:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Apie viską sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2006.03.16 11:44 
Tema: Robotai jau čia
Atsakyti su citata

http://www.bmc.riken.jp/%7ERI-MAN/index_us.html

Cool! Grynai kaip iš senovinių fantastinių filmų :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
klebonija
Gigakrutikas


Prisijungė: 2006 02 10
Pranešimai: 1057
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.03.16 14:56 
Tema:
Atsakyti su citata

Jau matau, kaip mieste išnyksta taksi iškvietimo problema. Žalieji draugai išnešioja komos būsenon puolusius šeimininkus.
Žmonės galės atsipalaiduoti, nes žinos, kad robotukas nuneš ten kur reikia - namo ar kitu adresu.
Eech.
Tik įdomu, ką žalieji darys, kol lauks šeiminkų. Reikės daryti atskiras robotukų žaidimų aiškteles.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
klebonija
Gigakrutikas


Prisijungė: 2006 02 10
Pranešimai: 1057
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.03.16 15:25 
Tema:
Atsakyti su citata

http://world.honda.com/news/2005/c051213.html

Šiek tiek net graženis už Saulelio pasiūlytą. Jei kryžminti - labai gražūs vaikai gautūsi.

Blemba kaip baisu.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.03.17 01:41 
Tema:
Atsakyti su citata

klebonija rašo:
Blemba kaip baisu.

tau tikrai baisu?...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
klebonija
Gigakrutikas


Prisijungė: 2006 02 10
Pranešimai: 1057
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.03.17 13:35 
Tema:
Atsakyti su citata

Man tai tikrai baisu. Man savaime judantys daiktai robotai, (taip pat ir vorai), kurie nėra žmonės (žmonės irgi dažnai baisu) - ŽIAURIAI baisu. :) Tikrai.
Aš negalėčiau namie turėt to dulkių siurbliuko kur pats važinėjasi ir siurbia, toks bliūdelis kur būna. Brrrrr.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2006.03.17 14:04 
Tema:
Atsakyti su citata

O tai kas konkrečiai tau baisu? Pats daiktų judėjimas? Automobiliai irgi baisu?

P.S. klebonija, nelabai suprantu, ar tu čia juokauji ar ne, bet jei juokauji - tai prašau juokauti kur nors kitur (blevyzgose). Čia kaiptais tikiuosi išgirsti kokių įdomesnių konstruktyvesnių diskusijų.


O tai ką šiaip manote apie visa tai? Va prieš dešimt, dvidešimt metų tokie robotai buvo tik fantastiniuose filmuose, o dabar juos štai jau bando beveik realiomis sąlygomis ir dar už keletos metų jie jau neabejotinai bus tarp mūsų - ir kuo toliau, tuo daugiau. Japonijos vyriausybės jau dabar braižo saugumo standartų planus robotams, dirbantiems žmonių apsuptyje. Neseniai Salt Lake City vyko pirmoji konferencija, skirta žmonių ir robotų santykiams (Human-Robot Interaction Conference 2006). Kaip sakiau, robotai jau čia... :)

Štai mokslinės fantastikos žanras įskiepijo mums robotų baimę jau daugelį metų iki tol, kol tie robotai išvis atsirado. Kaip manot, ar yra pagrindo tai baimei?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vaikeliux
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 06 29
Pranešimai: 1890
Miestas: Kaunas

Pranešimas2006.03.17 15:58 
Tema:
Atsakyti su citata

manyciau reik bijot ne robotu o programeriu kurie raso softa tiems robotams- dar kokis papykes kad zmona su kito pasidykavo kai brukstels ka nors tokio, kad panasiai kaip filme "I robot" gausis kai valdzia bande perimti....
lygiai taip pat savo laiku buvo bijoma ir automobiliu- is dalies ne be reikalo- vak iek zmoniu zusta mol, bet ar cia automobiliu kalte jei jiems tarpine tarp vairo ir sedynes bugova idedama?
:-)
_________________
I'm on the highway to hell
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
klebonija
Gigakrutikas


Prisijungė: 2006 02 10
Pranešimai: 1057
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.03.20 16:41 
Tema:
Atsakyti su citata

Aš tai nejuokauju dėl baimės. Nes iš esmės, každėlko man nepatinka techninis ar biotechninis progresas. Kadangi sveikas (klasikiniu sveikatos požiūriu normalus) žmogus stumiamas į šoną. Dedamos didžiulės pastangos neįgaliems suteikti gyvenimo, judėjimo ir veiklos laisvę. Į organizmus „instaliuojama“ vidiniai organai, mobilumą garantuoja kažkokie aparatai. Stengiamasi sukurti sąlygas neįgalių žmonių integracijai. Ir greitai sveikas žmogus, kokį jį dar įsivaizdavome XX amžiuje, bus nenormalus.
Kuriama kažkokia zombių (nelabai įsigilinu į šitą sąvoką) civilazija, kur net protiškai neįgalus žmogus padedamas automatinio žmogeliuko pagalba darbuosis fabrikuose ar ten pan.
Nu ir aišku Vaikeliux išdėstė gilią mintį, dėl „programavimo klaidų“.
Gal ir viduramžiai mano smegeninėje, bet man nepatinka visos tos biotechnologijos, nors ką daryt - tai aš nežinau. O kurti Spartą - nebloga idėja (beje, iš jos aš tikriausiai būčiau eliminuota).
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.03.20 17:52 
Tema:
Atsakyti su citata

klebonija rašo:
Ir greitai sveikas žmogus, kokį jį dar įsivaizdavome XX amžiuje, bus nenormalus.


ir kas tada atsitiks baisaus? tas normalumas ir nenormalumas keičiasi nuolat, kas keliasdešimt metų, žmonija nėra gi kažkokia statiška gyvybės forma. tas "sveikas" XX a. žmogus didžiuliais mąstais naikina save ir aplinką - ne toks jis jau ir "sveikas" man atrodo...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2006.03.20 18:44 
Tema:
Atsakyti su citata

klebonija rašo:
sveikas (klasikiniu sveikatos požiūriu normalus) žmogus stumiamas į šoną. Dedamos didžiulės pastangos neįgaliems suteikti gyvenimo, judėjimo ir veiklos laisvę. Į organizmus „instaliuojama“ vidiniai organai, mobilumą garantuoja kažkokie aparatai. Stengiamasi sukurti sąlygas neįgalių žmonių integracijai. Ir greitai sveikas žmogus, kokį jį dar įsivaizdavome XX amžiuje, bus nenormalus.


Pirmą kartą girdžiu tokią savotišką paralelę tarp invalidų ir robotų... Tarytum pagrindinė tehnologinio vystymosi paskirtis būtų neįgaliųjų įdarbinimas fabrikuose :) Tas robotas-seneliukų nešiotojas juk tėra vienas iš milijono robotų pritaikymo galimybių...
O prie ko čia Sparta? Ir kodėl tau atrodo, kad sveikas žmogus stumiamas į šoną? Atrodo, kad truputį per didelius apibendrinimus padarei iš vieno pavyzdžio :)

Žodžiu, ne visas tavo mintis, klebonija, supratau, bet esmė daugmaž aiški: baiminiesi kažko nežinia ko. Kaip ir dauguma žmonių. Visais laikais žmonės baimindavosi technologinių naujovių, skelbdavo jas velnio išmonėm ir t.t., bet tos naujovės vistiek anksčiau ar vėliau prigyja. O tie, kurie joms aršiausiai priešinasi, istorijoje lieka prisimenami kaip pajuokos objektai.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
klebonija
Gigakrutikas


Prisijungė: 2006 02 10
Pranešimai: 1057
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.03.21 12:07 
Tema:
Atsakyti su citata

Kas man įdomiausia, kad labai daug kas pasisako UŽ progresą. O aš kaip stabdis, galvoju, kad gamta už atekršys už nenatūralią būseną. Žmogus nebeturi galimybės ramiai gimti, gyventi ir padoriai numirti.
Ir tikriausiai, kad pati asmeniškai bijau, kad nepaisant to, kad nebeturėsiu, kas vadinama „valia gyventi“ - mane nešios robotukas, maitins zondas, ir vietoj to, kad rūkyčiau amžinos medžioklės plotuose, aš atseit būsiu čia.
Amen. :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.03.21 16:52 
Tema:
Atsakyti su citata

klebonija rašo:
Žmogus nebeturi galimybės ramiai gimti, gyventi ir padoriai numirti.


apie ką tu čia? kas neturi galimybės ramiai gimti, gyventi ir padoriai numirti? ką išvis reiškia "ramiai gimti" ir "padoriai numirti"? kokia mirtis yra "padori"? o kokia - "nepadori"?

klebonija rašo:
Ir tikriausiai, kad pati asmeniškai bijau, kad nepaisant to, kad nebeturėsiu, kas vadinama „valia gyventi“ - mane nešios robotukas, maitins zondas,


tai būtent, kad jei leisi, kad tave nešiotų ir maitintų robotukai - reiškia, dar turėsi valios gyventi; tai, kad nori atsisakyti tos pagalbos senatvėje - rodo tavo valios gyventi trūkumą ir robotai čia ne prie ko.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.03.21 16:59 
Tema:
Atsakyti su citata

klebonija rašo:
Kas man įdomiausia, kad labai daug kas pasisako UŽ progresą. O aš kaip stabdis, galvoju, kad gamta už atekršys už nenatūralią būseną.


kas yra ta "nenormali" būsena?
kas yra "normali" būsena? žmogus šimtus tūkstančių metų keitėsi ir pabuvojo įvairiose būsenose - jei dabar esame "nenormalioje", tai kuri iš visų buvusių žmogaus būsenų turi būti laikoma "normalia"? kai žmogus neturėjo įrankių? kai nekalbėjo? kai nenaudojo elektros? kai nemokėjo skraidyti?..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Vilija
Nuliovas


Prisijungė: 2004 08 05
Pranešimai: 23
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.03.21 20:16 
Tema:
Atsakyti su citata

Normali busena manyciau buvo tada kai zmoniu skaiciu reguliavo "naturali atranka"..progresas..as manau, kad zmones bijo mirti, todel tokia panika del bet kokio viruselio kyla, zmones tingi dirbti-todel viska, kas imanoma valdo kompai..toliau robotai? ka gi mes-zmogeliukai veiksime kai atsiras robotai?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą MSN Messenger
Bronislovas
Krutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 208

Pranešimas2006.03.21 20:30 
Tema:
Atsakyti su citata

O jei dar nafta greit nepasibaigtu tai isvis butu nereli robotu ateitis! nejau niekas nepagalvoja kad kiek palengvintu buiti (nereiktu krustis su kambariu tvarka ir pan) kiek butu gaila likusio nuo sunkaus darbo laiko skirti pramogoms ar pasaulio pazinimui! Zinoma yra tikimybe degraduoti ir buti su atrofavusiais raumenimis, bet as vistiek tikiu ateities robotizacija....
o sauleliui respect kad randi tikrai idomios ir naujos info
o beje darvinizmo teorijos gerbejams ir dabar vyksta naturali atranka, tik stiprei sumazinti tikimybiniai faktoriai (prognozuojamas potvynis ar uraganas) ir iveikti kai kurie priesai (antibiotikai), taciau evoliucijos procesas vyksta, tik niekas nejaucia jo tekmes i prieki
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Apie viską sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau rašyti atsakymą