:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2, 3, 4  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Barunka
Megakrutikas


Prisijungė: 2006 05 18
Pranešimai: 776

Pranešimas2007.02.22 17:48 
Tema: Vajezau, kur eina mūsų jaunimas??
Atsakyti su citata

Burzumas rašo:
O kam jas megti,a?
Ju darbas ciulpti, o ne megiamom buti:) ale matai, Kalipedoje neblogu soskuciu yra...

Nu, Burzumai, gi va sutarem, kad tai yra vargses mergaites esnacios lytinio brendimo krizeje. Tai visas jas dabar bybiais uzmetyt del to? gal uzjaust ir padet reiketu, o ne tyciotis? Oi kaip nenoreciau vel but malaletka.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Burzumas
Nenaudėlis


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 741

Pranešimas2007.02.22 20:13 
Tema:
Atsakyti su citata

Uzjaust? Mergas?
Niekada!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2007.02.23 11:46 
Tema:
Atsakyti su citata

Barunka rašo:
Oi kaip nenoreciau vel but malaletka.


O tu manai toms panoms rūpi, kad čia kažkokie seni krienai apsiseilėję pusnuogių paauglių nuotraukas žiūrinėja ir kaip davatkos kudakuoja apie pasileidusį jaunimą? Ha! :) Geriausiu atveju tokie patetiški moralizavimai joms nebent juoką sukelia :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vaikeliux
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 06 29
Pranešimai: 1890
Miestas: Kaunas

Pranešimas2007.02.23 13:54 
Tema:
Atsakyti su citata

Juokas tai jau nemazai!- Pasidziaukim tuom!
_________________
I'm on the highway to hell
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Barunka
Megakrutikas


Prisijungė: 2006 05 18
Pranešimai: 776

Pranešimas2007.02.23 14:11 
Tema:
Atsakyti su citata

saulelis rašo:
Barunka rašo:
Oi kaip nenoreciau vel but malaletka.


O tu manai toms panoms rūpi, kad čia kažkokie seni krienai apsiseilėję pusnuogių paauglių nuotraukas žiūrinėja ir kaip davatkos kudakuoja apie pasileidusį jaunimą? Ha! :) Geriausiu atveju tokie patetiški moralizavimai joms nebent juoką sukelia :)

Sauleli, as nemoralizuoju ir nesmerkiu tu mergaiciu. O, kad juokiasi tai OK, man irgi jaunai jura iki keliu buvo ir niekas geraiu uz mane pacia nezijojo ka ir kaip man daryti. Esu subrendus moteriska ir mano pareiga elgtis ir reaguoti kaip subrendusiai, nesvarbu patinka tai joms ar juoka kelia.
_________________
Hakuna matata!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2007.02.26 10:44 
Tema:
Atsakyti su citata

Hehe, "pareiga elgtis kaip subrendusiai" :)))
Kaži, ar ir aš turiu tokias pareigas?.. Čiūju nelabai, nichuja aš nesubrendęs...

O šiaip juk ne tau taikiau. Ar manei, kad tave "senu krienu" vadinu? :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Barunka
Megakrutikas


Prisijungė: 2006 05 18
Pranešimai: 776

Pranešimas2007.03.01 01:29 
Tema:
Atsakyti su citata

saulelis rašo:
Hehe, "pareiga elgtis kaip subrendusiai" :)))
Kaži, ar ir aš turiu tokias pareigas?.. Čiūju nelabai, nichuja aš nesubrendęs...

O šiaip juk ne tau taikiau. Ar manei, kad tave "senu krienu" vadinu? :)

Nu jo, Sauleli, susireiksminau cia mocnai :-) O pareigas kokias nori tokias ir turi, svarbu neperzengti istatymo ir savo morales ribu . Va...Tik nesakyk, kad as jau bobeju.
_________________
Hakuna matata!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2007.03.01 12:28 
Tema:
Atsakyti su citata

Barunka rašo:
Tik nesakyk, kad as jau bobeju.


Aš nesakau, bet jei pati užsimeni, tai matyt yra tam pagrindo... :)

O šiaip tai šita tema (ir dar ta apie nepilnamečių anketas) gerokai pensininkų bezdalais dvelkia :) Juk dar vos prieš 10-15 metų patys malalietkos buvom, o dabar jau kiekviena vos atviriau apsirengusi - iš karto višta, kūrva, kekšė, visos čiulpia ir visos su diedais dulkinasi (ir iš kur taip jau gerai žinot kuo tos paauglės užsiima?)... Negi taip greit pamiršot ką reiškia paaugliu būti, kas yra noras viską išbandyti? Rengtis ir elgtis būtent priešingai negu suaugusieji nori?
Jeigu 14 metu vaikas "kurviskai issidabina" ir "tokioj pozoj a la "padaryk mane" - tai ką? Kas čia tokio? Ar tai reiškia, kad ją visi ir daro? Ar tai reiškia, kad jos ateitis - stoties prostitutė? O gal visgi tai tik nuotraukos, kokios nors Britney pamėgdžiojimas ir nieko daugiau? Kaip turėtų rengtis paauglės, kad neužsitarnautų kūrvos epiteto iš jūsų subrendusių lūpų? Gal manote, kad derėtų įvesti kokį aprangos kodeksą nepilnametėms? (Pvz. sijonai iki žemės, ir apykalės iki ausų :) )


Paskutinį kartą redagavo saulelis, 2007.03.02 10:39. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Barunka
Megakrutikas


Prisijungė: 2006 05 18
Pranešimai: 776

Pranešimas2007.03.01 13:14 
Tema:
Atsakyti su citata

Kazkada bande ivest Danijoj apribojima aprangai mokyklose. Merginas plikais pilvais, strenom ir beveik apnuogintom krutinem isvarydavo namo. Nezinau kaip baigesi tas ju projektas. Dabar mokyklose paaiskina mergaitems kokius signalus siuncia ju apranga berniukams ir kas del to gali nutikti. Berniukams irgi aiskina kodel mergaites taip daro, ir kad tai nebutinai reiskia " imkit ir darykit mane" . As manau, kad tai turetu buti tevu atsakomybe paaiskint savo vaikams apie siuos dalykus.
O smerkia tas nepilnametes, butent nesubrende ir neatsakingi zmones. O ka tu siulai, Sauleli? Tiesiog pasyviai viska stebeti ir nurasyti viska janystei-kvailystei tikintis, kad tai praeis be zymesniu pasekmiu?
_________________
Hakuna matata!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vaikeliux
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 06 29
Pranešimai: 1890
Miestas: Kaunas

Pranešimas2007.03.01 15:32 
Tema:
Atsakyti su citata

saulelis rašo:
O šiaip tai šita tema (ir dar ta apie nepilnamečių anketas) gerokai pensininkų bezdalais dvelkia...

Nu tai ner ko apgavienti save amzina jaunyste! :)
_________________
I'm on the highway to hell
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2007.03.01 16:18 
Tema:
Atsakyti su citata

Barunka rašo:
O ka tu siulai, Sauleli?


Aš siūlau į pensiją taip anksti neišeiti, bent jau kokių 50-ies sulaukti :)

Barunka rašo:
Tiesiog pasyviai viska stebeti


Oi ne, tikrai nesiūlau stebėti, ypač tų apsinuoginusių mergaičių (kaip kad nekurie čia atrodo ypač intensyviai stebi, kolekcionuoja...), o tai žinot kaip tokiems stebėtojams baigiasi :)

Barunka rašo:
nurasyti viska janystei-kvailystei tikintis, kad tai praeis be zymesniu pasekmiu?


Žinoma, kad jaunystei-kvailystei! Visais laikais taip būdavo ir dabar taip yra. O gal tu manai, kad DABAR TAI JAU TIKRAI KITOKS JAUNIMAS ir DABAR TAI JAU TIKRAI GERUOJU NESIBAIGS? Kas bus jei nesiimsim priemonių, JEI NEPARODYSIM DOROS KELIO!? Svieto pabaiga? Visas jaunimas sukūrvės ir... eee... kas tada?.. bus kūrvų pasaulis? :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
be sijono
Gigakrutikas


Prisijungė: 2007 02 15
Pranešimai: 1365
Miestas: kaimas prie miškų ir geležinkelio ir dar upės

Pranešimas2007.03.04 14:51 
Tema:
Atsakyti su citata

saulelis rašo:
Barunka rašo:


Oi ne, tikrai nesiūlau stebėti, ypač tų apsinuoginusių mergaičių (kaip kad nekurie čia atrodo ypač intensyviai stebi, kolekcionuoja...), o tai žinot kaip tokiems stebėtojams baigiasi :)


Žinoma, kad jaunystei-kvailystei! Visais laikais taip būdavo ir dabar taip yra. O gal tu manai, kad DABAR TAI JAU TIKRAI KITOKS JAUNIMAS ir DABAR TAI JAU TIKRAI GERUOJU NESIBAIGS? Kas bus jei nesiimsim priemonių, JEI NEPARODYSIM DOROS KELIO!? Svieto pabaiga? Visas jaunimas sukūrvės ir... eee... kas tada?.. bus kūrvų pasaulis? :)


Kaip suprantu cia mano kolekcionavimas uzkliuvo ania? Taip, tai darau.Tiksliau, dariau ir ta kolekcija liko kompe, tai ir parodziau va Jums. Bet man tai neatrodo labai normalu , gerai, grazu i vsio takoje. Ir aisku,nejuokinga. (Gal vertejo nauja tema uzvesti.) Mano galva, reiktu tuose portaluose amziaus cenza ivesti arba bent jau fotkiu ir amziaus cenza. Tiems , kurie ziuri i tokias fotkes nesibaigia niekaip, o va toms, kuriuos demonstruojasi ten, gali labai nekaip baigtis. Nenori gi jos buti isdulkintos seniu. Tik demesio nori, nori kad anketa i koki tai ten populiariausiu 10tuka pakliutu etc.

www.grazuoles.lt

paskutinis mano atradimas.
_________________
esu maloniai durna kad visiems būtų maloniau šalia protingiems
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2007.03.05 10:04 
Tema:
Atsakyti su citata

ne, tiesiog vieni galvoja, kad ankstyvi lytiniai santykiai gali pakenkti tolimesniam psichologiniam vystymuisi, o kiti galvoja kad nepakenks. du moksliniai požiūriai kai saka susikirto :)
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
be sijono
Gigakrutikas


Prisijungė: 2007 02 15
Pranešimai: 1365
Miestas: kaimas prie miškų ir geležinkelio ir dar upės

Pranešimas2007.03.05 22:29 
Tema:
Atsakyti su citata

Baisonėlis rašo:
ne, tiesiog vieni galvoja, kad ankstyvi lytiniai santykiai gali pakenkti tolimesniam psichologiniam vystymuisi, o kiti galvoja kad nepakenks. du moksliniai požiūriai kai saka susikirto :)

Tu cia apie Kinsey teorija?
_________________
esu maloniai durna kad visiems būtų maloniau šalia protingiems
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2007.03.06 10:24 
Tema:
Atsakyti su citata

tiek giliai su Kinsey kūryba nesu susipažinęs, jo institute nesilankiau :) o kuom jis argumentavo, kokius tyrimus vykdė? kažkaip daugiausia info apie jo tyrimus girdėjęs homoseksualizmo srityje.
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2, 3, 4  Toliau rašyti atsakymą