:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Sveikata sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
vaikeliux
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 06 29
Pranešimai: 1890
Miestas: Kaunas

Pranešimas2006.06.14 13:24 
Tema:
Atsakyti su citata

Barunka rašo:
Matai, mane bloga savijauta apninka jei nesportuoju- kaulus kaip tai pradeda sukineti, suirzusi pasidarau. Pasidraskius menesi treniruokliu salej bendra savijauta pagereja, bet nuovargis jauciasi. Gal todel, kad buvau pratus stipriai sportuoti ir pamirstu, kad nebejaunikle esu? Gal butent del to tie mano 3-5 kg. virsvorio tokie nestabilus. Ir slapimo *kolekcionavimo* gera ideja, reiks pabandyt.
Tai ka, teks dabar sistemingai 3 kartus per savaite i turistiaka varyt :-)

Siaip jei jau tau kyla noras sportuot kuri laika patinginiavus, tai jau vertybe, rodanti gerus kuno kulturos igudzius. As pats nuejes sportuot vis bandau “prisimint” senus gerus laikus ir nesusilaikau neuzmetes ant stangos papildomo blynoar nepridejes prie begimo trasos papildomu keliu km raizyta vietove, ko pasekoje kuri laika vaisktai skaudanciais raumenimis. Tai irgi nera gerai (netgi labai blogai) ale nuo to zinios negelbsti- kai saka: “nuo durnumo mokslai nepades”
:-)
bet jei svoris labai nepastovus ir smarkiai svyruoja tai deretu susirupinti (aisku gal pas tave dabar toks neramus laikotarpis gyvenime, kai nera pastovumo), nes svorio kitimas gali rodyti tam tikru ligu pozymius, paprastai normaliai svoris gali svyruoti kelis kg, bet jei tau kas savaite po 5 kg keiciasi tai apsidairyk ar sveika esi...
:)
o kas del slapimo kontroles, tai near ji butina tau- nebent tu ziauriai alinanciais kruviais varai ir kas diena sportuoji, nu tadu gal….
Bo siaip cia tik tiems kurie gali labai greit patekt tarp “nuvarytu arkliu”
_________________
I'm on the highway to hell
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gizmo
Fetišas


Prisijungė: 2005 09 29
Pranešimai: 2258
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.06.14 13:30 
Tema:
Atsakyti su citata

vaikeliux rašo:
siaip vat papildydamas Gizmo komentara da apsakyt noreciau akd negaliam lieknintis nevalgant/nedavalgant ir tuo paciu met nesportuojant.

Nu ne - valgiau aš tikrai pakankamai. Aišku, galėjo būti ir daugiau, bet juk kartais norisi "dar ko nors papildomo". Va tai žiauriai gadina visą reikalą.

vaikeliux rašo:
Taigi Gizmo is tu 8 kg kuriais sulieknejai, gali garantuoti, kad pora kg buvo raumenys, vietoj kuriu poto (jei svoris griso i savo ankstesni stovi) priaugo dailus sviezi lasinukai.

Nė velnio - aš buvau be galo žavus ir savimi pasitikintis jaunuolis :).
O šiaip tai su visomis tamystos išsakytomis mintimis iš esmės sutinku, ypač dėl to, kad svoris po visų lieknėjimų, kai tik pradėsi vėl kimšti viską kas papuola, iškart žaibiškai išaugs. Ko pasekoje ne tik kad be vargo galima susigrąžinti buvusias proporcijas, bet ir gerokai jas padidinti.
_________________
NIEKŠAS
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vaikeliux
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 06 29
Pranešimai: 1890
Miestas: Kaunas

Pranešimas2006.06.14 13:50 
Tema:
Atsakyti su citata

Tai as ponaicio zavumu ne akimirkos ir nesuabejojau!
:-)))
_________________
I'm on the highway to hell
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Barunka
Megakrutikas


Prisijungė: 2006 05 18
Pranešimai: 776

Pranešimas2006.06.14 21:52 
Tema:
Atsakyti su citata

vaikeliux rašo:

Siaip jei jau tau kyla noras sportuot kuri laika patinginiavus, tai jau vertybe, rodanti gerus kuno kulturos igudzius. As pats nuejes sportuot vis bandau “prisimint” senus gerus laikus ir nesusilaikau neuzmetes ant stangos papildomo blynoar nepridejes prie begimo trasos papildomu keliu km raizyta vietove, ko pasekoje kuri laika vaisktai skaudanciais raumenimis. Tai irgi nera gerai (netgi labai blogai) ale nuo to zinios negelbsti- kai saka: “nuo durnumo mokslai nepades”
:-)


Va va, esmine mano problema. Negaliu susilaikyt, koks kaifas kai prakaitas pradeda lietis ir jauti kaip kaista ir dirba raumenys. Matyt liekamieji reiskiniai nuo paauglystes/ jaunystes sportavimo laiku, kai rezultatai buvo pasiekiami kruvinu prakaitu ir valios pastangomis :-)
vaikeliux rašo:

bet jei svoris labai nepastovus ir smarkiai svyruoja tai deretu susirupinti (aisku gal pas tave dabar toks neramus laikotarpis gyvenime, kai nera pastovumo), nes svorio kitimas gali rodyti tam tikru ligu pozymius, paprastai normaliai svoris gali svyruoti kelis kg, bet jei tau kas savaite po 5 kg keiciasi tai apsidairyk ar sveika esi...
:)

Nu nea, ne savaites begi tie kg. nukrenta ir uzauga. Nebent labai daug stresu. Cia gal net ne virsvoris, o labiau lasinukai is raumenuku ir atvirksciai del nenuosekliu treniruociu. Nebutu problemos, jei tie lasinukai neatsirastu paciose nepageidautiniausiose vietose :-)
Kaip suprantu, kunas * atsimena*, todel labai lengva padidinti raumenu mase, kas padeda sudeginti daugiau energijos ir todel krenta svoris kol sportuoji? Bardakas koks tai! :-)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2006.06.15 09:10 
Tema:
Atsakyti su citata

dar noreciau paklaust tamistos vaikeliuxo- ar vaiksciojimas uzsiskaito uz sporta?
is anksto dekoju
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vaikeliux
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 06 29
Pranešimai: 1890
Miestas: Kaunas

Pranešimas2006.06.15 09:23 
Tema:
Atsakyti su citata

vaiksciojimas labai gera, sveika ir naudinga judejimo rusis, tik vaiskcioti, kaip ir bet kokia kita veikla uzsiimant- jei nori efekto reikai ne maziau valandos....
ir butu gerai parke, o ne apnuodytomis gatvemis.
beje skandinavijoj plinta toks pomegis pasivaiskcioti, tik jie dar pasiima slidziu lazdas i rankas kad susidarytu papildomas kruvis- eina ir lazdomis remiasi tarsi slidemis sliuoztu.
Ai ir dar- bent kelias dienas (3>) per savaite daryk ta veiksma :)
_________________
I'm on the highway to hell
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2006.06.15 09:28 
Tema:
Atsakyti su citata

va va maciau himalajuose tokiu turistu su tom lazdom. galvojau cia del patogumo... ir pastebjau kad po to zygio, pasitaise bukle mano bendra. bet gal dar del svorio tempto (apie 15 kg). ar tas turi reiskmes? atsiprasau uz ikyruma, tsakant
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vaikeliux
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 06 29
Pranešimai: 1890
Miestas: Kaunas

Pranešimas2006.06.15 13:50 
Tema:
Atsakyti su citata

zinoma, kad papildomas svoris turi reiksmes, bet svorio nesimas/nenesimas priklauso nuo to ko tu sieki pasivaiksciojimu. svorio nesiojimas gali itakoti sioki toki raumenu prieaugi, kas daznai yra sveikintina (bet, zinia, ne visada) is kitos puses man asmeniskai tai beprasmiskai tasyti svori butu nudna, jau geriau stangine tada ir krosas po jos, bet cia kai saka skonio reikalas. Beje neitiketina poveiki turi grynas oras judejimas grynam ore zymiai efektyvesnis uz judejima saleje
:)
_________________
I'm on the highway to hell
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.11.15 00:33 
Tema:
Atsakyti su citata

Tai va, vaikai, saipomes is nutukusiu britu ar amerikieciu ir ka jus sau galvojate, pasirodo mes europos nutukeliu desimtuke. Va tokia lentele siandienos laikrastyje radau:

Vidutinis kuno mases indeksas:
Malta 26.6
Graikija 25.9
Suomija 25.8
Liuksemburgas 25.7
Vengrija 25.6
Kipras 25.6
Lietuva 25.5
Slovenia 25.5
Danija 25.5
UK 25.4

Kai tuo tarpu sveikas KMI 18.5-25

Tai vat stai jums ir prasom...
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Barunka
Megakrutikas


Prisijungė: 2006 05 18
Pranešimai: 776

Pranešimas2006.11.15 09:39 
Tema:
Atsakyti su citata

Girdejau per radija. kad sitie skaiciavimai neteisingi. Danai pasipiktine perziurejo skaicius ir padare isvada, kad jie yra neteisingi. Tai ir as nelabai tikiu ta lentele :-)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2006.11.15 10:20 
Tema:
Atsakyti su citata

O be to, tas BMI yra laba netikslus. Pvz. atletiško sudėjimo pilietis, turintis daug masės, bet ne lašinių, turės aukštą indeksą ir bus suprastas kaip nutukėlis.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2007.04.28 00:18 
Tema:
Atsakyti su citata

Reik konsultacijos - o imanoma, kad organizmas pripranta prie fizinio apkrovimo ir tada svoris nebekrenta? Nes kai pagalvoju, per diena kokiu desimt kilometru pralakstau + sporto sale bent jau trejeta kartu per svaite... Ir? Ir nieko... Kartais net atrodo, ka tik i pliusa ein. Tiksliau, cia ne apie svori kalba, o apie islinkimus visus. TAi ar gali taip buti, ka paskui, kai nebelakstysiu tiek, judesiu maziau, des atgal kaip perkunas su tokiu pliusu, ka ojojoi...
_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
be sijono
Gigakrutikas


Prisijungė: 2007 02 15
Pranešimai: 1365
Miestas: kaimas prie miškų ir geležinkelio ir dar upės

Pranešimas2007.04.28 00:23 
Tema:
Atsakyti su citata

Zemaite666 rašo:
TAi ar gali taip buti, ka paskui, kai nebelakstysiu tiek, judesiu maziau, des atgal kaip perkunas su tokiu pliusu, ka ojojoi...

Tikrai gali. Bent jau man taip buvo..

O ir sokejom/gimnastem pazistamom taip nutiko, kai kruviai sumazejo ar ju nebliko...
_________________
esu maloniai durna kad visiems būtų maloniau šalia protingiems
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2007.04.28 00:25 
Tema:
Atsakyti su citata

Ojezusmarija! O tai ka daryti?
_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
be sijono
Gigakrutikas


Prisijungė: 2007 02 15
Pranešimai: 1365
Miestas: kaimas prie miškų ir geležinkelio ir dar upės

Pranešimas2007.04.28 00:31 
Tema:
Atsakyti su citata

...che che che... toliau nemazinti kruvio, o ir netgi ji didinti, bo su metais medziagu apykaita suleteja...

arba esti mesti.


arba darytis nusiurbimus periodiskai...che che...


Nu, bet gal palaukim Vaikeliuxo. As diletante, tik gyvenimiska patirtim remiuosi.
_________________
esu maloniai durna kad visiems būtų maloniau šalia protingiems
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Sveikata sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau rašyti atsakymą