:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Muzika sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Gaudenzio Ferrari
Nuliovas


Prisijungė: 2006 07 12
Pranešimai: 2

Pranešimas2006.07.12 20:04 
Tema: Kodinis vardas: Sara Makfin
Atsakyti su citata

Ponai ir ponios jūs tuojau išvysite tai, ko man visai nebūtina reklamuoti neskoninga įžanga. Mano asistentė dabar pasinėrė į patį giliausią įmanomą transą. Jos kūno dalelės paklūsta galioms, esančioms anapus žemiškos egzistencijos, anapus gyvenimo, mirties ir taip toliau. Mano paliepta ji ims stulbinančiai transformuotis, padedama tik hipnozės energijos galios, ir atskleis jums vieną iš daugelio nematytų žmogiškojo deimanto briaunų. Daugiau nieko nereik sakyt. Mano mieloji, gali pradėti keisti savo formą.


Kodinis vardas: Sara Makfin


(Jūs, be abejo, pabusite, kai jums tai palieps negarsus durų skambutis. Įsiminkite, laikas pabusti, kai skamba durų skambutis.)

Žeimių dvare, Jonavos raj.


Kambarys primena prabėgusius amžius, šimtmečius, kai tavo lunatikuojantys ainiai atlikdavo savo somnambulizmo numerius aukštajai visuomenei. Tu taip puikiai pritinki prie šio užsilikusio rokoko stiliaus kambario. Tikras džiaugsmas matyt tave skinantis kelią po šį netaisyklingą kambarį, kurio siena vingiuoja švelniais išsikišimais ir įdubimais, o jos paviršių išraizgę kiniškų mažmožių labirintai. Dėl šio gyvatiško ornamento sunku atskirti sienos nišas nuo išsikišimų. Kai kurie svečiai nusprendžia patikėti savo svorį sienai ir pasijunta besiremią į orą, tada kaip komediantai iš senų filmų griūna į šoną.


Tarot, RPG, absentas, smuikai, poezija, kava, kinas, instaliacijos, šviesa, tamsa, naktis, iliuzija...


Jis mosteli ranka, rodydamas tau pasirinkti iš daugybės butelių, kurių formos nuo įprastinių iki barokinių. Barokinio stiliaus buteliai daug įdomiau elgiasi su šviesa ir šešėliu už savo įprastinius brolius ir tu mechaniškai rafinuotu gestu pasirenki vieną jų.
Dabar jis vedasi tave į kambario dalį, kur girdisi švelni muzika ir šokama. Tačiau šiame kambaryje nėra langų, tik aukšti aprūkę veidrodžiai, ir tau einant iš vieno galo į kitą, tu atsispindi tarp miglotų veidrodžių, atliepiančių savo dvynius, ir tai sukuria nesibaigiančias lunatikių eiles apgaulingoje begalybėje anapus sienų. Tuomet tu šoki su mūsų šeimininku, nors, kai jis spokso tiesiai į tave, tu užsisvajojusi spoksai į lubas.




Ar norėtumėte su ja susipažinti?



Liepos 21 d., 20 val., sename Žeimių dvare...


_________________
Prisakiau jiems, kokia tu graži ir tobula, ir jie negali atsilaikyti prieš tave, mano meile.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2006.07.13 11:44 
Tema:
Atsakyti su citata

Heh, intriguoja...


Skamba kaip kokia instaliacija is Baudelaire :)
_________________
agrarinės genų technologijos Trojos arklys
jau turi du blogus: http://www.myspace.com/kilimandzaras
http://www.blogas.lt/kilimandzaras/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Gaudenzio Ferrari
Nuliovas


Prisijungė: 2006 07 12
Pranešimai: 2

Pranešimas2006.07.17 17:24 
Tema:
Atsakyti su citata

www.zeimiai.gothic.lt

Kiekvienam įteikiu po pilkos perlo spalvos vizitinę kortelę su įspaustu neegzistuojančiu telefono numeriu ir netikru adresu tikrame mieste.

Liepos 21 d., 20 val., sename Žeimių dvare...


Kol kas niekas nesusiprotėjo. Bet negi nesu toks pat menininkas, kaip ir jie? Ir kol mane kalbina žmonės, kuriems būtinas gydymas ar pagalba nuo jų žemiškumo, aš stebiu tave, mieloji lunatike...
_________________
Prisakiau jiems, kokia tu graži ir tobula, ir jie negali atsilaikyti prieš tave, mano meile.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Muzika sukurti naują temą
rašyti atsakymą