:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Aidyva
Nuliovas


Prisijungė: 2005 12 11
Pranešimai: 3

Pranešimas2006.03.05 20:27 
Tema: Simpatija viršininkui
Atsakyti su citata

Jaučiuosi gana pasimetusi, kadangi jau porą mėnesių manyje rusena šilti jausmai/simpatija ar net kai kas daugiau mano viršininkui. Jis yra porą metų už mane vyresnis (nors, vis tiek, dar jaunas), viengungis, tačiau priklauso karjeristų kategorijai. Žinau, kad ir jis man nėra abejingas (labai daug reiktų rašyti KODĖL, tad nesiplėsiu). Tačiau tokie santykiai neišeina iš formalumo ribų, na, o aš noriu šio to daugiau. Turbūt supratote. Tik, vat, nesiryžtu pirma žengti lemtingą žingsnį artimesnių santykių užmezgimo link, juk, vis dėlto, jis mano viršininkas.. Gal reiktų pradėti akivaizdžiau rodyti savo simpatiją jam? Prašau padėkite man, nes nežinau kaip elgtis.
Iš anksto ačiū už visus komentarus.
_________________
Viskas, ką nenuspalvino meilė - nespalvota.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vaikeliux
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 06 29
Pranešimai: 1890
Miestas: Kaunas

Pranešimas2006.03.05 21:56 
Tema:
Atsakyti su citata

Man tai vyresni kolegos yra dave patarima, kad darbe romanu neverta pradeti ir reiktu ju vengti, nes tiems romanams isirus itampa darbe ir nemaloni atmosfera....
tsakant: "nespjauk i sulini is kurio geri"
nors asmeniskai neteko isbandyti....
_________________
I'm on the highway to hell
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gizmo
Fetišas


Prisijungė: 2005 09 29
Pranešimai: 2258
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.03.06 08:28 
Tema: Re: Simpatija viršininkui
Atsakyti su citata

Aidyva rašo:
jau porą mėnesių manyje rusena šilti jausmai/simpatija ar net kai kas daugiau mano viršininkui. Žinau, kad ir jis man nėra abejingas. Tačiau tokie santykiai neišeina iš formalumo ribų, na, o aš noriu šio to daugiau. Turbūt supratote. Tik, vat, nesiryžtu pirma žengti lemtingą žingsnį artimesnių santykių užmezgimo link, juk, vis dėlto, jis mano viršininkas.. Gal reiktų pradėti akivaizdžiau rodyti savo simpatiją jam? Prašau padėkite man, nes nežinau kaip elgtis.

Finally jau matau dvi šio epizodo baigtis :

1. Romanas bus trumpalaikis, ir, kaip ir rašė vaikeliux - jam iširus įtampa ir nemaloni atmosfera darbovietėjė - garantuota. To pasekoje :
2. Gali tekti keisti darbą.

Yra, aišku, ir trečiasis variantas ... Jis visada yra. Bet šį kartą, atrodo, nepramuš :
Aidyva rašo:
tačiau priklauso karjeristų kategorijai

Nesinori užsiimti išvedžiojimais, bet tokiu atveju, iškilus tolimesnėms karjeros perspektyvoms - kaip manai, ką pasirinks?..
_________________
NIEKŠAS
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2006.03.06 10:49 
Tema:
Atsakyti su citata

Siūlau bent jau pačiai tai tikrai nieko nepradėti meilintis. Jeigu jau kas prasidės tarp jūsų, tai tegu jis pradeda - bent jau galėsi jį seksualiniu priekabiavimu apkaltinti, kai jis tavim pasinaudos ir paliks :)

O ir šiaip, net jei ir neišsiskirtumėt po mėnesio - dirbti ir draugauti (a nidaij boh dar ir gyventi) su tuo pačiu žmogum nėra labai maloni perspektyva. Labai daug nervų kainuoja. Kai su vienu žmogum praleidi 24 valandas per parą (o dar priedo jis darbe tau protą pis! O jei jūsų darbas įtemptas - nu tai čia išvis ragai) - tai tikrai bus gaidys.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Melka
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 03 23
Pranešimai: 1060
Miestas: Kaunas

Pranešimas2006.03.06 12:02 
Tema:
Atsakyti su citata

Pas mus darbe buvo tarnybinis romanas. Buvo sudetingiau nei pas Aidyva (virsininkas vedes, plius jis ne eilinis virsininkas o visas savininkas). Buvo daug asaru, galu gale mylimoji jo isejo is darbo, ikure savo imone ir dabar teikia paslaugas musu imonei :)
Bet jie vis dar kartu ir panasu, kad myli vienas kita, nors kartu nedirba tam tikra prasme.
Man rodos tektu iseit is darbo, nors gal mazoj imonej ir nereiktu.
_________________
Miau :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2006.03.06 12:29 
Tema:
Atsakyti su citata

Mažoj įmonėj problemos pasijaustų dar labiau, nes ten žmonės paprastai glaudžiau bendrauja (ir darbo, ir asmeniniais reikalais)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
foma
Krutikas


Prisijungė: 2005 09 22
Pranešimai: 356

Pranešimas2006.03.06 12:39 
Tema:
Atsakyti su citata

na jei nori isitikinti ar tai tik simpatija ar kas daugiau ir darbas nelabai prie sirdies tai pirmyn.tik buk pasiruosusi 90% iseiti is darbo.deja jau nebetikiu platoniska meile.
_________________
nemokamai
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą AIM adresas
Aidyva
Nuliovas


Prisijungė: 2005 12 11
Pranešimai: 3

Pranešimas2006.03.06 19:34 
Tema:
Atsakyti su citata

Ohoho kiek daug naudingų patarimų bei taiklių pastebėjimų perskaičiau jūsų pasisakymuose - labai ačiū. Net akyse prašviesėjo :). Nutariau vadovautis protu, ne širdimi, ir stengtis užgožti savo jausmus, kadangi manau, jog šioje situacijoje nebus happy end'o. Gal žmogus ir tinkamas, tačiau laikas ir vieta - nea. Nenoriu, kad darbe užsimezgęs romanas (jeigu taip nutiktų) sugadintų jo, kaip vadovo ir pavyzdžio kitiems darbuotojams, reputaciją, nes įmonė nėra didelė, o paskalų nešiotojų ten yra nesuskaičiuojama galybė. Tad atidėkim romantiką ateičiai =].
_________________
Viskas, ką nenuspalvino meilė - nespalvota.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kunakas
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 614
Miestas: Wilno

Pranešimas2006.03.06 19:52 
Tema:
Atsakyti su citata

ash taj balsuoju uzh pasikujtima... po darbo... ant virshininko stalo... jea
_________________
I AM THE MAN WHO DIES EVERY DAY!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Barbė
Megakrutikas


Prisijungė: 2005 12 23
Pranešimai: 753
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.03.07 14:54 
Tema:
Atsakyti su citata

Kategoriškai "ne" tarnybiniam romanui. Čia gal vienas iš vieno mano principo jausmų srity. Vienintelis dalykas turbūt, kurį savo patirty laikau klaida ir dėl kurio man iki šiol nemalonu.

Žinoma, visada yra galimybė, kad tai didžioji gyvenimo meilė, bet... Kiek galimybių Tavo atveju?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Aidyva
Nuliovas


Prisijungė: 2005 12 11
Pranešimai: 3

Pranešimas2006.03.07 19:53 
Tema:
Atsakyti su citata

Nemanau, kad mano atveju, jei ir užsimegztų šiokis tokis romanas, jį galima būtų kategoriškai įvardinti "tarnybiniu", nes: aš dirbu ne tame pačiame biure kaip ir mano viršininkas, tad matau jį tik maždaug kartą į savaitę (ir tai geriausiu atveju); šioje darbo vietoje neplanuoju dirbti ilgą laiką (jau buvau susiradusi kitą darbą, tačiau paskutinę minutę Jis mane atkalbėjo - ženkliai pakėlė atlyginimą, na ir darbo sąlygas man pagerino :). Na, bet esu tikra, jog pats šefas vengia megzti artimus santykius darbe, todėl teks sekti jo pavyzdžiu, nes ne itin žaviuosi galimybe pradėti akivaizdžiai rodyti savo jausmus ir, tokiu būdu, tapti lengvu laimikiu just for fun.
_________________
Viskas, ką nenuspalvino meilė - nespalvota.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Barbė
Megakrutikas


Prisijungė: 2005 12 23
Pranešimai: 753
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.03.08 09:56 
Tema:
Atsakyti su citata

Labai teisingai. Laikykis.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Iguana
Latras


Prisijungė: 2004 11 05
Pranešimai: 133

Pranešimas2006.03.24 22:12 
Tema:
Atsakyti su citata

nu ka.

jei nori pabandyt, siulau kazka tokio savo virsininkui parasyt alia "as tau neabejinga" arba "as taves noriu" arba "noriu su tavim isgert mieste kavos". ziurek kas tinka.

just try it. tame ner nieko blogo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
7up
Nuliovas


Prisijungė: 2004 08 14
Pranešimai: 32

Pranešimas2006.03.24 23:24 
Tema:
Atsakyti su citata

Tai gali trukti ilgai.. Man taip buvo. Bet galutinio tikslo, greiciausiai nepasieksi. Manau, jei nori tesinio, pirma nezenk..Islauk, lai bandosi jausmai. Buk miela, bet ne kokete. Nors ka as cia mokau:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą MSN Messenger
Vandene
Nuliovas


Prisijungė: 2006 04 07
Pranešimai: 12
Miestas: Stoke

Pranešimas2006.04.28 19:34 
Tema:
Atsakyti su citata

Ne, jokiu budu ne. Jau geriau zavekites vienas kitu ir viskas. Tai bus geriau ir maloniau nei paskui pletkai ir pasaipos
_________________
O KODEL GI NE! - mano gyvenimo sukis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
rašyti atsakymą