:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Apie forumininkus sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.02.02 00:43 
Tema: atejo metas palinketi Jums sekmes
Atsakyti su citata

greit as pasitrauksiu.
buvo malonu su jumis visais prikolinti, maloniai praleisdavau laika bendraudamas su jumis:)
deja ateityje manes cia nebebus. as nesakau kad dingsiu is cia siandien, anaiptol ne. nedingsiu turbut net ryt, ar poryt. tiesiog bijau, kad po to sito jau buciau nebespejes parasyt:) todel tiesiog jauciu pareiha brukstelti, Jums, kelias eilutes, nes pastaruosius kelerius metus patyriau su jumis visais isties ne viena smagia akimirka:)
as niekur neisvaziuoju, manes nezavi tie svetimi krastai, ar dideles babkes, tikrai nezadu varyt i kamcatka gelbet pingvinu, ar uzsirasyti i koki slapta experimenta, kurio metu butu tiriama zmogaus psichika ji desimciai meteliu uzdarius i sachta:) i tiuriaga manes irgi nieks nezada sodint, niekad negerbiau istatymo, bet gerbiau kitas asmenybes.
gerai, kad sis procesas vyksta palaipsniui, o ne is karto, nes kitaip nebegaleciau parasyti Jums siu eiluciu:)
tiesiog mano gyvenimas persivercia i kita dimensija, butu kvaila tai ignoruoti, faktus reikia priimti tokius, kokie jie yra:)
prasau, nesipizdavokit is sitos temos, dabar rasau tikrai ne girtas, ar apsiputes, kaip manau cia dabar mane noretu daugelis pasiepti, tiesiog rasau, nes jauciau pareiga kazka cia brukstelti:)
priverte mane visa tai parasyti suvokimas, kad praradau savisaugos jausma, ir kaip bebutu keista tai maloniai jaudina. neteiskit, nes tai yra mano gyvenimas ir darau su juo ka panorejes, as nesiverziu i kitu zmoniu erdve. visad gerbiau kitu nuomone, bandziau i ja isiklausyti, tad nesiverzkit ir i mano teritorija. toks mano pasirinkimas. nemanykit, kad tai savizudzio laiskas:D as dar nenusokau nuo proto ir seip, kam greitinti tai, kas neisvengiamai greitai turetu atsitikti, nes tikimybiu teorija nemeluoja.
jei pastebejot pastaruoju metu vis reciau cia bebunu, bet tai tikrai ne del to, kad man Jusu kompanija tapo nebeidomi, ar nuobodi. tiesiog mane itrauke biezpriedielu verpetas ir sustoti as jau nebeturiu jegu (beje ir nenoriu, man taip gerai, esu suauges zmogus ir savo kelia pasirenku pats).
turbut niekam nekyla abejoniu, kad kisdamas ranka i verdanti vandeni nusiplikysi, taciau manes sis suvokimas ne kiek neatgraso nuo padariniu:)
man taip gerai, kaip yra!
as nezinau, kiek dar cia vaidensiuos ir neklauskit to, nes pats nezinau, o ir reiksmes sis terminas neturi jokios.
as visad megau extreemuma, bet pastaruoju metu sis pomegis mane nugalejo. visa tai pradejo prasilenkti su sveiku protu. na ir tegu..as jauciuosi laimingas. tai kaip narkotikas, kuriam issivyste toletancija- tai paciai busenai pasiekti jo prireike vis didesniu doziu.
siuo atveju mano narkotikas tai istisas kokteilis- dideles dozes ratu, daug pyho, daug nesamoniu, daug biezpriedielu. visa tai geruoju tikrai nesibaigs, bet sustoti as jau nebegaliu, o ir nebenoriu, patikekit, mane tas suvokimas, kad artinasi kazkas fatalisko tiesiog veza. jauciuosi lyg pacaniukas tuoj tuoj pirma karta gyvenime padarysias savo pirmaja pana.
nelaikykit pagiezos jei ka esu izeides, sutinku, esu karsto budo, bet jautrus zmogus, daznai kovodavau su vejo malunais. nepykit ir uz ta mano storzieviska jumora, galbut po juo kartais slepdavau savo silpnuma.]
zodziu linkiu Jums visiems visko kas geriausia, o dar geriau, tai ko labiausiai patys norite:)

laurynas
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.02.02 00:50 
Tema:
Atsakyti su citata

Va cia tai forumo paivairinimas :) Linksmai neskamba, ositakitabettaciau, jei vistik pasirodytu, kad cia savizudzio laiskas, gal pirma pasikalbek apie tai, ar ka?
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Barunka2
Krutikas


Prisijungė: 2005 07 19
Pranešimai: 249
Miestas: Tolimas

Pranešimas2006.02.02 01:05 
Tema:
Atsakyti su citata

Likau totaliai nuginkluota sitokio nuogo atvirumo. Nu ka... isgeriu i Tave ir siunciu silta minti is sirdies tada, Laurynai.
_________________
I have heard the rumours, but I dont care, the hamster and I are both very happy..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
foma
Krutikas


Prisijungė: 2005 09 22
Pranešimai: 356

Pranešimas2006.02.02 01:46 
Tema:
Atsakyti su citata

jei cia rimtai-tai ne kas,o siaip tai vertetu kartais islysti prasiblaskyti i pasauli,bo rutina ir inercija ne viena is proto veda.
_________________
nemokamai
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą AIM adresas
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.02.02 09:46 
Tema:
Atsakyti su citata

Visada gaila, kai kas nors pasitraukia. Gamta nemėgsta tuštumos. Kita vertus, tam, kad visada klausyti proto balso gyvenimas yra per trumpas. Nenoriu šįkart būti ciniškas, nors apskritai be cinizmo dozės išsiversti sunku, bet - kiekvienas pats pasirenka kryptį. Jeigu ja eiti patinka, kodėl gi ne. Vienas iš bjauresnių dalykų, manyčiau, elgtis taip, kaip norisi kitiems.
Visgi užsuk kartais. :)
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2006.02.02 10:42 
Tema:
Atsakyti su citata

Nu tai aš taip ir nesupratau - kur tu pasitrauki, į kokias dimensijas? Tipo susiruošei moščnai apsiryti ratų ir užsilenkti? Ar kas čia?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.02.02 11:07 
Tema:
Atsakyti su citata

...kuo ilgiau gyveni, tuo labiau ryškėja, jog gyveni ilgiau dėl to, kad gyveni...ne čia, tai gal kažkur kažkada...manau bet kokios prognozės prieštarauja pačiai extrymo sąvokai...nenustebčiau, jei kada kažkurioj bažnyčioj paprašytum čierkos ir nenustebčiau, jei intuityviai tau ją atkiščiau...

PS.net bybis visko nežino;)
PPS.Po pirmą kai sako...
_________________
...meškinai nepriima kritikos iš kritinių...ps. NEPAMIRŠKITE PAŽIŪRĖT LAIKO ! ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Gizmo
Fetišas


Prisijungė: 2005 09 29
Pranešimai: 2258
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.02.02 11:12 
Tema:
Atsakyti su citata

Gal ir rimtai sureaguočiau į tokį ilgą Naktibaldo monologą, bet ... negaliu :). Negaliu todėl, kad kitame forume prieš kurį laiką irgi buvo kilusi tikra "atsisveikinimų" banga : irgi visi rašė - "nepykit, visus jus myliu, neaiškinsiu kodėl, ate, et cetera, et cetera, et cetera ...".
Summa summarum - kai kurie niekur nedingo, po kurio laiko vėl ėmė "vaidentis" tame pačiame forume, kiti gi "grįžo" kitais nck'ais.
P. S. Tai - ne "pizdavojimas".
_________________
NIEKŠAS
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2006.02.02 11:41 
Tema:
Atsakyti su citata

na tai kai saka žmogus ing linksmybių liūną bandys lysti, po kurio laiko atsibos ir grįš, istorijos rato cikliškumas neišvengiamas, taigi, ponas Laurynai, ne viso gero, o iki malonaus ;)
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vaikeliux
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 06 29
Pranešimai: 1890
Miestas: Kaunas

Pranešimas2006.02.02 14:24 
Tema:
Atsakyti su citata

Ale as paantrinsiu Sauleliui- taigi baisai idomu, kur Laurynai tu cia traukiesi? bo nesupratau visai irgi...
kazkaip cia viskas per miglose tam tavo poste, ale gla ir nenorejai kas suprastume- tik atsisveikyt norejai? tadu grazus gestas
sekmes jei ka!
_________________
I'm on the highway to hell
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2006.02.02 15:37 
Tema:
Atsakyti su citata

Laurynas raso nuosirdziai. Panasu, kad zmogu kankina depresucha, nuo kurios jis vaduojasi bezpriedielais, po kuriu uzeina dar didesne depresucha.

Pasikalbeti su kuo nors, zalios arbatos pora dienu pagerti uzsirakinus, ar kaip cia?

Sekmes, kokia ji ten bebutu.
_________________
agrarinės genų technologijos Trojos arklys
jau turi du blogus: http://www.myspace.com/kilimandzaras
http://www.blogas.lt/kilimandzaras/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.02.02 16:25 
Tema: Re: atejo metas palinketi Jums sekmes
Atsakyti su citata

Naktibaldas rašo:
tiesiog mano gyvenimas persivercia i kita dimensija, butu kvaila tai ignoruoti, faktus reikia priimti tokius, kokie jie yra:)
prasau, nesipizdavokit is sitos temos,


blia, laikausi is paskutiniuju! :)

Naktibaldas rašo:
as visad megau extreemuma, bet pastaruoju metu sis pomegis mane nugalejo. visa tai pradejo prasilenkti su sveiku protu. na ir tegu..as jauciuosi laimingas. tai kaip narkotikas, kuriam issivyste toletancija- tai paciai busenai pasiekti jo prireike vis didesniu doziu.


ne "kaip". adrenalinas yra narkotikas, kaip ir kiti narkotikai keiciantis psichika, sukeliantis priklausomybe ir talpinantys savyje rizika, o ekstremalus sportai ir pomegiai - jo vartojimo priemones.

Naktibaldas rašo:
siuo atveju mano narkotikas tai istisas kokteilis- dideles dozes ratu, daug pyho, daug nesamoniu, daug biezpriedielu. visa tai geruoju tikrai nesibaigs, bet sustoti as jau nebegaliu, o ir nebenoriu,
patikekit, mane tas suvokimas, kad artinasi kazkas fatalisko tiesiog veza.


matai, tas "geruoju nesibaigs" yra labai abstraktus ir subjektyvus dalykas. o ka galetume pavadinti "baigesi geruoju"? mirti savo lovoje? mirti uz tevyne? sveikatos issaugojima? pachmelo nebuvima po narkotiko? pabaiga yra pabaiga, ji strodo "bloga" arba "gera" priklausomai nuo tavo nusiteikimo ir pasauleziuros. kita vertus, jei nerimas ir kazko fatalisko nuojauta tave veza, tai dziaugiuosi, kad esi patenkintas. tikiuosi, kad egzistuosi (cia ar kitur) dar ilgai ir nuosirdziais pasisakymais papuosi musu forumiuka ir toliau ;)

Naktibaldas rašo:
tai geruoju tikrai nesibaigs, bet sustoti as jau nebegaliu, o ir nebenoriu,

never say never ;) kada nors gal uzsinoresi. "vezti" gali viskas - ramus "normalus" gyvenimas - taip pat! :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Melka
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 03 23
Pranešimai: 1060
Miestas: Kaunas

Pranešimas2006.02.02 16:29 
Tema:
Atsakyti su citata

Nuoširdžiai linkiu, Laurynai, sėkmės.
_________________
Miau :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.02.02 17:39 
Tema:
Atsakyti su citata

galiu uztikrinti, kad su manimi viskas tvarkoje:)
tai buvo tiesiog dvasinis luzis, kurio metu as savo pasamoneje atsijungiau visus apribojimus, kurie man keldavo dideli diskomforta.
vadinkit tuos apribojimus kaip norite- sveiku protu, sazine, ar dar kaip..
dabar be tu apribojimu jauciuosi zymiai geriau, nebeliko parkiu!
matot, paragavus tokio gyvenimo, koki as vedziau pastaruosius kelerius metus, tiesiog jau nebegali sugrizti atgal.
et, seniai matyt reikejo:)
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.02.02 17:50 
Tema:
Atsakyti su citata

Kilimandžaras rašo:
Laurynas raso nuosirdziai. Panasu, kad zmogu kankina depresucha, nuo kurios jis vaduojasi bezpriedielais, po kuriu uzeina dar didesne depresucha.

Pasikalbeti su kuo nors, zalios arbatos pora dienu pagerti uzsirakinus, ar kaip cia?

Sekmes, kokia ji ten bebutu.

kaip pirstu i aki:)
papuoliau i kazkoki tai uzburta rata ir savaime suprantama labai parinausi del to, kad lyg kokia vovere vis begu savame rate.
dabar, kai ant viso to nusispjoviau nebeliko ir jokio rato:)
(seip tai dziauguosi, kad pats radau sprendima kaip issivaduoti nuo tu visu parkiu)
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Apie forumininkus sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau rašyti atsakymą