:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Knygos sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2010.06.19 16:51 
Tema:
Atsakyti su citata

Silva Rerum turiu, gavau per kalėdas dovanų, bet taip ir nepriėjau iki jos dar :) Mamai patiko. Man labai nepatinka Sabaliauskaitės straipsniai lryte, tai labai sunku prisiversti...

Apie Užkalnio knygą tai nieko gero neturiu pasakyti... Nusipirkau prieš Kalėdas išgirdus gerų atsiliepimų, obettačiau pati toliau nerekomenduočiau. Prastai parašyta, autorius baisiai pasipūtęs man pasirodė, surinkti faktai iš įvairių turistinių informacinių vadovų, nieko ko negalėtum kitur perskaityti. Žodžiu nei informacinės naudos, nei skaitymo malonumo, nieko iš tos knygos negavau, tik kažkoks neskanumas paliko...
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Gizmo
Fetišas


Prisijungė: 2005 09 29
Pranešimai: 2258
Miestas: Vilnius

Pranešimas2010.06.19 20:08 
Tema:
Atsakyti su citata

Aš jau 1,5 metų vienos knygos niekaip neprisiruošiu perskaityt. Gerai, kad kai kas apie tai nežino, o tai gaučiau aš ta knyga, galbūt, netgi per galvą :).

A. Užkalnio "Anglija" teko tik probėkšmiais pavartyt. Manau, gali jamt, nenubiednės gi Briuseliaus biurokratai nuo vienos kitos dešimtinės praradimo kultūros naudai ;).
_________________
NIEKŠAS
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ra
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 10 22
Pranešimai: 570
Miestas: Alytus/Briuselius

Pranešimas2010.06.21 19:58 
Tema:
Atsakyti su citata

Net negalvojau Užkalnio knygos pirkt dėl jo pernelyg didelio pasitikėjimo savim ir dėl agresyvios knygos reklamavimo kampanijos. Na gal ir kvailos priežastys dėl to nepirkt knygos, bet taip jau man susišvietė.
Bet gi taip jau ironiškai nutiko, kad man tą knygą padovanojo ta pati kelionių mėgėjų interneto svetainė, katroje Užkalnis reklamavos. Tai teko skaityt.

Na, turiu pasakyt, kad man patiko, kad autorius bent jau pasiruošė knygos rašymui ir susirinko tikrai daug informacijos jos rašymui.
Blogiau buvo tai, kad (gal čia tik man taip atrodė) kad autorius savo supratimą ir nuomonę ir atradimus reiškė vos ne kaip kokias universalias tiesas.

O Sabaliauskaitės straipsniai ir man labai nepatiko L ryte. Bet knyga mano manymu yra baisiai baisiai žavi, ir jau tiesiog nuostabia kalba parašyta!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Knygos sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 rašyti atsakymą