:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Sportas sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
bz
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 04 16
Pranešimai: 593
Miestas: Jeruzale

Pranešimas2007.04.18 10:36 
Tema:
Atsakyti su citata

be sijono rašo:
bz rašo:
tai kartais gali nebesusivokti, kur esi.

o ar ne del sito isganingo pojucio zmones poocia, laka etc.? Tai ir yra pati geroji begiojimo puse. Muzika i ausis ir begi pamirses viska. Save irgi.


O ir uzmigti paskui gali be stilnoxo

Pucia tai putikai.
o begdamas ratu visada zinai kur nubegsi. Daug smagiau yra vaziuoti dviraciu nezinia i kur. Juk zmogu labiausiai zavi atradimai. ir ta muzika ausyse visiskai nereikalinga gaunasi. nes tai prarandi dali pasaulio, kurio dalis esi.
_________________
Pasaulis su savo nelygumais iš tiesų idealus!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2007.04.18 15:58 
Tema:
Atsakyti su citata

bėgdamas galvoji kada iškosėsi plaučius, o ne apie kažin kokius tais dvasinius pakilimus.
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vaikeliux
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 06 29
Pranešimai: 1890
Miestas: Kaunas

Pranešimas2007.04.18 16:34 
Tema:
Atsakyti su citata

Baisonėlis rašo:
bėgdamas galvoji kada iškosėsi plaučius, o ne apie kažin kokius tais dvasinius pakilimus.

tai nereik varyt akis isdegus- tu pabek, paeik atkarpomis taip po truputi ir prisijaukinsi ta begima
arba i orientavimosi renginius nueik- tai pamirsi kad begi. Vilniuje vyksta antradieniais ir ketvirtadieniais, info cia: www.losf.lt
_________________
I'm on the highway to hell
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
be sijono
Gigakrutikas


Prisijungė: 2007 02 15
Pranešimai: 1365
Miestas: kaimas prie miškų ir geležinkelio ir dar upės

Pranešimas2007.04.19 20:53 
Tema:
Atsakyti su citata

Jo, begioti reikia neskubant. Kaip su aukstakulniais iki trulo. Tada bus ir malonumas. Bet cia turbut tik moteriskems tinka. Vyrai,kiek matau visada persikreipe, cerez nimagu varo.

Siandien savo naujajam klube kalbejau su treniruokliu sales treneriu. Pasijutau kaip pas burtininka!! Jis man sako: as matau, kad tau nugara skauda, nes krutines ten kazkokie raumenys sutrumpeje, nugaros kazkokie atlaisveje, juosmens raumenims vel ten kazkas. Sedziu ir jeibogu jauciuos kaip pas ekstrosensa, nes jam tai nieko nesisakiau!. Nuo rytojus pagal sudaryta man programa pradedu tvarkyti tas savo raumenu grupes. Kiek esu lankiusi sportklubiu, ne viens man nieko panasaus nesake...
Ir dar pazadejo, kad raumenys neskaudes. Pas Murnikoviene naktim atsibusdavau nuo skausmo, tai velniskai bijau treniruokliu. Sutraumavo ji mane..

Ai, dar buvau siandien Jogoj. Viskas tas pats ka mes su Sauleliu fakuos savo fakuos darydavom, tik viskas labai suletinta ir su kruuuva kvepavimu.
Vaikeliux, kodel man galva sukasi, kai kvepuoju taip, kaip liepia???
Ir dar. Nusivyliau savim labai. Va siandien pajutau, kad senstu. Visada laikiau save tokia is lankstesniu ir fakuos vargo kaip ir nebuvo su tuo, o sivakar visus tuos joginius pasitampymus taaaaaaip sunkiai dariau, taaaip skaudejo. kaip kokia sena boba Et...
Vaikeliux, dar imanoma susigrazinti ta lankstuma? man kazkaip tas labai svarbu. Kitaip saviverte smuks..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vaikeliux
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 06 29
Pranešimai: 1890
Miestas: Kaunas

Pranešimas2007.04.20 10:44 
Tema:
Atsakyti su citata

be sijono rašo:
Vaikeliux, kodel man galva sukasi, kai kvepuoju taip, kaip liepia???
Vaikeliux, dar imanoma susigrazinti ta lankstuma?

:)
Viskas gerai, tiesiog gilai kvepuojant svaigti galva gali nuo deguonies pertekliaus. taip galima pasisvaiginti pakvepuok intensyviai giliai- ir pamatysi kaip apsvaigs galva. Tiesiog tu turbut labai stengiesi kvepuoti gerai atlikdama pratima. Nieko cia blogo ir viskas gerai- nesijaudink.
Del lankstumo- lankstumas kaip ir jega yra nelavinant isnykstanti savybe. Kuo vyresniame amziuje tuo greiciau. Taciau guodzia tai kad ji galima islavinti! Taip kad nesijaudink jei buvai lanksti, tai pasilavinusi netrukus busi vel tokia pat, nes pasiekti tai kas buvo yra lengviau, negu nuo nulio judeti- organizmas "prisimena" tai ka mokejo.
Zodziu viskas gerai nesijaudink ir ramiai sportuok. O kad treneris geras pasitaike tai irgi dziaugiuosi- laikysena pasikoreguosi ir sveikata pasitaisysi...
:)
as va irgi kartais kenciu nuo nugaros skausmu ilgai sedint prie kompo- tai tada zinau kad metas vel eit i stangine- pora savaiteliu teisingu pratimuku ir pamirstu skausmus kokiems 3-5 menesiams.
Sekmes, kantrybes ir uzsispyrimo!
_________________
I'm on the highway to hell
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2007.04.20 15:39 
Tema:
Atsakyti su citata

vaikeliux rašo:
Baisonėlis rašo:
bėgdamas galvoji kada iškosėsi plaučius, o ne apie kažin kokius tais dvasinius pakilimus.

tai nereik varyt akis isdegus- tu pabek, paeik atkarpomis taip po truputi ir prisijaukinsi ta begima
arba i orientavimosi renginius nueik- tai pamirsi kad begi. Vilniuje vyksta antradieniais ir ketvirtadieniais, info cia: www.losf.lt


jo jo, bukvaliai ir taip skaitau kad reikia man nesiplėšyti vardan dieviškos figūros, reiks kitą savaitę imtis sistemingai bėgioti.
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
be sijono
Gigakrutikas


Prisijungė: 2007 02 15
Pranešimai: 1365
Miestas: kaimas prie miškų ir geležinkelio ir dar upės

Pranešimas2007.04.22 12:11 
Tema:
Atsakyti su citata

as kosultacijai pas vaikeliuxa!

as galima sportuoti pagiringam? Nu taip normaliai pagiringam? + ir -?

Ir va sianien nuo pirmos laukia tas mano treneris, o as dar neatsipaispaliojusi nuo ramiaku,kuriu vakar 3mg. suvartojau, rysium su tuo, kad per velai atsibudau ir nebebuvo ka veikti: sunkiai net raides renku, mintys, beigi nudesiai issitampiuse, vienzo..
Tai man eti ar neit? Nu jis ten priziures mane. Bet nukristi nuo kokio treniruoklio ar uzmigti su kokiu ant papu nesinori.
Bet gal eiti? Zmogus visgi laukia...

AR NEREIKTU SITOS TEMOS PERVADINIT I "KOSULTUOJA FIZFRUKAS VAIKELIUXAS" AR PAN.???
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Barunka
Megakrutikas


Prisijungė: 2006 05 18
Pranešimai: 776

Pranešimas2007.04.22 12:30 
Tema:
Atsakyti su citata

Kadangis, vaikeliux yra uzsiemes, bandysiu patart. Neik. Paskmabink ar suriesk ka nors, bet neik.
P.S. Viliuosi vaikeliux manes nebaus uz isikisima.
_________________
Hakuna matata!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
be sijono
Gigakrutikas


Prisijungė: 2007 02 15
Pranešimai: 1365
Miestas: kaimas prie miškų ir geležinkelio ir dar upės

Pranešimas2007.04.22 12:41 
Tema:
Atsakyti su citata

aciu, barunka.
Bandysiu tadu iki vakaro atsi
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vaikeliux
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 06 29
Pranešimai: 1890
Miestas: Kaunas

Pranešimas2007.04.22 13:21 
Tema:
Atsakyti su citata

Barunka rašo:
Neik. Paskmabink ar suriesk ka nors, bet neik.

blia vienareiksmiai Barunkai pritariu.
esu sportaves ant pachmielo- savo sveikatos ir kitu nuotaikos gadijimas
pasilsek, skysciu pagerk, atsigauk :)
_________________
I'm on the highway to hell
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
be sijono
Gigakrutikas


Prisijungė: 2007 02 15
Pranešimai: 1365
Miestas: kaimas prie miškų ir geležinkelio ir dar upės

Pranešimas2007.04.24 08:59 
Tema: Vaikeliux konsultacija
Atsakyti su citata

Man, Vaikeliuxai, nesiseka. Zinok kazka turbut vis ne taip darau. Arba per didele pauze po sportavimo , o plesiuos viska daryt, kaip be pertraukos.. Nezinau. Bet velniskai liudna.. Va siandie atsibudau ir jauciu bliaaaa kaip skauda kazkur apie 7 slanksteli (man ten jau yr buvusi trauma per visokius spotus, bet pakankamai seniai,pries kokius 4-5m.), bet labiau link desinio peties. Bjauriai skauda, kai sukinejau galva. Greiciausiai kazka kazkur pasitempiau, ania? Ir man atrodo zinau kaip: vakar Pilatese darem toki pratima, kai is zvakes pereini i tokia poza, kai kojas nuleidi uz savo galvos ir vaikscioji jomis pirmyn-atgal ant zemes toks visas persirietes. Tai va, turbut vaiksciodama. Bet darant net neskaudejo. kaip tik pasidziaugiau, kad va, dar padarau... Nu bet ka daryt? Ka daryt , kad tu susiktu pustraumiu nebutu??? Ar man cia jau fobija?
Bliam, dar vakar taip stengiaus apsilt: savarankiskai elipsini pries Pilatine 20 min. maigiau..:((( ir va!

Vienzo, liuuudna.

Ar galiu siandie sportuot? Ar laukt kol praeis ? Nenoriu laukt.
Ar varyt sviestis paziuret ar nieko vel neprisidirbau?


Ir dar.
Man velniskai patinka tie visokie joginiai-pilatesiniai-pilvo sokiniai prasitampymai. Bet su jais svorio nenumesi, ania? Reik i aerobika dazniau varyt pastrakset turbut..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vaikeliux
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 06 29
Pranešimai: 1890
Miestas: Kaunas

Pranešimas2007.04.24 12:07 
Tema:
Atsakyti su citata

apsilimas aisku geras, ale jei jau tokius extreem pratimus darai tai reiktu pries juos elementarius visoms raumenu grupems tempimo praimelius atlikt.
jei jau turejai trauma anksciau akzkokia tai atsakyt negaliu tau aks ten skauda- gal tiesiog raumenuka pasitempei o gal kas rimciau- bala zino.
Jei anksciau sportavai, tai "susiuktu pustraumiu" neisvengsi nes vistiek neatsilaikysi pagundai "strexnut starinoj". bet isisportavus reguliariai jos baigsis.
sokiniai prasitampymai? tai cia tipo su sokiais susije ar taip vadinami "smuginiai"?
jei pastarieji tai cia nei joginis nei pilatiniai- tave apgavo cia tiesiog kamikadziu megstanciu skausma ir traumas pratimai....
va
_________________
I'm on the highway to hell
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Barunka
Megakrutikas


Prisijungė: 2006 05 18
Pranešimai: 776

Pranešimas2007.04.24 12:15 
Tema:
Atsakyti su citata

Tai gal tau ta vadinama "peles ranka" nuo darbo su pele prie kompo, besijone? Man irgi buvo paumejus, kai intesyviai sportuot pradejau. Nors ka as zinau...Fizioterapeutas tau patartu. Ir isvis, jei traumu esi turejus ir seniai besportavai, tai pradek po truputi ir atsargiai . Draskytis negalima, nors ir kaip bebutu sunku susilaikyti.
_________________
Hakuna matata!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
be sijono
Gigakrutikas


Prisijungė: 2007 02 15
Pranešimai: 1365
Miestas: kaimas prie miškų ir geležinkelio ir dar upės

Pranešimas2007.04.24 15:16 
Tema:
Atsakyti su citata

nea, barunka, su pele pries simta metu dirbau. dabar net nemokec :))
ai, px, buvau kacalkej. Nenumiriau. O jei paisyt visu gautu traumu, ti grabe turec gulet jau pasiruosus ir nejudet.


BAISONELI, AR JAU BEGIOJI KAIP CIA VIESAI VISIEMS ZADEJAI? A? :))))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Barunka
Megakrutikas


Prisijungė: 2006 05 18
Pranešimai: 776

Pranešimas2007.04.24 18:32 
Tema:
Atsakyti su citata

be sijono rašo:

ai, px, buvau kacalkej. Nenumiriau. O jei paisyt visu gautu traumu, ti grabe turec gulet jau pasiruosus ir nejudet.

Jo, besijone, sportuok i sveikata. O kai labai skaudes galvok- skausmas tai silpnumas pakeliui is kuno.
_________________
Hakuna matata!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Sportas sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau rašyti atsakymą