:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Sveikata sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.08.12 08:15 
Tema: --Vitaminai--
Atsakyti su citata

ne paslaptis, kad būdamas vitaminų sektos archvyskupu, kasdien suryju po nemažą kruvą vitaminų. (http://www.senberniai.com/?cnt=rubric&rid=health&id=68)

turbūt atsiras norinčių pafleiminti šia tema? :)

tiesa, neseniai radau, kad kačiokų parduotuvėje (Naugarduko-Švitrigailos sankryžoje) vitamino E (100 piliulių po 400 TV) kainuoja tik 31 litas (vaistinėse lygiai toks pat kiekis - apie 37 litai). va toks tipsiukas draugams vitaministams.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Bronislovas
Krutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 208

Pranešimas2004.08.13 08:33 
Tema: Re: --Vitaminai--
Atsakyti su citata

Adutis rašo:
tiesa, neseniai radau, kad kačiokų parduotuvėje (Naugarduko-Švitrigailos sankryžoje) vitamino E (100 piliulių po 400 TV) kainuoja tik 31 litas (vaistinėse lygiai toks pat kiekis - apie 37 litai). va toks tipsiukas draugams vitaministams.


o kiek kolega išleidžiat baboku per mėnesį vitaminams, mineralams ir maisto papildams?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2004.08.13 11:19 
Tema:
Atsakyti su citata

Ir vel ta chemija! Kaip baisu ir kaip keista... Esu tvirtai isistikinusi, kad tiek pinigeliu, kuriuos isleidi visokiems maisto papildamsi ir vitaminams, laisvai pakatu produktams, is kuriu tavo organizmas naturaliai ju pasiimtu...
_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bronislovas
Krutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 208

Pranešimas2004.08.13 11:29 
Tema:
Atsakyti su citata

Zemaite666 rašo:
Ir vel ta chemija! Kaip baisu ir kaip keista... Esu tvirtai isistikinusi, kad tiek pinigeliu, kuriuos isleidi visokiems maisto papildamsi ir vitaminams, laisvai pakatu produktams, is kuriu tavo organizmas naturaliai ju pasiimtu...


o apie kontraceptikus ta pati nuomonė? Ar už naturaluma:)))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.08.13 11:36 
Tema:
Atsakyti su citata

Zemaite666 rašo:
Ir vel ta chemija! Kaip baisu ir kaip keista... Esu tvirtai isistikinusi, kad tiek pinigeliu, kuriuos isleidi visokiems maisto papildamsi ir vitaminams, laisvai pakatu produktams, is kuriu tavo organizmas naturaliai ju pasiimtu...


mhm, natūraliai... kad gauti dienos vitamino E normą reiktų kasdieną suvalgyti po kilogramą reišutų ir išgerti po stiklinę alyvų aliejaus.

o kad išvengti chemijos, reikėtų:
1. gyventi prieš kelis šimtus metų, kai dar visa žemė ir oras (o tuo pačiu ir visi augaliniai bei gyvuliniai maistai) nebuvo paliesti fabrikų ir išmetamųjų chemikalų.
2. viską auginti (karves, morkas, grybus) pačiam, ir druską pačiam kasti, nes nežinome, kiek chemiška yra tai, ką perkame.

o kam chemijos vengti? visa medicina "pastatyta" ant chemijos, o būtent dėl tos "cheminės" medicinos žmonės šiais laikais gyvena DAUG ILGIAU ir KOKYBIŠKIAU, negu praeityje.

kai būsi vyresnė ir poliklinikų kryžiaus keliais teks pavaikščioti, niekur nedingsi, pėdinsi į vaistinę ir pirksi CHEMIJĄ :)

kita vertus, yra žmonių, kuriems neprireikia vaistų ir papildų ir jie niekada neserga ir ilgai gyvena. tačiau tokių labai nedaug. ir jau ypač retai tokių pasitaiko tarp audringą gyvenimą gyvenančių miestiečių senbernių. o jei tu mošnai sveika, tai sveikinu ir pavydžiu... tačiau neverta kitų vertinti vien pagal save.

;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2004.08.13 11:37 
Tema:
Atsakyti su citata

Cha, ar mes cia kalbame apie gydymasi, ar apie apsisaugojima?
Apie kontraceptikus galiu tik tiek pasakyti, ne vien tabletes ir prezervatyvai egzistuoja...
_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bronislovas
Krutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 208

Pranešimas2004.08.13 11:41 
Tema:
Atsakyti su citata

tiesiog uzkibau del tos chemijos:)) zinoma tyrimais irodyta kad is naturaliu medzegu organizmas lengviau pasisavina visus mineralus ir vitaminus, nei is sintetiniu preparatu...bet nesuesi kalna darzoviu.....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.08.13 11:41 
Tema: Re: --Vitaminai--
Atsakyti su citata

Bronislovas rašo:
o kiek kolega išleidžiat baboku per mėnesį vitaminams, mineralams ir maisto papildams?


hmm, apie 60 litų per mėnesį. tokia sveikatos kaina :)

na jei skaičiuoti sporto režimą, tai dar reiktų paryti kokio creatino arba baltymukų, tai tie tai brangūs. dar po apie 50 litų per mėnesį...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Bronislovas
Krutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 208

Pranešimas2004.08.13 11:46 
Tema:
Atsakyti su citata

vadinasi ne taip ir brangu vienas pasisedejimas bare:))) o del baltymu as abejoju ar 50 lt uztenka nebent tik kad organizmo neissekintum, o kad pasiekti rezultata tikrai reiks daugiau
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.08.13 12:07 
Tema:
Atsakyti su citata

Bronislovas rašo:
... o del baltymu as abejoju ar 50 lt uztenka nebent tik kad organizmo neissekintum, o kad pasiekti rezultata tikrai reiks daugiau


o taip. todėl kol neturėsiu babkių, didelių rezultatų nesieksiu :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2004.08.13 12:20 
Tema:
Atsakyti su citata

Gerai, sutinku, kad yra tokiu zmoniu, kurie patys is saves yra sveiki, gyvena ilgai ir visaip kaip tuo megaujasi.
Bet padarom taip: nuo pat mazens vaikui gruskim vitaminus, maisto papildus, gydykime butinai tik tabletemis ir net bakiterinius susirgimus antibiotikais ir t.t, ir pan. tokia linkme. Ka gausime po 20 metu?
Nesamone, kad siandien, kai tiek fabriku, masinu ir bla bla bla, nebeimanoma gyventi be chemijos.
Sakai, "kai būsi vyresnė ir poliklinikų kryžiaus keliais teks pavaikščioti, niekur nedingsi, pėdinsi į vaistinę ir pirksi CHEMIJĄ :)". Galbut, bet labai tuo abejoju.
Turiu pavyzdi, kuris sustiprina mano tokias abejones - mano senelis.
_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.08.13 12:34 
Tema:
Atsakyti su citata

Zemaite666 rašo:

Bet padarom taip: nuo pat mazens vaikui gruskim vitaminus, maisto papildus, gydykime butinai tik tabletemis ir net bakiterinius susirgimus antibiotikais ir t.t, ir pan. tokia linkme. Ka gausime po 20 metu?


nereikia suplakti antibiotikų ir vitaminų. antibiotikai nesveika, juos šiuolaikinė medicina skiria tik tada, kai yra komplikacijų pavojus, kai liga užsitęsia per ilgai ir gali pakenkti širdžiai ir t.t.

o dėl to bandymo ir 20 metų, tai žinok panašių bandymų jau buvo nemažai atlikta. rezultatai - vitaminų ir maisto papildų ryjikai vienareikšmiškai sveikesni. dauguma mokslininkų, daktarų, tyrusių vitaminų poveikį, patys pradėjo ryti vitaminus ir visiems kartoja, kaip jiems abidna, kad nedarė to nuo jaunystės.

tarp kitko, vaikams didelių vitaminų kiekių nerekomenduojama. geriausia juos pradėti nuo pilnametystės.

o šiaip tai, sveika mityba (natūralūs vitaminai) be abejo labai svarbu ir, ko gero, svarbiau už vitaminus tabletėse (kai kurie jų taip pat natūralūs). bet maitintis iš tikrųjų sveikai ir pilnavertiškai reikalauja nemažai laiko, pastangų ir pinigų. aš stengiuosi IR sveikai valgyt, IR valgyt papildomus vitaminus/mineralus.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2004.08.13 12:41 
Tema:
Atsakyti su citata

Sekmes. O as apsieisiu be vaistines :)
_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Radvilė
Krutikas


Prisijungė: 2004 08 07
Pranešimai: 353

Pranešimas2004.08.15 14:29 
Tema:
Atsakyti su citata

...

Paskutinį kartą redagavo Radvilė, 2009.02.12 12:38. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.08.15 18:13 
Tema:
Atsakyti su citata

o kur perskaitei visas tas nesąmones, kurias čia surašei? jei nori, kad kas nors patikėtų, tai pateik tų mokslinių tyrimų protokolų bibliografinius aprašus - pažiūrėsim. aš tai, pvz., galiu pateikti visus šaltinius, kuriais remiuosi, tik tam užtruktų dafiga laiko ir, manau, nėra reikalo, nes visi tyrimai maždaug nuo 1990 metų vienareikšmiškai nurodo, ką valgyti sveika, o ką nesveika, į kurį besi, visvien įbesi į tokį, kuris patvirtins mano rašliavas.

ko vegetarams trūksta ar netrūksta galima ilgai išvedinėti, o kad vegetarai gyvena ilgiau už ne vegetarus - faktas. aš nesu vegetaras, nes man tiesiog PATINKA mėsa, be to, neturiu išteklių taip maitintis, kad gauti visas reikalingas, mėsoje esančias medžiagas, nevalgydamas mėsos. tačiau tai įmanoma.

sveiko žmogaus organizmas gal ir žino, ko jam reikia, ale abejoju, ar čia yra tokių "sveikų". pvz., jei aš valgyčiau tai, ko man norisi, tai užsilenkčiau labai greit. dabar va, pvz., suryčiau rūkytos dešros gabalą, ir štai jau rytoj ryte dejuočiau ir darbe skausmo grimasas visiems rodyčiau...

dar pasakyk, kad rūko ir geria žmonės todėl, kad to jų organizmams "reikia"...

mažiau tikėk šarlataniškais straipsniukais laikraštyje "žvilgsnis" ir prasmirdusiais šundaktariais. jei tikrai domina sveikata ir mityba, paskaityk mokslinių straipsnių. MOKSLINIŲ.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Sveikata sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau rašyti atsakymą