:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Dailė sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2005.04.01 18:52 
Tema: Sagrada Familia
Atsakyti su citata



Ar buvot kas Barselonoje? Ar Sagrada Familia tikrai bus astuntas pasaulio stebuklas? Jau 140 metu stato ir dar keliasdesimt metu statys. Jau vien 170 m. aukscio bokstas turetu ispudingai atrodyt. Labai susidomejau Gaudi darbais, vakar visa diena ziurinejau jo pastatu paveiksliukus.

http://www.aviewoncities.com/barcelona/sagradafamilia.htm
_________________
You shut your mouth when you're talking to me!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Lapkritine
Latras


Prisijungė: 2004 11 06
Pranešimai: 184
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.01 19:41 
Tema: Re: Sagrada Familia
Atsakyti su citata

Legionas rašo:
Ar buvot kas Barselonoje? Ar Sagrada Familia tikrai bus astuntas pasaulio stebuklas? Jau 140 metu stato ir dar keliasdesimt metu statys. Jau vien 170 m. aukscio bokstas turetu ispudingai atrodyt. Labai susidomejau Gaudi darbais, vakar visa diena ziurinejau jo pastatu paveiksliukus.

Buvau 1992. Ar bus Sagrada Familia 8-uoju stebuklu - sunku pasakyti, bet tuomet mačiau visos bažnyčios brėžinius - tikrai įspūdinga, kaip ir viskas, ką sugalvojo ir įgyvendino Gaudi. Tavo minėtas bokštas, kiek pamenu, buvo užmanytas su prožektoriais, šviečiančiais iš kryžiaus, o sienose ten visur pilna visokių simbolių ir užrašų - pagauna keista nuotaika;)Sagr.Familia daro įspūdį dar ir tuo, kad statoma jau antras amžius, mat visi finansai - žmonių paaukoti pinigai, taip kad neaišku, kada bus baigta...;)Šiaip sakoma, kad Gaudi (čia mano tuomet gauta 'turistinė informacija') įtaką darė jūra(jūros dugnas?): banguotos linijos, fantastiška apdaila, įvairiausi keisti siluetai... Žodžiu, neeilinės fantazijos ir užmojo žmogus buvo tas Gaudi, vien dėl jo verta važiuot į Barceloną


Paskutinį kartą redagavo Lapkritine, 2005.04.01 19:49. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.04.01 19:42 
Tema: Re: Sagrada Familia
Atsakyti su citata

Nu gražus labai pastatas, man irgi dar nuo studiju laikų Gaudi didelį įspūdį padarė. Bet problema su ja ta, kad jos neina normaliai apžiūrėti. Ta prasme, ji pastatyta tokioj vietoj, kad aplink dafiga kitų pastatų, parkas, medžiai ir į tą katedrą visą laiką žiūri iš pernelyg arti, neina žvilgsniu apimti viso statinio. Kažkaip kai kuriose nuotraukose būna, kad lygtais matosi visas pastatas, bet ten matyt su kažkokiais labai daug apimančiais objektyvais daroma. Aš kiek ten nevaikščiojau aplink, niekaip neradau vietos, iš kur galima būtų pamatyti visą pastatą.
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Lapkritine
Latras


Prisijungė: 2004 11 06
Pranešimai: 184
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.01 19:46 
Tema: Re: Sagrada Familia
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Aš kiek ten nevaikščiojau aplink, niekaip neradau vietos, iš kur galima būtų pamatyti visą pastatą.

matyt, kai pradėjo statyti, dar aplink namų nebuvo, o paskui kažkas nusprendė, kad su tokiomis lėšomis nieks niekada ir nepastatys, tai ir apstatė daugiaaukščiais:))))))
Šiaip tai vienintelė vieta pamatyt kokį tai bendrą vaizdą - kaip toje Legiono nuotraukoje, iš už tvenkinio
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.04.01 19:54 
Tema: Re: Sagrada Familia
Atsakyti su citata

Lapkritine rašo:
Saulelis rašo:
Aš kiek ten nevaikščiojau aplink, niekaip neradau vietos, iš kur galima būtų pamatyti visą pastatą.

matyt, kai pradėjo statyti, dar aplink namų nebuvo, o paskui kažkas nusprendė, kad su tokiomis lėšomis nieks niekada ir nepastatys, tai ir apstatė daugiaaukščiais:))))))
Šiaip tai vienintelė vieta pamatyt kokį tai bendrą vaizdą - kaip toje Legiono nuotraukoje, iš už tvenkinio


Nu jo, bet aš kaiptais buvau ir prieš tą tvekinį ir už jo, bet fig, nieko nemačiau, tik fragmentus. Bet iš už tvekinio kiek supratau matosi galinė pusė , nes visokios kasos, visi turistai būriuojasi priešingoj pusėj. Nors šiaip tai ten nelabai eina suprasti, kur priekis, kur šonas, o kur galas - ji iš visų pusių atrodo kaip iš prieko :)
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.04.01 19:57 
Tema:
Atsakyti su citata

Man tiesą sakant, didesnį įspūdį paliko tie jo namai, kurie išsibarstę po visą miestą. Eini gatve, aplink namai kaip namai, ir staiga prieš akis išdygsta kažkas visiškai nesuvokiamo - tarsi akmenyje išskaptuotos olos, nė vienos tiesios linijos, nelabai žemiškas vaizdas :) Sustoji, išsižioji ir žiūri žmogus...
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Lapkritine
Latras


Prisijungė: 2004 11 06
Pranešimai: 184
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.01 20:02 
Tema:
Atsakyti su citata

aha, irgi sužavėjo - viešbutis su 'monstrais' ant stogo arba netoli jo toks a la cukrinis namelis... o dar ir Gaudi parkas, kur jo namas yra...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Lapkritine
Latras


Prisijungė: 2004 11 06
Pranešimai: 184
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.01 20:08 
Tema: Re: Sagrada Familia
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Nu jo, bet aš kaiptais buvau ir prieš tą tvekinį ir už jo, bet fig, nieko nemačiau, tik fragmentus. Bet iš už tvekinio kiek supratau matosi galinė pusė , nes visokios kasos, visi turistai būriuojasi priešingoj pusėj. Nors šiaip tai ten nelabai eina suprasti, kur priekis, kur šonas, o kur galas - ji iš visų pusių atrodo kaip iš prieko :)

dėl to 'priekio' tai yra du įėjimai: vienas portalas statytas dar paties Gaudžio (ar pagal jo piešinius) - tai matosi iš tų 'drėbtų' skulptūrų, jame vaizduojama Kristaus gimimo istorija(tas ir matėsi iš už tvenkinio, gal dabat per užaugusius medžius jau nebe?), o kitas, esantis priešingoje pusėje, arčiau gatvės, jau daug modernesnis, tiesių, griežtesnių linijų ir vaizduoja Kristaus mirtį ir tt.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ausra
Nuliovas


Prisijungė: 2005 05 28
Pranešimai: 63
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.05.28 14:20 
Tema:
Atsakyti su citata

La Sagrada Familia katedra man visada atrodo kaip nuvarvejusi gotika. Na isivaizduokite jei kokia nors gotikine baznycia nulipdyti is vasko ir aplydyti...
visa Antonio Gaudi architektura yra zavi, bet sis kurinys, manau pats mistiskiausias
_________________
digimonizuokimes!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
boro
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 24
Pranešimai: 1484
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.05.30 14:17 
Tema:
Atsakyti su citata

nu ta sagrada nera pats geriausias gaudzio darbas, bet labai jau isreklamuotas. tam pajungta visa turizmo industrija : ilgai stato, vis nepastato, nezino, kada pabaigs, turistai vaziuoja, ziuri... . toj pacioj barselonoj yr ir kitu gaudzio darbu. kazkodel sagrada geriau atrodo nuotraukose arba barselonos panoramoje. viliuosi, kad dar sulauksime kada visa baznycia, kaip kad buvi uzmanes gaudis, pabaige nudazys. berods, juodai, geltonai, zydrai ir dar kazkaip
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Dailė sukurti naują temą
rašyti atsakymą