:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2 rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Knygos sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Aurora
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 07 09
Pranešimai: 555
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.01.11 14:57 
Tema:
Atsakyti su citata

Teisingai Baisonelis sako, kad pabandykit patys rasyti, o paskui pabandyti kritikuoti.
Baronas rašo:
puikiausias pavyzdys - pats Parulskis: apie bet ką gali - vėmimą, pagirias, rudenį, ką tik nori. Tik tiek, kad toks rašymas veda į plotį, o ne į gylį.

taip, Barone, Parulskis gali apie daug ka rasyti. Apie "vemima, pagirias ar rudeni" tekstai priklauso jo eseistikai (pastarosios bumas butent su Parulskiu ir Satenais prasidejo Lietuvoje) ir labai drisciau gincytis, kad tokie tekstai veda tik i ploti...Barone, jo tekstuose (kaip apskritai Lietuvos eseistikoje) galim rasti toki gili, kad paskesti gali. Kiti Parulskio tekstai, publikuojami satenuose - knygu recenzijos, kurios, mano nuomone, yra taiklios, argumentuotos ir objektyvios. Taip kad prasom man cia nekaltinti ir nepeikti mano mylimo rasytojo:)
O del to, kad Satenuose, nuolat kartojasi tos pacios pavardes, tai - tiesa. Bet kas cia blogo? Yra sutoriai, kurie dirba sitam laikrastyje, todel jie ir publikuoja savo straipsnius. Nematau nieko blogo:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2005.01.11 15:08 
Tema:
Atsakyti su citata

Bus jum, nevidonai, su filologėm ginčytis ir an Parulskio burnot:)
Tuoj kad užsimos lazda! Kaip kokia Žemaitė:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.01.11 15:34 
Tema:
Atsakyti su citata

Anaiptol nebūtina pačiam rašyt, kad galėtum kritikuot - iš kur toks požiūris? Aš ne pirmą kartą tokį atsakymą girdžiu ir ne tik šitame forume, ir vis labiau mane tai erzina. Tai tada atsakykit, gerbiamosios(ieji): o dailės kritikai patys daro skulptūras, tapo? Muzikologai tikrai visi moka gerai grot ir groja, komponuoja? Kas čia per supratimas, nepagrįstas net paprasčiausia logika. Apie tai šiandien jau buvo rašyta, bet Adutis ištrynė kaip offtopicą.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.01.11 15:45 
Tema:
Atsakyti su citata

Baronas rašo:
Apie tai šiandien jau buvo rašyta, bet Adutis ištrynė kaip offtopicą.


neištryniau. perkėliau į atskirą temą "blevyzgų forume".
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.01.12 11:18 
Tema:
Atsakyti su citata

Nesakau, kad man neįdomu Parulskį paskaityt, bet: kuo toliau, tuo labiau jis man pradeda panašėti į Herkų Kunčių savo stailu, o pastarasis man yra iš tokių autorių, kur vieną kartą perskaitei, ir knygą gali atiduot kam nors kaip pereinantį prizą. Su "Gaidžių milžinkapiu" taip ir atsitiko.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2005.01.12 13:16 
Tema:
Atsakyti su citata

Baisonėlis rašo:
na apie Beresnevičių galiu pasakyti tai, kad nepaisant jo beveik visada alkagolinės būsenos, jo paskaitos buvo vienos įdomiausių kiek esu klausęs. ir nereikia čia jo su žemėmis maišyti, autorius jis originalus, jei norite kritikuoti, patys pabandykite rašyti.

www.tekstai.lt ir www.nevykeliai.lt sicia galima rasti kaikokiu idomiu Beresneviciaus tekstu. tekstuose.lt yra nerealiu pamokymu bei pasergejimu ir fifaiciu istoriju :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2005.06.29 11:24 
Tema:
Atsakyti su citata

bembis rašo:
www.tekstai.lt ir www.nevykeliai.lt sicia galima rasti kaikokiu idomiu Beresneviciaus tekstu. tekstuose.lt yra nerealiu pamokymu bei pasergejimu ir fifaiciu istoriju :)


Tai va, mielieji, ėmė ir atsirado G. Beresnevičiaus tekstų knyga "Pabėgęs dvaras", kurion viskas sudėta, kas anksčiau visur kur publikuota buvo: ir trumpas Lietuvos istorijos kursas, ir romanas, kuriame visos fifaičių istorijos, ir dar daugiau tekstų.

Gavau vakar dovanų ją, tai apturėjau smagų vakarą, koks jau seniai mane buvo ištikęs.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Iguana
Latras


Prisijungė: 2004 11 05
Pranešimai: 133

Pranešimas2005.07.15 23:04 
Tema:
Atsakyti su citata

as tai myliu satenus i vsio, myiu visa gyvenima, jie puse mano gyvenimo ajna, ir vsio

nes jusu temos nuo beresneviciaus iki mob tel nuvaziuoja)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Knygos sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2 rašyti atsakymą