:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Barbė
Megakrutikas


Prisijungė: 2005 12 23
Pranešimai: 753
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.10.03 09:23 
Tema:
Atsakyti su citata

Tai aišku. Ir apskritai žmonės be reikalo linkę taip schematizuoti. Rimčiausi mano gyvenime santykiai, trukę 6 metus, prasidėjo (pradžia truko apie du metus) nuo sekso ir no strings attached. Niekada negali žinoti ir niekada neverta kažko braukyti raudonomis linijomis.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Giedra
Krutikas


Prisijungė: 2006 06 16
Pranešimai: 224
Miestas: VNO

Pranešimas2006.10.03 09:26 
Tema:
Atsakyti su citata

Na ir kaip jautiesi, Baisonėli, savo bendradraugiams teisę į nuomonės laisvę užkirtęs? Argi gražu taip?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2006.10.03 10:45 
Tema:
Atsakyti su citata

aš neužkirtau, aš pasiūliau priimtiną daugumai sprendimą :) o jei nepriimtinas - tada kiekvienas ir toliau reikš savo atskirą nuomonę.
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Burzumas
Nenaudėlis


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 741

Pranešimas2006.10.03 14:54 
Tema:
Atsakyti su citata

Barbė rašo:
Tai aišku. Ir apskritai žmonės be reikalo linkę taip schematizuoti. Rimčiausi mano gyvenime santykiai, trukę 6 metus, prasidėjo (pradžia truko apie du metus) nuo sekso ir no strings attached. Niekada negali žinoti ir niekada neverta kažko braukyti raudonomis linijomis.


Rimtai 6 metai? Kokia mistika...Aš irgi beveik 6 metus prasitampiau, kaip ir dauguma, bet man kaip tai labai gaila to laiko, kadangi dabar supratau, kad galėjau geriau gyventi. 6 metai geras gabalas gyvenimo...O tau negaila?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Burzumas
Nenaudėlis


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 741

Pranešimas2006.10.03 15:15 
Tema:
Atsakyti su citata

Baisonėlis rašo:
na tai reziumuodami suskirstome seksą į dvi rūšis - tas, kur grynai fiziologijai patenkinti ir tas, kuris + su jausmais - ir baigiame laužyti ietis, pripažindami, kad abu būtini, sveiki bei sveikintini :)



Gryna tiesa. Sutinku, aš už. Bet tik problema tame kur ta riba ir kas pirmiau ? Kai mano buvusi draugė pareiškė, kad myli tuos su kuriais dulkinasi, nuo tada aš suvokiau, kad apie moteris reikia mokytis išnaujo. Tai kas pirmas višta ar kiaušinis?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Barbė
Megakrutikas


Prisijungė: 2005 12 23
Pranešimai: 753
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.10.03 15:17 
Tema:
Atsakyti su citata

Burzumas rašo:
Rimtai 6 metai? Kokia mistika...Aš irgi beveik 6 metus prasitampiau, kaip ir dauguma, bet man kaip tai labai gaila to laiko, kadangi dabar supratau, kad galėjau geriau gyventi. 6 metai geras gabalas gyvenimo...O tau negaila?


Visiškai negaila. Kaip galėtų būti gaila? Juk su tuo žmogum aš patyriau gerų dalykų, mylėjau jį, daug ko išmokau. Tai yra mano gyvenimo dalis. Aš niekada nieko nesigailiu. Gal tik savo neatsakingų poelgių, bet už juos jau esu atsiprašius.

Aš manau, kad gyvenu taip, kaip gyvenu, o geriau ar blogiau negalėčiau. Na, kas čia per klausimas - galėjau ar negalėjau geriau? Kaip tai pasveriama?

Vertinu visas savo patirtis. Jei nori, jos moko, o ne nueina vėjais.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2006.10.03 16:01 
Tema:
Atsakyti su citata

Burzumas rašo:
Gryna tiesa. Sutinku, aš už. Bet tik problema tame kur ta riba ir kas pirmiau ? Kai mano buvusi draugė pareiškė, kad myli tuos su kuriais dulkinasi, nuo tada aš suvokiau, kad apie moteris reikia mokytis išnaujo. Tai kas pirmas višta ar kiaušinis?


Šiaip mokslininkai nustatė, kad vistik kiaušinis :)
O kas dėl mokslų, tai mėgstu kartoti, kad norėdamas suprasti moterį, turėtum baigti 25 aukštuosius, ir tai klausimas ar suprasi paprasčiausią iš jų. Tai kam eikvoti laiką? Geriau kaip moko budizmas: Priimk tai ko negali pakeisti ir keisk tai ką gali pakeisti :)
Šiktkaip :)
Baisonėli šiaip tai išties užtvėrei kelią tolimesnėms diskusijoms apie seksą :) (greitai perredaguok pranešimą) :)
Kartais tas vienkartinis toks gerulis būna, kad uch... O tas sujausminis kartais toks nekoks kad irgi uch... (skamba liūdnos gaidelės)
O seksas dalykas laikinas :), vistiek paskutinis mus apleisiantis kūniškas malonumas bus maistas, taigi bratkos ir seserys, visi draugiškai neriam į virtuvės paslaptis ir pilvų kimšimą skanėstais neišpasakytais :)
nepamirštam alkogoliaus ir kitų džiaugsmų...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2006.10.03 16:32 
Tema:
Atsakyti su citata

Jo jo, dziaugsmu buna ivairiu. as va skaiciau, kad britai sutiktu atsisakyti sekso vardan ilgesnio gyvenimo...
kazkaip nebezinau ar dziaugti kad moteris esu, ar liudet..? praktiskai kaip ir turiu 26 aukstuosius, ane? :) bliamba, cia tai krutai.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Giedra
Krutikas


Prisijungė: 2006 06 16
Pranešimai: 224
Miestas: VNO

Pranešimas2006.10.03 17:06 
Tema:
Atsakyti su citata

Bembis rašo:
Priimk tai ko negali pakeisti ir keisk tai ką gali pakeisti :)


Bet daryk tą nuoširdžiai...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2006.10.03 18:46 
Tema:
Atsakyti su citata

gal biologijoje ir buvo priimtas sprendimas, kad pirmas buvo kiausinis, o musu diskutuojamoje temoje vargu ar galima priimti vienareiksmi sprendima, trumpai tariant, neperrasysiu savo posto, Kuris Neva Tai Uzkerta Kelia Tolimesnems Diskusijoms (toliau - KNTUKTD). tegyvuoja trumpalaikiai ir ilgalaikiai santykiai tinamoje vietoje, tinkamu laiku. velniop vienuolynus bei baltu zirgu raitelius spindinciais sarvais :)
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gizmo
Fetišas


Prisijungė: 2005 09 29
Pranešimai: 2258
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.10.04 07:34 
Tema:
Atsakyti su citata

Bembis rašo:
Geriau kaip moko budizmas: Priimk tai ko negali pakeisti ir keisk tai ką gali pakeisti :)
Šiktkaip :)


Yra ir kita tų kraštų išmintis : "Niekada Nesigailėk To, Ko Ne(be)gali Pakeisti". Taigi, praeities gailėtis kaip ir nevertėtų. Ale gi yra momentų, kurių mielai būčiau išvengęs, ir vis tiek, nors ir beprasmiškai, dėl jų gailiuosi.

Bembis rašo:
Nu nezinau, mes cia nuo senberniu lasives į ontologines ir moralines platybes neriam.


Tai kad tos "platybės" yra sudedamoji "Senbernių laisvės" dalis, taip kad niekur mes kaip ir nenukrypom ;).
_________________
NIEKŠAS
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 rašyti atsakymą