:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Apie viską sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
bz
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 04 16
Pranešimai: 593
Miestas: Jeruzale

Pranešimas2007.05.30 14:23 
Tema:
Atsakyti su citata

vaikui yra didelė nelaimė, jei jo tėvai - kaip šuo su kate. tada, sakoma, mažesnė blogybė yra gyventi tik su vienu iš jų. Galų gale būna, jog antro suaugusiojo tiesiog nėra, arba nebėra.
Nu bet paaiškinkit, kas užsifiksuos vaikui, jei jo abu tėvai yra vyrai? arba moterys? Vaikas matys intymų bendravimą tarp vienos lyties asmenų. Nuolatos matys. Nes tai yra artimiausi jam žmonės. Jis jais pilnai ir besąlygiškai tiki ir pasitiki. Ką jie perduoda jam? Paaiškina, kad tokia turi būti šeima? Jūs patys pamąstykit, didieji gynėjai, jei būtumėt augę homošeimoj, kokią info būtumėt atsinešę...

Taip, homo yra žmonės. Bet jie nėra visiškai sveiki. Bet tegu gyvena, tegyvuoja humanizmas. Vaikų dėl to žaloti nereikia. Vaikai užaugs ir supras, ką nori mylėti ir su kuo nori mylėtis.
_________________
Pasaulis su savo nelygumais iš tiesų idealus!


Paskutinį kartą redagavo bz, 2007.05.30 14:35. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2007.05.30 14:29 
Tema:
Atsakyti su citata

[quote="bz"]Taip, homo yra žmonės. Bet jie nėra visiškai sveiki. Bet tegu gyvena, tegyvuoja humanizmas. quote]

sitam teiginiui reiktu turbut atskiros rubrikos.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2007.05.30 14:45 
Tema:
Atsakyti su citata

Jurgita rašo:
Baisonėlis rašo:
.... bet didžiausią įtaką vaiko socializacijai daro šeima.


Tai aisku. nu , o kas cia priestarauja? tik kuo jums geju seima nera seima? tada gautusi kad bevaike seima irgi neseima, ar kaip cia?
pagal visus istatymus seima yra bendras ukis.


1. skirkime teisines ir moralines-socialines kategorijas, jei žiūrėti Konstituciją:
38 straipsnis

Šeima yra visuomenės ir valstybės pagrindas.
Valstybė saugo ir globoja šeimą, motinystę, tėvystę ir vaikystę.
Santuoka sudaroma laisvu vyro ir moters sutarimu.
Valstybė registruoja santuoką, gimimą ir mirtį. Valstybė pripažįsta ir bažnytinę santuokos registraciją.
Sutuoktinių teisės šeimoje lygios.
Tėvų teisė ir pareiga - auklėti savo vaikus dorais žmonėmis ir ištikimais piliečiais, iki pilnametystės juos išlaikyti.
Vaikų pareiga - gerbti tėvus, globoti juos senatvėje ir tausoti jų palikimą.

nei vienas įstatymas negali prieštarauti Konstitucijai.

2. grįžtant prie vaikų - esu rėmėjas teorijos, kad homoseksualioje šeimoje užaugęs vaikas gali negauti reikiamų socialinių įgūdžių, kurie yra būtini norint ateityje sukurti funkcionalią heteroseksualią šeimą. kaip kad minėjo priešingos nei mano nuomonės atstovė Besijonė, galima rasti faktų, kurie tai patvirtins arba paneigs. kadangi nėra vienos vyraujančios nuomonės šiuo klausimu, nemanau kad vardan laisvai interpretuojamo humanizmo galima eksperimentuoti su vaikais.

3. išsiskyrusios šeimos yra faktas ir vaikams nepalankus, bet niekas skyrybų neskatina ir jomis nesidžiaugia.
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gizmo
Fetišas


Prisijungė: 2005 09 29
Pranešimai: 2258
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.05.30 15:05 
Tema:
Atsakyti su citata

Pašalinta temos autoriaus prašymu.
_________________
NIEKŠAS


Paskutinį kartą redagavo Gizmo, 2007.05.31 11:17. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2007.05.30 15:25 
Tema:
Atsakyti su citata

kai vedybos tai seima- ten kazko tai puoseletoja, kai skyrybos tai reikia tik bendra uki irodineti:)

Baisoneli, homoseksualai ir kovoja uz tavo paryskintos konsitucines nuostatos pakeitima, o diskusija yra apie tai ar mes tokiems ju reikalavimams pritariame. as pvz manau kad ju reikalavimai yra teiseti.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2007.05.30 15:33 
Tema:
Atsakyti su citata

Gerbiamieji, laikykimės konstruktyvumo...

Aš pradžioje pateikiau vienos organizacijos tyrimą, kuris nedviprasmiškai teigia, kad homoseksualios poros lygiai taip pat gali užtikrinti vaikui normalią aplinką, kaip ir heteroseksualios. Būkit malonūs, paieškokit atitinkamų tyrimų, jei esat įsitikinę, kad tai netiesa. Kuo nors pagrįskit savo nuomonę. Na nebūtinai tyrimais. Bet kuo nors konkretesniu nei tiesiog subjektyvi nuomonė.

Tuo tarpu dabar tematau "Galima čia visokiomis teorijomis remtis ir išvedžiojimais dalintis, ale...", "Neklauskit kodėl, bet jis taip jaučiasi...", "Ir nieks nepaneigs (nors sunku ir įrodyti)..." ir panašiai... Na juk tai niekuo neprisideda prie diskusijos, o tik kiršina emocijas...
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gizmo
Fetišas


Prisijungė: 2005 09 29
Pranešimai: 2258
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.05.30 15:38 
Tema:
Atsakyti su citata

O kas nepatinka? Tai tik mano nuomonė. Aš ją čia ir išreiškiu. Ir niekam neperšu savo pasaulėžiūros. Tam, kad kažką manyti, man nereikia jokių tyrimų. Ir, beje, tiesiogiai tamstos pateiktoms tyrimų išvadoms, taigi tamstai, aš neoponavau.
_________________
NIEKŠAS
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2007.05.30 15:44 
Tema:
Atsakyti su citata

Baisonėlis rašo:
2. grįžtant prie vaikų - esu rėmėjas teorijos, kad homoseksualioje šeimoje užaugęs vaikas gali negauti reikiamų socialinių įgūdžių, kurie yra būtini norint ateityje sukurti funkcionalią heteroseksualią šeimą. .


nu. so what? ar jis nuo to bus blogesnis zmogus kad nesukurs "funkcionalios heterosekualio seimos"? cia dabar musu visu tokia siekimybe - "funkcionali heteroseksuali seima"?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vaikeliux
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 06 29
Pranešimai: 1890
Miestas: Kaunas

Pranešimas2007.05.30 16:42 
Tema:
Atsakyti su citata

Kakzaip keistai apsistota prie dvieju abejotinu problemu- vaikas uzaugs geju seimoje ir bus gejus
o antra vaikas augdamas tokioje seimoje bus traumuojamas.

Bet gerbiamieji patys pagalvokite is kur gejai isivaikins tuos vaikus? Og is vaiku namu! kuriuos beje islaikome is savo mokesciu. taigi jie nuims dali nastos. antra ar vaiku namuose vaikas isaugs gersniu ir doresniu zmogumi negu geju seimoje kur ji sups mylintys ir rupestingi tevai? Manau geriau tegul uzauga doras, darbstus ir isaukletas gejus negu dar vienas heteroseksualus pavarciu trynejas ir kaukolinio vartotojas, ar kaliuziu gyventojas.
kalbedami apie gejus negalvokita apie tuos kelis issisokanciu klykiancius atgrasius ir (greiciausia) neatsakingus zmones- gejai gi irgi tures praeiti tam tikras proceduras pries isivaikindami vaika- ne betkuri geju pora gales tai padaryti. ir jei tai tikrai zmones jauciantys atsakomybe uz vaika ir galintys ji priziureti, uzauginti isleisti i mokslus galu gale- tai butu tik pliusas.
o del traumu kurias patirs vaikas- tai mielieji nereikia savo patiriamu ispudziu matant gejus ekstrapoliuoti vaikui! jei vaikas jaus naturalu potrauki kitai lyciai abejoju kad tevai ims jam siulyti tos pacio lyties "jaunikiu/nuotaku". beje vaikai siuo atzvilgiu hetero seimose traumuojami labai legaliai ir gan placiais mastais- kai mamytes rupinasi vaikucio antrosios poros paieska.
_________________
I'm on the highway to hell
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2007.05.30 16:57 
Tema:
Atsakyti su citata

Bravo Vaikeliux, respekt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2007.05.31 09:22 
Tema:
Atsakyti su citata

Jurgita rašo:
kai vedybos tai seima- ten kazko tai puoseletoja, kai skyrybos tai reikia tik bendra uki irodineti:)

Baisoneli, homoseksualai ir kovoja uz tavo paryskintos konsitucines nuostatos pakeitima, o diskusija yra apie tai ar mes tokiems ju reikalavimams pritariame. as pvz manau kad ju reikalavimai yra teiseti.


na, pati pradėjai kalbėti apie įstatymus, kai gavai įstatymą, traukiesi ;)
o kodėl turi būti keičiama ši Konstitucijos norma? gal visuomenė yra pribrendusi tam? gal dauguma balsavimo teisę turinčių piliečių yra už pakeitimą? gal reikalinga Konstitucijos pakeitimui Seimo narių dauguma yra už tai?
o gal ši norma neturi būti keičiama nes tenkina kokius 95 procentus Lietuvos gyventojų?
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2007.05.31 09:29 
Tema:
Atsakyti su citata

As isivaizuodju kad geju judejimas ir vyksta tam kad visuomene pribrestu konstitucijos pakeitimams. Aisku, jeigu dabar butu referendumas, tai niekas nebalsuotu uz geju santuokas, bet gal po kiek laiko ir nubalsuos.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2007.05.31 09:32 
Tema:
Atsakyti su citata

gal po kokio 100 metų ir nubalsuos, o gal ir ne. o tu tikrai manai kad gėjų sąjūdis Lietuvoje daro kažką naudingo tolerancijai? kol kas visos jų akcijos tik sukelia dar didesnį visuomenės priešiškumą.
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.06.06 03:26 
Tema:
Atsakyti su citata

boro rašo:
NE. mūsų visuomenė ir joje augantis visuomenės prieauglis (vaikai) nėra pasiruošę tokiam destruktyviam (žiūrint iš šių dienų pozicijų) šeimos apibrėžimui. .


o kas jame destruktyvaus? kokiu būdu tai destrukuoja?

Gizmo rašo:
Yra didelė tikimybė, kad, vaikui lytiškai bręstant, labiausiai jam "įstrigs" tos pagarbos ir meilės apraiškos, kurias jis matys namuose. Ir nieks nepaneigs (nors sunku ir įrodyti), kad pasekoje viso to nesusiformuos individas, turintis "neteisingą" seksualinę orientaciją.


na, visų pirma tai jau paneigta (pirmoje šios temos žinutėj). o kuo ta orentacija 'neteisinga'?

bz rašo:
Tad dabar jūs ir pasakykit, kas formuosis vaiko pasąmonėje, kai jis matys, kad mama ir tėtis yra du vyrai? Arba dvi moterys?


nieko blogo ten neįvyks. patikrinta praktiškai. vaikus auginti gėjams leidžiama daugybėje šalių ir užaugina jie normalius žmones, tokius pat kaip tu ir aš. (vėlgi - žr. pirmą temos žinutę).

aš netgi savo pavyzdį galiu pateikti. nepatikėsit, bet atsimenu, kada pradėjau jausti seksualinį potraukį moterims - pats nesuprasdavau ką tai reiškia, bet tai jaučiau. dar tada kai nežinojau iš kur vaikai atsiranda. nežinojau, kad mano tėvai mylisi. praktiškai buvau izoliuotas nuo bet kokių seksualumo apraiškų. galiu paliudyti, kad mano heteroseksualumo niekaip neįtakojo faktas, kad mano tėvai - heteroseksualūs.

netikit? tada pagalvokit: remiantis tokia 'logika', vaikai, augantys vien su mama arba vien su tėvu, turėtų apskritai užaugti impotentais, o vaikai augantys be tėvų (su kitais vaikais) - turėtų užaugti pedofilais.

boro rašo:
... nereikia traumuoti vaikų.


ha, bliamba kokie visi humaniški, kaip vaikais rūpinasi! (atleiskit už ironiją) :)
jei jau tokie vaikų globėjai esat, turėtumėt būti už gėjų tesę auginti vaikus, nes visuomenės požiūris yra niekas, palyginus su vaikyste internate. be to, visuomenė diskriminuoja gėjus, o ne gėjų auginamus vaikus.
ir išvis juokingai tokie argumentai skamba: 'aš kaip ir nieko prieš, bet visuomenė prieš - traumuos vaikus, vaikams po to sunku bus' - ir beveik visi tą pačią dainelę - nusimetame atsakomybę nuo savęs, tipo aš geras, bet aš ne dėl savęs bijau. tai parodykit tuos dundukus, kurie skriaus vaikus ir tada kalbėsim.
jei gėjų auginami vaikai bus skriaudžiami visuomenės, reikia keisti visuomenę, o ne drausti gėjams augint vaikus.

(labai atsiprašau, bet noriu dar paironizuoti)
jei jau tokie 'geri' esame, tai tada uždrauskime vaikus negrų šeimose Lietuvoje, katalikų šeimose Š.Airijoje, arabų šeimoms Izraelyje, žydų šeimoms Palestinoje... pala, kodėl Palestinoje - žydų ir Lietuvoj nemėgsta: reikia uždrausti žydams Lietuvoje auginti vaikus - kad netraumuoti vaikų, nes vaikams sunku bus...

ir dar (OT): dar prieš porą metų galvojau lygiai taip pat kaip gizmo, boro ir kiti, pasikeičiau, nes daug visko sužinojau. bl džiaugiuosi, kad dar sugebu pakeist nuomonę, dar reiškia jaunas esu :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Gizmo
Fetišas


Prisijungė: 2005 09 29
Pranešimai: 2258
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.06.06 07:38 
Tema:
Atsakyti su citata

Gizmo rašo:
o kuo ta orentacija 'neteisinga'?

"Netesinga", jei seksą traktuotume tik kaipo priemonę žmonijos pratęsimui. Todėl ir parašiau kabutėse.
_________________
NIEKŠAS
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Apie viską sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau rašyti atsakymą