:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.10.26 20:47 
Tema:
Atsakyti su citata

baronaite rašo:

Nenoriu jusu kaip vyru smerkt, nes tai budinga visiems zmonems (ir moterims) - kad tu dalyku, kuriu jie nesupranta, venia ir vadina negraziais vardais, vietoj to kad pripazintu paprasta dalyka - vyru ir moteru mastymas, poreikiai ir bendravimo budas yra skirtingas. Ir kol nepamilsit moters, tol negalesit pakesti tu skirtumu..

O jeigu kazkoks nekonkretumas jums kelia itampa, tai atleiskit, bet kaip jus is vis sitam pasauly dar gyvenat? Juk visas gyvenimas - tai skaitymas tarp eiluciu, bandymas i viska paziuret kitu kampu, nevertint visko pazodziui.. Ar jums dar ira dabar as nors viska ideda i burna ir dar sukramto????


Na kita vertus įsimylėt galima ir tą žmogų, kurio nemylėjai prieš tai, nors ir pažinojai ir gal netgi kartu gyvenai...taip kategoriškai teigti, kad tik meilė leidžia taikytis prie lyčių skirtumų-gana trumparegiška.Manau kuo aukštesnio adekvataus intelekto bei iš išsilavinimo žmonės susitinka-tuo lengviau jiems rasti bendrą kalbą, aišku jausmai taip pat turi įtakos, bet toli gražu ne vieninteliai.

Kad žmonės vienas kitą suprastų-nebūtina skaityti tarp eilučių-tam yra liežuvis.Santykiams įsibėgėjant galima nusibrėžti tam tikras ribas ir tiek...
_________________
...meškinai nepriima kritikos iš kritinių...ps. NEPAMIRŠKITE PAŽIŪRĖT LAIKO ! ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
baronaite
Nuliovas


Prisijungė: 2006 10 08
Pranešimai: 24
Miestas: Sostine

Pranešimas2006.10.26 21:46 
Tema:
Atsakyti su citata

Barunka, na kas gi tau taip sudetinga?

Jei jau pradet skirstyt kuriose bendro gyvenimo srityse kaip reiketu bendrauti, gal nebedrisciau taip kategoriskai ginti subtiliu ar nelabai uzuominu butinumo visur.

Bet kalbekim apie normalius, sveikus santykius, santykius duodancius tiek, kad juos butu verta saugoti, branginti, puoseleti, auginti.. ar jie apsiriboja buities darbu dalybomis ir seksu? Kam gali buti reikalingi tokie santykiai? kam tie nevertinami isipareigojimai, juk ne siaip sau atsiranda temos, kuriose bandoma irodyti, kad monogamija - blogis, gadinantis sveikata. O buitines rutina persmelktos bedos, tusti gincai..

Meskiukas, taip, suklydau. Pasitaisysiu. Jei is tiesu pamilsit moteri, gal tai pades suprasti ir jos poreiki nebuti tiesmuka.
Ir kalbejau ne apie zmoniu susikalbejima, ir net ne apie supratima vienas kito, o tik apie santykiu giluma ir ivairuma. Apie augima santykiuose, apie abieju zmoniu pokycius. Apie meile ne tik kaip apie jausma sirdimi, bet ir kaip apie jausma protu. Kai abu poroje suvokia, kas per zmones yra, kokie charakteriai, ko nori vienas is kito, ko nori is ateities, kai nebijo bendravimo gilumo..

Kazkaip sunku susikaupt, pameginsiu ryt isdestyti savo pozicija. Tiesiog jauciu, kad diskutuojam siek tiek apie skirtingus dalykus. Reikia issiaiskinti savokas ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Barunka
Megakrutikas


Prisijungė: 2006 05 18
Pranešimai: 776

Pranešimas2006.10.26 22:10 
Tema:
Atsakyti su citata

[quote="baronaite"]Barunka, na kas gi tau taip sudetinga?

Man?Man tikrai nesudetinga. Man be galo lengva :-)
As suprantu apie ka tu rasai.Tik man rodos tu kitu kampu visa diskusija perskaitei. Kaip supratau girnele apie subtiluma pradejo suktis. Tai cia jau visai kas kita. Nors ir cia ne visai su tavim sutinku, bet palauksiu rytojaus :-)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.10.26 23:53 
Tema:
Atsakyti su citata

baronaite rašo:

Jei is tiesu pamilsit moteri, gal tai pades suprasti ir jos poreiki nebuti tiesmuka.

Kaip suprantu kalbi grynai iš moteriškos pozicijos, nors santykiuose kažkur turi būti ir vyriška linija-todėl suprasti turi ir moteris vyro poreikį tam tikram "tiesmukumui"...O kur yra ribos-čia jau poros reikalas...
Kalbėti apie santykių gilumą, augimą ir tt. ir pan. manau nėra labai racionalu, nes tai labai subtilūs ir individualūs dalykai, kurių nesurūšiuosi į "kaip yra" ir "kaip turi būti" imho tai bus tik tavo asmeninio požiūrio išraiška.
_________________
...meškinai nepriima kritikos iš kritinių...ps. NEPAMIRŠKITE PAŽIŪRĖT LAIKO ! ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Barbė
Megakrutikas


Prisijungė: 2005 12 23
Pranešimai: 753
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.10.27 08:43 
Tema:
Atsakyti su citata

Pšepraše, o Barunka yra berniukas ar mergaitė?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2006.10.27 09:03 
Tema:
Atsakyti su citata

baronaite rašo:
Gizmo rašo:
Baisonėlis rašo:
labai supyksta bei tyampa nelaimingos, kai jų antros pusės to nesupranta, arba supranta ne taip kaip kad moterų šviesiose galvelėse viskas buvo sugalvota :)

Sėskit, Baisonėli, už atsakymą rašau Jumi 10+. Sėkmingą egzamino išlaikymą reiktų kur aplaistyti. Nepadoru kitaip prieš akademinę visuomenę pataps ;).


Ziuriu mokytojas ne kiek mokinio nelenkia..

Nenoriu jusu kaip vyru smerkt, nes tai budinga visiems zmonems (ir moterims) - kad tu dalyku, kuriu jie nesupranta, venia ir vadina negraziais vardais, vietoj to kad pripazintu paprasta dalyka - vyru ir moteru mastymas, poreikiai ir bendravimo budas yra skirtingas. Ir kol nepamilsit moters, tol negalesit pakesti tu skirtumu..

O jeigu kazkoks nekonkretumas jums kelia itampa, tai atleiskit, bet kaip jus is vis sitam pasauly dar gyvenat? Juk visas gyvenimas - tai skaitymas tarp eiluciu, bandymas i viska paziuret kitu kampu, nevertint visko pazodziui.. Ar jums dar ira dabar as nors viska ideda i burna ir dar sukramto????


kol nepamilsit moters, negalėsite pakeisti skirtumų..... iš karto blogas požiūris išlenda, kam keisti vienas kitą, jei susitiko ir įsimylėjo tokius kokie yra? o bandymas keisti žmogų "subtiliomis" užuominomis dar labiau komplikuoja reikalus ir varo į neviltį vyrus bei formuoja moterų klaidingą požiūrį į vyrus a la "visi jie tokie".
gerbiamoji, pati išsikasate duobę ir po to stebitės kad ten įkritote :)
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gizmo
Fetišas


Prisijungė: 2005 09 29
Pranešimai: 2258
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.10.27 09:36 
Tema:
Atsakyti su citata

Visiškai "šviežias" nutikimas - susiruošiau į parduotuvę cigarečių. Bendradarbė tuo pačiu paprašė nupirkti sūrio - "Svalia", dėžutėje. Pasiteiravau, ar lydyto, nes kilo įtarimų dėl dėžučių - paprastai jose būna lydytas sūris. Galų gale žaisdamas žaidimą TAIP ir NE išsiaiškinau, kad omeny turėtas fermentinis sūris. Bet vėl - STOP. Lietuviško fermentinio sūrio dėžutėse nebūna - tik celofane (pakuotas parduotuvėje) arba vaakuminiame įpakavime. "Žaidimas" tęsėsi. Galų gale užsiminimus, kad dar būna ir riekelėmis pjaustytas sūris, bendradarbė džiaugsminagai sukinkavo galva - taip taip, būtent tokio sūrio ji ir norinti. Visam tam išsiaiškinti buvo sugaišta kelios minutės ir prarasta šiek tiek pilkųjų lastelių. O vaakuminis įpakavimas tiesiog buvo įvardintas kaip dėžutė - o koks tarp jų skirtumas, paklausė JI nustebusi ...
Taigi, MIELOSIOS, moralas - kasdienėje buityje tokių nesusipratimų reikia vengti kaip įmanoma - šis epizodas - tik smulkmena. Betgi kiek išsiskyrimų būtent nuo tokių smulkmenų ir prasidėjo - iš pradžių telikdavo nuosėdos, jos kaupėsi, o po kurio laiko pratūkdavo kaip pūlinys, apaugdamos naujomis "nuodėmėmis". Le grande finalle ... O spėliones ir nuojautas palikime miegamajam - ten jos kartais iš tikrųjų praverčia ...
_________________
NIEKŠAS
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Barbė
Megakrutikas


Prisijungė: 2005 12 23
Pranešimai: 753
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.10.27 10:24 
Tema:
Atsakyti su citata

Nebūkit Jūs neurotikai. Pz, jei db parinsies, kad kažkas nemoka paaiškinti - kažkokia kolegė, WTF? - tai ar liks laiko svarbiems dalykams gyvenime?

Blogas pavyzdys, Gizmo. Sėsk, du.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Gizmo
Fetišas


Prisijungė: 2005 09 29
Pranešimai: 2258
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.10.27 11:11 
Tema:
Atsakyti su citata

Barbė rašo:
Nebūkit Jūs neurotikai. Pz, jei db parinsies, kad kažkas nemoka paaiškinti - kažkokia kolegė, WTF? - tai ar liks laiko svarbiems dalykams gyvenime?

Matau, kad nieko taip ir nesupratai. Tai tik SMULKMENA, bet iš jų vėliau išsirutuliuoja kur kas didesnės problemos. Jos neatsiranda vienos dienos bėgyje - jos kaupiasi ilgai. Betgi ne - vietoj to, kad kaip nors pasistengti suprasti vienas kitą, moterys ir toliau linkusios konfrontuoti. Nes jas reikia suprasti - be jokių išlygų. Ir taškas. Ką gi, konfrontuokit sau ir toliau. Į sveikatą. Vienos. Su savimi. Ilgai ir laimingai.
P. S. Berods visokių kosmopolitanų rašliava apie suniekintas šių dienų visuomenėje moteris, nepelnytą jų išnaudojimą beigi poreikių nepaisymą ir ignoravimą pagaliau rado kelią į skaitytojų pusrutulius po pamatiniu kaukolės skliautu.
_________________
NIEKŠAS
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Barbė
Megakrutikas


Prisijungė: 2005 12 23
Pranešimai: 753
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.10.27 11:57 
Tema:
Atsakyti su citata

Gizmo, aš žinau, kad gyvenime bendravimo su priešinga lytimi prasme pasitaiko sudėtingų etapų. Tačiau iš vieno arba savo atvejo nereikia daryti taisyklės.

Pavyzdžiui, labai negražu, kad Tu netiesiogiai pripaišai man kosmopolitanų skaitytojos etiketę. Aš neskaitau kosmopolitano. Žinai, ką labai mėgstu? FHM. Esquire. Bet nei giriuosi, nei slepiu, nes tai manęs neformuoja. Tiesiog pažvengt patinka.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Gizmo
Fetišas


Prisijungė: 2005 09 29
Pranešimai: 2258
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.10.27 12:07 
Tema:
Atsakyti su citata

Barbe:
1. Neturėjau omeny būtent tavęs (kaip tu galėjai taip pagalvoti ...).
2. kosmopolitanai - tai nebūtinai Cosmopolitan - yra aibė jo lietuviškų klonų. Tokių pat menkaverčių.
_________________
NIEKŠAS
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Barunka
Megakrutikas


Prisijungė: 2006 05 18
Pranešimai: 776

Pranešimas2006.10.27 12:15 
Tema:
Atsakyti su citata

Barbė rašo:
Gizmo, aš žinau, kad gyvenime bendravimo su priešinga lytimi prasme pasitaiko sudėtingų etapų. Tačiau iš vieno arba savo atvejo nereikia daryti taisyklės.

Barbe, kad cia ta taisykle ne is vieno atvejo. Koks folklioras apie tai issivystes... Nemanau, kad tai is tuscios vietos. As irgi panasiai elgiausi kol pati neuzlipau ant greblio.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Barbė
Megakrutikas


Prisijungė: 2005 12 23
Pranešimai: 753
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.10.27 12:18 
Tema:
Atsakyti su citata

Gizmo rašo:
Barbe:
1. Neturėjau omeny būtent tavęs (kaip tu galėjai taip pagalvoti ...).
2. kosmopolitanai - tai nebūtinai Cosmopolitan - yra aibė jo lietuviškų klonų. Tokių pat menkaverčių.


Nu gerai, aš nebūtinai esu teisi. Bet man liūdna, kai žmonės ieško neatitikimų, o ne atvirkščiai. Tikrai prašau nesupykti, tačiau tvirtai tikiu: nori gėrio gyvenime - pradėk nuo savęs. Ne todėl taip sakau, kad gyvenu Rojuj. Todėl, kad pati noriu į jį patekti. O kalbant apie folklorą - girdėjot, kad esam savo likimo kalviai?..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Burzumas
Nenaudėlis


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 741

Pranešimas2006.10.27 12:25 
Tema:
Atsakyti su citata

Na taip, aš irgi moterų nesuprantu, pykstu ant jų, bet manau gyvenimas tam ir yra, kad tobulėti, bandyti ką tai keisti, taikytis ir bandyti prisitaikyti, pargriuvus atsistoti. Taip moterys yra vargas, bet mane jos veažaa ir aš žinau, kad visada su jomis bus sunku - px sutinku...:) Toks jau tas gyvenimas arba priimi kaip yra arba parinies ( čia ne aš sugalvojau).
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Barbė
Megakrutikas


Prisijungė: 2005 12 23
Pranešimai: 753
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.10.27 12:28 
Tema:
Atsakyti su citata

B8tent, Burzumai. Iš žmonių gauni tai, ko tikiesi. Jei sakysit, kad visos bobos raganos, ir nx jas, tik tokias ir sutiksit - čia taip pat ne mano išmintis.

Aš žinau, kad žmonėmis nereikia tikėti. Žmones reikia mylėti. Nemanykit, kad lengva. Bet tik tai viską keičia.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau rašyti atsakymą