:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2, 3, 4  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2006.06.15 20:07 
Tema: Ko jie bijo?...
Atsakyti su citata

Vat, sutikau (dar viena) toki zmogu. Galantiskas, zavus, dzentelmenas... Viskas taip gerai, taip grazu buvo... O paskui pradejo aisketi, ka jis manes bijo... Bijo buti iskaudintas. Nes pries tai ji po penkeriu metu buvimo kartu mergina paliko (dar neissiaiskinau, kodel)...
O tai ka man daryti? Jis bijo, kitas bijo... o tai gal visi jie pasieke tam tikra amziu pradeda bijoti moteru? M?
_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2006.06.15 20:42 
Tema:
Atsakyti su citata

Visi tikrai nebijo, gali būti rami. Aš, pvz., nebijau. Nereikia taip jau kategoriškai.
Normalu, kad bijo, jei nusvilęs buvo. Up to you tas baimes išsklaidyti ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Barunka
Megakrutikas


Prisijungė: 2006 05 18
Pranešimai: 776

Pranešimas2006.06.15 21:41 
Tema: Re: Ko jie bijo?...
Atsakyti su citata

Zemaite666 rašo:
Vat, sutikau (dar viena) toki zmogu. Galantiskas, zavus, dzentelmenas... Viskas taip gerai, taip grazu buvo... O paskui pradejo aisketi, ka jis manes bijo... Bijo buti iskaudintas. Nes pries tai ji po penkeriu metu buvimo kartu mergina paliko (dar neissiaiskinau, kodel)...
O tai ka man daryti? Jis bijo, kitas bijo... o tai gal visi jie pasieke tam tikra amziu pradeda bijoti moteru? M?

Ziurint kiek laiko praejo po paskutiniu santykiu, Zemaite. Siaip tai normalu- savisaugos instinktas.
Is savo gyvenimo galiu papasakot, kaip mane mano dabartinis vyras padare. Mazdaug tokia situacija kaip pas tave buvo, bet sukeisti vaidmenys. O jis del nieko nepriestaravo, neskubino, dave man laiko ir erdves tiek kiek man reikejo.Zinojo bicas ko nori, matomai. Nu ir atsipalaidavau, nu ir padare mane, nu ir dekinga esu :-)
Jeigu gera kartu, bukit ,bet nekelk reikalavimu ir garantiju, susiraskit bendru pomegiu ir uzsiemimu. Dziaukites vienas kitu. Tik pasistenk netapti koriese. Siuo atveju manau laikas yra tavo bendrinikas :-)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
boro
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 24
Pranešimai: 1484
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.06.16 08:47 
Tema: Re: Ko jie bijo?...
Atsakyti su citata

Barunka rašo:
laikas yra tavo bendrinikas :-)
jo, kodėl neduodate laiko smegenų išsivalymui nuo rudimentinių jausmų bagažo? kažkur skaičiau, kad tai vyriokui gali trukti nuo 0,5 iki 7 metų. kantrybės
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vaikeliux
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 06 29
Pranešimai: 1890
Miestas: Kaunas

Pranešimas2006.06.16 09:35 
Tema:
Atsakyti su citata

iki 7 metu?!
nu nieko sau....
cia kaip kaliuze savo noru- o paspartint galima kokiu psichoterapeutu pagalba?
:)
_________________
I'm on the highway to hell
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2006.06.16 10:16 
Tema:
Atsakyti su citata

vaikeliux rašo:
iki 7 metu?!
nu nieko sau....


Tame pasakyme tiek pat gilios prasmės kaip kad sakyti "žmogus gali išgyventi nuo 1 dienos iki 100 metų" :)
Tipo mažiau už 0,5 metų trukti negali? O ilgiau už 7? :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
klebonija
Gigakrutikas


Prisijungė: 2006 02 10
Pranešimai: 1057
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.06.16 13:34 
Tema:
Atsakyti su citata

Vienok madinga dabar bijoti. Nenoriu pateisinti, nes „sveikatą ėda“ tos baimės. Bijo, nes su buvusiomis nepasisekė. Bijo, nes tėvams nepasisekė. Bijo, nes gerų draugų gražiai porai nepasisekė.
Taip ir surambina senmergių širdis ir kitus vidaus organus, kantriai belaukiant - kada atsipalaiduos.
Ech..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vaikeliux
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 06 29
Pranešimai: 1890
Miestas: Kaunas

Pranešimas2006.06.16 13:43 
Tema:
Atsakyti su citata

nu jo Sauleli, tai uz gryna piniga, manau, nieks cia ir neprieeme tu 7 metu...
nors cia gal kokios naujos etines normos- ala gedet po sutuoktinio mirties 1 metus (nemaziau!) ir pan...?
_________________
I'm on the highway to hell
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
boro
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 24
Pranešimai: 1484
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.06.16 14:21 
Tema:
Atsakyti su citata

[quote="klebonija"]Vienok madinga dabar bijotiquote]chui, nėra jokių baimių. tiesiog, reikia kažkiek laiko, kad sau pasakytum ko nori ir tikiesi. kaip sakoma: "už vieną padarytą, kažkiek nedarytų duoda". duokit laiko
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Barunka
Megakrutikas


Prisijungė: 2006 05 18
Pranešimai: 776

Pranešimas2006.06.16 15:16 
Tema:
Atsakyti su citata

Dabar pagalvojau, nors pati prisipazinau, kad bijojau, kad tik merginos skundziasi vyru baime. Cia merginu tokia maniera nepatogius klausimus ir nelaiku uzdavinet, isknebinet is kur kojos dygsta, " o tu mane myli?", " o kas toliau?", " o ka mes cia kartu veikiam?", " kada tu mane vesi?", " kiek vaiku noretum tureti?" ir t.t. Nu jei nebijojo, tai tada butinai po tokiu ataku pabijos :-) Itariu, kad mergos pacios vyrukus isgasdina, o po to labai stebisi :-)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
elmaresta
Nuliovas


Prisijungė: 2005 04 17
Pranešimai: 27
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.06.16 15:29 
Tema:
Atsakyti su citata

siaip ir ne tik vaikinus tokie klausimai gazdina... man pvz irgi baisu daros,jei po pirmo pasimatymo a la " myliu noriu negaliu - o tu mane myli?" tai ir norisi begt kuo toliau... mazu koks maniakas?? :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Barunka
Megakrutikas


Prisijungė: 2006 05 18
Pranešimai: 776

Pranešimas2006.06.16 15:36 
Tema:
Atsakyti su citata

elmaresta rašo:
siaip ir ne tik vaikinus tokie klausimai gazdina... man pvz irgi baisu daros,jei po pirmo pasimatymo a la " myliu noriu negaliu - o tu mane myli?" tai ir norisi begt kuo toliau... mazu koks maniakas?? :)

Joks ne maniakas, tiesiog berniukas labai nori su meile pas mergaite i lovyte. Radai ko bijot... :-)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Alisa
Nuliovas


Prisijungė: 2006 04 26
Pranešimai: 19

Pranešimas2006.06.19 13:49 
Tema:
Atsakyti su citata

Barunka rašo:
Cia merginu tokia maniera nepatogius klausimus ir nelaiku uzdavinet, isknebinet is kur kojos dygsta, " o tu mane myli?", " o kas toliau?", " o ka mes cia kartu veikiam?", " kada tu mane vesi?", " kiek vaiku noretum tureti?" ir t.t. Nu jei nebijojo, tai tada butinai po tokiu ataku pabijos :-) Itariu, kad mergos pacios vyrukus isgasdina, o po to labai stebisi :-)


Och velnias, dabar supratau, ko nuo manęs pabėgo... :)))) O kaip tokias klaidas galima ištaisyt? :)) Ar jau čia visam laikui išgasdinau? Aš tai tik nekaltai taip paklausiau dėl ko su manim bendrauja... ir va tau, kad nori, per kitą susitikimą jau pajaučiau, kad bėga nuo manęs :(

:-)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
sukina_onna
Nuliovas


Prisijungė: 2005 09 29
Pranešimai: 19

Pranešimas2006.06.19 14:47 
Tema:
Atsakyti su citata

a kas cia juos supaistys....kartais tie vaikinai patys nezino ka jaucia ir kodel vienaip elgiasi o kita sako...as tai pamenu po keliu pasimatymu sulaukiau meiles prisipazinima is vieno tokio (del katro ir dabar kankinaus)...nu tai galvoju lochs kazkoks taip greit pamilt...o tas man taip kasdien kartot pradeja...nu jau pradejau tiket ir se tau paaiskej ka vis tik buvusia myl...
...nu o tau zemaite tai zinau, kad viskas labai graziai susitvarkys...bo mergele esi kieta, sugebi visokiems vyreliokams galveles apsukti....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Arnutis
Nuliovas


Prisijungė: 2006 05 30
Pranešimai: 1
Miestas: sauletekis

Pranešimas2006.06.20 12:24 
Tema:
Atsakyti su citata

siaip ar teip bijoti yra sveika. dziaukis nors tuo kad nesiuncia taves ant penkiu raidziu kaip kad as dabar darau. zinai savijauta kai bijai yra keista. toks jausmas kad ner kur detis galvoji kam to reikia kad ir vel. arba neduok dieve apsizenysiu ir sita butybe man poto visa gyvenima est nervus.
ti vat.
cia mano toki subjektyvi nuomone.
_________________
ar lietus ar sniegas sninga niekam as nereikalingas...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2, 3, 4  Toliau rašyti atsakymą