tema:
Atsakyti su citata

po teisybei as turiu patvirtint wyshnia- va kai tenka su mergina susidurt tai pagalvoju kad va tikrai malacius kazkas kas ismoke ja vieno ar kito...
o va turejau santykiu su nekalta mergaite 28 metu- pravalas visiskas...
beje jei kalbet apie patirties semima- as va nekaltybe praradau gal 22 metu o gal ir veliau, o pasku sutikau 35 mazdaug moteri kuri tikrai labai praturtino mano patyrima ir daug ko ismoke, ale kazkaip taptint saves us 15 meciu as nedrisciau. visgi jau buvau vyresnis o kaip man butu tokie santykiai atsiliepe esant 15os- blia as tada dar zvejot mokiausi ir pergyvenau nelaiminga idealizuota savo meile...
todel tikrai nemanau kad pernelyg ankstyvi tokie santykiai i nauda jaunikaiciui na merginos gal anksciau bresta bet visgi nesu tikras del visu nes brendimo tempai varijuoja.
tai va taip galvociau. pedagogini poziuriu jus pazekit6 gi chemijos nemoko nuo pirmos klases- tai ri dulikinti reik mokytis tam tikru metu- kuris kiekvienam skirtingas beje....
_________________
I'm on the highway to hell
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2007.06.27 22:41 
Tema:
Atsakyti su citata

wyshnia rašo:

Bet jei moteris pasitaikys ismintinga, suprantanti, kad jos zaisliukas dar labai jaunas ir nepatyres, subtiliai zadins jo pasitikejima savimi ir mokins visokiausiu intymiu paslapciu, tai tokie patyrimai tiesiog neikainojami. Visos paauglio ateities merginos turetu jaustis tai pirmajai mokytojai dekingos.


kaip kilnu cia viskas pasirodo, mhm. nors, pravda, buna ir kilniu vyru:)

reiks paziuret ta filma matomai, o tai atrodo akd snekam apie skirtigus dlaykus.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.06.28 02:33 
Tema:
Atsakyti su citata

Jurgita rašo:
nu ir nematau, kad tai butu grazus, visa kaip praturtinantys santykiai.


vaikeliux rašo:
todel tikrai nemanau kad pernelyg ankstyvi tokie santykiai i nauda jaunikaiciui


nei vienas vis delto taip ir neatsakot: kodel uz tai yra baudziama? taip, jusu nuomone tai 'nera i nauda', bet ar yra i zala? taip, jums tai nera grazus, praturtinantys santykiai - jei as surukau cigarete manes tai taip pat nepraturtina, ar nusipelnau uz tai kalejimo?

bz rašo:
jie verciasi per galva, kad tik itiktu anai lyciai, kuri besirdiskai nekreipia i juos demesio. visa tai yra geris ir grozis. ir visa tai labai svarbu jaunuolio vystymosi kelyje.


tai yra psichu ir potencialiu manjaku kalve o ne geris.

bz rašo:
gi pergale labai lengva, ar vaisius, kur nuskintas nepelnytai, apkarsti gali greit bet kam. Ir nebenores daugiau jis to matyti.


kodel nepelnytai? kodel seksa butina nusipelnyti? tai juk malonumas abiems, o ne mokama paslauga kazkokia. kodel moterims jo nereikia nusipelnyti? taigi uz lyciu lygybe esame.
o ir kodel nenores matyti? as pavyzdziui dazniausiai nenoriu matyti to, del ko reikia daug kenteti. o sekmingo malonaus darbo ir rezultatai malonesni. manau kad visiems primetamas mazochizmas yra blogis. kancia nera vertybe jei ji prievartine.

kazkas dar minejo pirmaja berniuko moteri kaip modeli - palyginkime:

1. jei pirmasis seksas su vienmete: turbut bus nekokybiskas, greitas, daugiau šansų kad nesaugus, berniukas išmoks, kad normalu viska daryti tokiu greiciu kaip paciam norisi, kad moterys nelabai žino ko nori, jei nori, tai nesako, o orgazmas - vyru privilegija.
2. jei pirmasis seksas su prostitute: bus malonus, kokybiskas, jaunuolis išmoks, kad moteris turi tenkinti jo norus, o paciam pastangu deti nebutina.
3. jei pirmasis seksas su pvz 30-mete: jaunuolis issiaiskins kaip reikia patenkinti moteri ir veliau daugmaz taip ir elgsis gyvenime.

manau 30-metė 15-mečiui ne tik niekuo nepakenks - ji - geriausias pirmojo sekso modelis.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
bz
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 04 16
Pranešimai: 593
Miestas: Jeruzale

Pranešimas2007.06.28 08:11 
Tema:
Atsakyti su citata

Adutis rašo:
manau 30-metė 15-mečiui ne tik niekuo nepakenks - ji - geriausias pirmojo sekso modelis.

Pakenks ar nepakenks, priklauso nuo aplinkybių. Todėl šitą reikėtų padėti į šalį, jei kalbame apie abstrakcijas.
Bausti ar nebausti, priklauso nuo įstatymų. Lietuvoje lygtai galima dulkintis nuo 14metukų. Puritoniškose Jot A ir Vė valstybėse šita kartelė gali būti kiek kitokia. Todėl pagal įstatymo raidę ten ir baudžiama.
Man visai patiko, kad 15metų amžiuje aš skaičiau daug knygų, mačiau idealizuotą pasaulį ir rašiau eilėraščius. Manau, kad jeigu tada bučiau "pystelėjęs", tai būtų buvęs smūgis mano moraliniam vystymuisi ir bendram išsilavinimui netgi.

15:30 - nelygiaverčiai santykiai. tema apie malalietkas. ir tiek...
_________________
Pasaulis su savo nelygumais iš tiesų idealus!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau rašyti atsakymą