:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2006.11.02 15:51 
Tema:
Atsakyti su citata

Man tai mama sake, kad reikia susitaikyt su tuo, kad vyrai na levo aina ir ais:)
tai: jeigu jie bet kuriuo atveju aina, tai... nu reikia ir moteriai bandyt, kad obidna nebutu:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Burzumas
Nenaudėlis


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 741

Pranešimas2006.11.02 17:03 
Tema:
Atsakyti su citata

Nevisi vyrai...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
vaikeliux
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 06 29
Pranešimai: 1890
Miestas: Kaunas

Pranešimas2006.11.02 17:05 
Tema:
Atsakyti su citata

Burzumas rašo:
Nevisi vyrai...

...paeina...
_________________
I'm on the highway to hell
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2006.11.02 17:53 
Tema:
Atsakyti su citata

Burzumas rašo:
Nevisi vyrai...


ne visos moterys....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vaikeliux
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 06 29
Pranešimai: 1890
Miestas: Kaunas

Pranešimas2006.11.02 18:06 
Tema:
Atsakyti su citata

Jurgita rašo:
Burzumas rašo:
Nevisi vyrai...


ne visos moterys....

..duoda (?!)
_________________
I'm on the highway to hell
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2006.11.02 18:08 
Tema:
Atsakyti su citata

ach tu poshlybe, poshlybe...
taip, ne visos moterys duoda svetimiems vyrams:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vaikeliux
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 06 29
Pranešimai: 1890
Miestas: Kaunas

Pranešimas2006.11.02 18:11 
Tema:
Atsakyti su citata

na gerai gerai,- tu teisi. eisiu pakvepuot
buciuoju rankele (iki peties)
_________________
I'm on the highway to hell
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2006.11.02 18:12 
Tema:
Atsakyti su citata

o jeigu rimtai, tai kiek esu bendravusi su senais/omis hipiais ir komunistais Indijoje tai isvada viena girdejau- save isdalija zmogus na levo aidamas, prie nieko gero tas nepriveda.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2006.11.02 18:14 
Tema:
Atsakyti su citata

ainu namucio, darytis valgucio
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
wyshnia
Nuliovas


Prisijungė: 2006 04 23
Pranešimai: 59

Pranešimas2006.11.02 21:19 
Tema: Re: Pavydas, monogamija ir kam jie reikalingi
Atsakyti su citata

Adutė rašo:
wyshnia rašo:
na jo, skamba ziaurokai... gal netgi susuka vidurius, pagalvojus apie mylimaji(-ja) su kita(-u) :) bet kai gerai apie viska pagalvoji, daug kalbiesi, svarstai ivairias galimybes, augini pasitikejima ir mazais zingsneliais link to eini, tai tikrai nebeatrodo taip baisu. atvirksciai - pakankamai zavinga ir teisinga, kad noras su pavydu kovoti augtu :)
Nu tai gi čia tas pats kaip kad kovoti su vėjo malūnu. Aišku žmogus gali daug kuom save įtikinti.. ir jeigu kartosi tai kiekvieną rytą prieš veidrodį, visko gali būti, kad tuo kažkurią tai dieną jau ir patikėsi. Bet gi įtikinti save, kad vėjo malūno nėra, dar nereiškia, kad jis nugalėtas.


na bet kad reiskia :)
jei save itikinsi, kad vejo maluno nebeliko, tai bent jau tavo vidiniame pasaulyje jis ir bus nugaletas (o juk ten jis ir slypi). juk jei turesi pakankamai ir geru priezasciu su savo pavydu kovoti, reiskias, laikui begant vis labiau seksis ji kontroliuoti, o gal ir visai nebejausti.

beje yra ir kitokiu kovos budu su malunais, nebutinai ju sunaikinimas. galima su jais net nekovoti, o tiesiog padaryti juos ne tokius svarbius, dalinai ar visiskai ignoruoti ju egzistavimo fakta (t.y. neleisti pavydui apakinti ir labiau isiklausyti i mylimo zmogaus norus).
arba pagalvoti, kaip butu smagu pasisukti ant maluno sparnu. ar dar kaip nors kitaip isnaudoti ji savo malonumui (pavyzdziui, aplankius tam tikroms pavydo apraiskoms staiga vel uzsimanyti jau gerokai pabodusio partnerio).
na cia yra simtai visokiausiu "kovu" variantu.. :)

o kovoti su pavydu tikrai verta. bent jau man sitas jausmas anksciau labai gyvenima gadindavo. dar ir dabar kartais pagadina..
bet kuo toliau, tuo labiau jis virsta kazkokiu visai kitokiu jausmu, dar net nelabai zinau, kaip galeciau ji apibudinti. toks labiau nuteikiantis intriguojanciai neziniai negu naujai pavydo scenai :) ir man tai patinka...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gizmo
Fetišas


Prisijungė: 2005 09 29
Pranešimai: 2258
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.11.02 21:29 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Neabejoju, kad yra žmonių, kurie visą gyvenimą myli vieną žmogų ir kiti jiems nereikalingi. Pats tokių pažįstu ir už juos labai džiaugiuosi.

Tai ir daugiau tokių "idiotų" yra, pasirodo, aš ne vienišas šiame Pasaulyje ...
_________________
NIEKŠAS
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
wyshnia
Nuliovas


Prisijungė: 2006 04 23
Pranešimai: 59

Pranešimas2006.11.02 21:51 
Tema:
Atsakyti su citata

Burzumas rašo:
Aš tai žinau vieną, kaip ten bebūtu meile nemeilė, bet teks susitaikyti, kad tavo draugė/žmona eis na lieva. Tai neišvengiama ir nieko negali pakeisti. Taigi arba parinies dėl to arba nesipari. Aš tai aiškiai suprantu, bet parinuos ir nieko negaliu su savim padaryti. Gal ir teisybė kai man viena veikėja sakė-tu labai sureikšmini seksą, suprask ėjimas na lieva yra norma ir visada tai buvo ir bus. O gal mano pažiūros staiga paseno ?


as irgi galvojau, kad tas blogasis NA LIEVO yra neisvengiamas ir nieko cia neimanoma pakeisti. va todel ir tikejausi niekada gyvenime stipriai nebeisimyleti jau vien del to, kad nereiketu veliau zliumbti pamacius ant marskiniu apykakles lupdaziu zymes (nes manes niekaip neitu itikinti, kad tai mano lupdazis - lupu niekada nedazau). juolabiau kad ir pati uz save kazin ar galeciau labai garantuoti... dabar gal ir taip, taciau su tuo paciu vyru pragyvenus daug metu kazin kaip ten butu..

ir dabar jau tikiu, jog visu situ parkiu isvengti galima, jeigu tik labai to nori. tereikia isikalti i galva, kad monogamija vis labiau dingsta is dabartinio pasaulio, todel reikia daryti ta pati, ka darome nuolat - prisiderinti. ir nesamone, kad cia tik su vyrais taip, jog jie is prigimties sukurti pagal sijonus begioti. todel atseit niekaip neisetu suderinti, kad abi puses megautusi nukrypimais i kaire ir butu patenkintos... moterys lygiai taip pat yra poligamiskos ir bent jau siais laikais tai su mielu noru renkasi partnerius (ir kartais turi ju daug). juk subrandiname tik po viena kiausineli per menesi, kuris gali buti apvaisintas, tai negi ir myletis norime tik karta per menesi? sekso norim kur kas dazniau, lygiai kaip ir vyrai, o be to ir uz to paties kiausinelio apvaisinima atsakinga asmeni turime teisingai issirinkti, kas reiskia ilgas paieskas ir seksa su daug zmoniu.

tai va, jei jau pariniesi, belieka viska suorganizuoti taip, kad ir tu, ir mylimoji linksmintusi 'legaliai', ir abu butumet laimingi. kai pagalvoju, tai labai geras jausmas butu zinoti, kad mano vaikinas pas mane sugrizta net ir pabuves su kitomis merginomis, kurios galbut daug kartu nuostabesnes uz mane. reiskias, tikrai myli ir nuosirdziai nori grizti, o ne buna kartu tik todel, kad neleidziu tusintis su kitomis ir nezino, jog gali buti geriau :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Barunka
Megakrutikas


Prisijungė: 2006 05 18
Pranešimai: 776

Pranešimas2006.11.02 23:09 
Tema:
Atsakyti su citata

Jurgita rašo:
o jeigu rimtai, tai kiek esu bendravusi su senais/omis hipiais ir komunistais Indijoje tai isvada viena girdejau- save isdalija zmogus na levo aidamas, prie nieko gero tas nepriveda.

100% sutinku, kad sitaip zmones tik save isbarsto. man meile, santykiai, dvasinis artumas ir kuno skysciu mainymasis yra labai stipriai susiije. Be vieno is ju nejauciau pilnatves. Nesu senamadiska ar ribota, bet tokia pasakymai kaip " na lievo yra norma" arba " tai neisvengiama", mane liudina. Ne todel, kad pavydeciau savo partneriui, tegul " pasitikrina" jeigu jam reikia,bet del to, kad tai nukriepia demesi nuo esminiu dalyku santykiuose. Kazkada, mano manymu daugumai zmoniu, ateina suvokimas, kad tai tera bergzdzias energijos svaistymas. Be to, sublimuoti yra visai gerai... :-)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.11.03 03:03 
Tema:
Atsakyti su citata

As irgi nesidalinciau... kai myliu, jauciu man nieko kito nereikia, galima vis is naujo atrasti partneri, bet kokius santykius reikia puoseleti ir deti pastangu, ne tik tarp vyro ir moters, visi santykiai atvesta ir vel isikibirksciuoja. Man butu skaudu jei mano gyvenimo partneris butu man neistikimas ir manau kad tai visiskai naturalus ir normalus jausmas. Ir pavydziu ir ka. Ir kodel as tureciau su tuo jausmu kovoti? Man rupi, as noriu ir as jauciu. As nekalbu apie patologini pavyda, bet normos ribose pavydas yra gerai. Zmones dalinasi (viskuo apskritai) arba kai jiems objektas nereikalingas/nerupi arba kai myli ta zmogu su kuriuo dalinasi. Obettaciau tos mergos su kuria vyra dalinciausi tai nemyliu as?:) Seksas yra vienas is pagrindiniu pasaulio geriu (skleistinas po pasauli) bet dar didesnis geris yra sutikti savo antra puse su kuria jautiesi laimingas ir del avantiurizmo ta didesni geri paaukoti yra tiesiog neprotinga ir tiek... Taip kad vaikai jei jau radot gera ir turekit, nebarstykit :) va taip va va.
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.11.03 03:15 
Tema:
Atsakyti su citata

wyshnia rašo:
kai pagalvoju, tai labai geras jausmas butu zinoti, kad mano vaikinas pas mane sugrizta net ir pabuves su kitomis merginomis, kurios galbut daug kartu nuostabesnes uz mane. reiskias, tikrai myli ir nuosirdziai nori grizti, o ne buna kartu tik todel, kad neleidziu tusintis su kitomis ir nezino, jog gali buti geriau :)


Tai va, turejau as toki varianta... buvau dar gerokai jaunesne nei esu dabar... ir as taip galvojau, bet pasirodo ne taip jau smagu, kad jis vistiek tave myli, kad pas tave sugrizta, kad tau rodo jos zinutes ir kartu su tavim raso jai atsakymus ir kaip tu jam svarbiausia uz visas, kaip jus abu vienas kitu pasitikite ir kaip visos kitos yra tik del sekso, o pas jus yra rysys, jus abu didziuojates supratingais santykiais ir vat stai jums prasom vistiek ne tas, ir vistiek kazkaip tusti santykiai patampa ir tau tas zmogus po truputi virsta i nieka kaip sniegas pas Donelaiti. Kai ziuriu atgal, suvokiu kad to zmogaus niekada nemylejau ir tik del to man buvo taip ramu kad jis kazkur vaiksto. Ne meile dingo del to kad vaiksciojo, o del to kad nemylejau del to ir sutikau. Ir buvau labiau jauna nei esu dabar :) Tas irgi prisidejo.
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6  Toliau rašyti atsakymą