:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.03.14 14:00 
Tema:
Atsakyti su citata

PostFactum rašo:
Aš tai manau, kad tema turėtų vadintis ne "Ar mylėjai", o "Ar manei, kad myli". Nes netikiu, kad žmogus gali mylėti, ir meile netikiu. Tai tik savipisos forma


as nenoriu kartotis, todel nukopinau, ka kadais esu parases ir dar biski dadesiu: meile ne savipisa, meile tokia pati xyunia, kaip ir depresija, nematau visiskai jokio skirtumo tarp ju. viskas tik himija smegeninej.

Meile- kas tai...jausmas apdainuotas ne vienos kartos poetu, minimas jau nuo amziu gludumos..
Siuolaikinis mokslas pasitelkes paskutinius psichologijos tyrinejimo metodus jau pilnai gali atsakyti i si klausima.
Tai, ka visi ivardija kaip meile, tera viso labo chemines reakcijos smegenyse, kuriu metu issiskiria tam tikri hormonai, vadinami endorfinais, bei seratoninais. Jie atsakingi uz tokius pojucius, kaip dziaugsmas, pasitenkinimas, laime ir t.t.
Siu hormonu issiskyrimas yra sietinas su dauginimusi. Taip jau issivyste evoliucijos raidoje, kad kai zmogus sutinka potencialu gyvenimo partneri, pasamone sureaguoja i tai ir davusi dozele tu naturaliu narkotiku (endorfinu doze) apsvaigina zmogu. Jauciama euforija. Endorfinu poveikis beje yra labai panasus i ecstasy poveiki- smegenyse vyksta tie patys procesai. Beda tame, kad veliau sia doze zmogus gauna tik tuomet, kai yra potencialaus partnerio kompanijoje. Is ten ir kile tie mitai apie issiskyrimo baime, ilgesi, nostalgija ir t.t.
Manyciau, kad reiktu moketi kontroliuoti savo emocijas, kurios viso labo tera gyvuliskas instinktas, kazkas seniai atgyvenusio. Butent tuo mes ir issiskiriame is gyvuliu. Zinoma neisigilinus i visa procesa, zemesnio IQ zmonems gal ir sunku yra atsispirti tam, kas isisaknije mumyse jau tikrai ne viena tukstanti metu. Ateities zmogus turetu tapti nepriklausomas nuo gyvulisku instinktu, bei gaivalisku gamtos jegu ir tapti pats sau seiminkas.
Taigi atsakydamas i temos klausima galiu patvirtinti, kad meile yra, bet ar ji is tiesu yra tai, kuom mes ja linke laikyti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2008.03.14 16:35 
Tema:
Atsakyti su citata

PostFactum rašo:
Aš tai manau, kad tema turėtų vadintis ne "Ar mylėjai", o "Ar manei, kad myli". Nes netikiu, kad žmogus gali mylėti, ir meile netikiu. Tai tik savipisos forma
Nevisi gi žmonės gi gali mylėti ( pvz. kai kurie psichopatai), net jeigu kalbame apie meilę sau - tokią paplitusią ir neretą, bet reikia manyti, kad tam tikri fiziologiniai tyrimai leidžia daryti prielaidą, kad mylėti kai kurie žmonės vis tik gali.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
PostFactum
Megakrutikas


Prisijungė: 2006 10 13
Pranešimai: 585

Pranešimas2008.03.14 16:54 
Tema:
Atsakyti su citata

Pirmiausia reikėtų apibrėžti kas tai yra meilė, nes žmonės skirtingai tai suvokia
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2008.03.14 17:14 
Tema:
Atsakyti su citata

PostFactum rašo:
Pirmiausia reikėtų apibrėžti kas tai yra meilė, nes žmonės skirtingai tai suvokia
Geriausia yra matuoti tam tikrus fiziologinius rodiklius: kraujo spaudimas, širdies ritmas ir etc. Berods buvo nustatyti pas įsimylėjelius tam tikri dėsningumai. Taigi minėtų rodiklių tam tikrų reikšmiių nustatymas pas indvidus leistų daryti prielaidą, kad galbūt jie yra įsimylėję.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Gizmo
Fetišas


Prisijungė: 2005 09 29
Pranešimai: 2258
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.03.14 19:17 
Tema:
Atsakyti su citata

grad rašo:
Geriausia yra matuoti tam tikrus fiziologinius rodiklius: kraujo spaudimas, širdies ritmas ir etc.

Panašūs simptomai mane paskutinį kartą apniko poliklinikoje, kuomet ji švelniai paraitojo mano marškinių rankovę, pirštų galais vos liesdama manąsias rankas, apsuko ir suveržė žastą kažin kuo standžiu, ir ėmė intensyviai maigyti guminę kriaušę, vis žvilgteldama į ekrane kintančius skaičius. Nuo jos akių gilaus žvilgsnio man užėmė kvapą, pulsas didėjo velnišku greičiu, o širdis, rodėsi, tuoj išplėš krūtinės lastą ir, atlikusi piruetą ore, nukris tiesiai ant jos nuostabių, baltu mediko chalatu šiek tiek dengiamų kelių. Spaudimas, matyt, pasiekė dar neregėtas aukštumas, nes ausis užgulė spengianti tyla, ir viskas, ką aš mačiau prieš save, buvo jos gundančiai judančios lūpos, kuriomis ji, matyt, šnabždėjo nurodymus mano med. kortelėje įrašus darančiai seselei. Nepamenu, kaip paėmiau tą med. kortelę iš jos rankų ir atsidūriau koridoriuje, pilname būsimųjų meilės kančių pacientų. Daugiau aš jos nebemačiau ...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
PostFactum
Megakrutikas


Prisijungė: 2006 10 13
Pranešimai: 585

Pranešimas2008.03.14 22:59 
Tema:
Atsakyti su citata

:shock: :shock: Čia buvo geras...
Poetas esat tamsta
Žemai lenkiuosi jūsų talentui...
Niekad dar nebuvau skaitęs tokio gero apsilankymo pas pedikus aprašymo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gizmo
Fetišas


Prisijungė: 2005 09 29
Pranešimai: 2258
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.03.15 07:11 
Tema:
Atsakyti su citata

PostFactum rašo:
Niekad dar nebuvau skaitęs tokio gero apsilankymo pas pedikus aprašymo

Ačiū - aš irgi visąlaik vertinau neordinarų jumorą.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
PostFactum
Megakrutikas


Prisijungė: 2006 10 13
Pranešimai: 585

Pranešimas2008.03.15 07:40 
Tema:
Atsakyti su citata

Atsiprašau, tai yra medikus
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
s2
Krutikas


Prisijungė: 2004 08 18
Pranešimai: 408
Miestas: Katlėriai - Vilnius

Pranešimas2008.05.14 18:50 
Tema:
Atsakyti su citata

Nemalonus žmogus rašo:
s2 rašo:
O mano galva, kvaila žudytis tik iš baimės. O iš neapykantos -- puiku. Iš liūdesio irgi. Tai protestas. Prieš sistemą, vadinamą priverstiniu gyvenimu.
Šiaip nedurnas tamysta bernas, ale kad nušnekėjai, tai nušnekėjai. Ir kas gi mylistą verčia gyventi? :)

Dėkui už pagyras, bet:
* žodis "durna" nieko konkretaus nereiškia (kaip ir "protinga":)
* mane gyventi verčia mano mechanizmas/sistema/algoritmai, kuriuos vadinu organizmu ir smegenimis. Kai juos nuhakinsiu, bus galingiau.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 rašyti atsakymą