:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6 rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą

ar mėgstate ORALINĮ sexą?
viazha
90%
 90%  [ 27 ]
nelabai
10%
 10%  [ 3 ]
fuuu .... , kokia bjaurybe
0%
 0%  [ 0 ]
Iš viso balsų : 30

Autorius Pranešimas
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.14 09:09 
Tema:
Atsakyti su citata

grad rašo:
Adutis rašo:
<>gi daug kam maloniausia ir labiausia jaudina tada, kai partneris patiria malonumą, oralinis seksas puikiai tam tinka, net jei ir vienpusis, kokios problemos?

Velgi sakau tai individualu. Ko gero yra tokiu kurie pasitenkina, vien suteikdami malonuma kitam. Taciau juk negali but visiems vienodo modelio ar ne?


tai taip, o dėl ko jūs čia visi vieni kitiems į atlapus kimbat?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.04.14 09:16 
Tema:
Atsakyti su citata

Tai del to, kad nemegstu kai mane uz nieka durnium vadina. Nejau orumas ir savigarba nieko nebeverti? Beje sumalt as diskusijoje apie skoni ar pojucius sumaliau, bet tai nebuvo mano iniciatyva - pati norejo pasigalinet [atseit sumalt mane ir pasirodyt kokia kieta esanti, nors isejo snipstas] ir paprovokavo.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.14 09:32 
Tema:
Atsakyti su citata

grad rašo:
Tai del to, kad nemegstu kai mane uz nieka durnium vadina. Nejau orumas ir savigarba nieko nebeverti? Beje sumalt as diskusijoje apie skoni ar pojucius sumaliau, bet tai nebuvo mano iniciatyva - pati norejo pasigalinet [atseit sumalt mane ir pasirodyt kokia kieta esanti, nors isejo snipstas] ir paprovokavo.


o tu, grad, nepasiduok provokacijoms, parašei savo nuomonę ir pasėdėk ramiai kurį laiką, jei sako kad durnius, tai susimąstyk, pagalvok, pasitobulink, arba susirask užsiėmimą kokį naudingesnį, rašai ir rašai nepaliaudamas, ryškiai darbo neturi arba kokiu sargu dirbi. mes šitam forume vadovaujamės keturgubais standartais ir nemėgstam visokių sudirbinėtojų ir sumalinėtojų ir siūlytojų pasiskaityti vadovėlius. jei raminti kažką reikės, tai raminsim tave, nes Jurga Spurga bent myte yra buvusi :)

bleh...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.04.14 09:38 
Tema:
Atsakyti su citata

A tai jei kazkas pasake, kad as durnius nors nepateike jokiu argumentu kodel as toks esu, tai turiu priimt kaip fakta? Keista vienok jusu logika. Dabar del suvartymo - suvartyt as nieko neorejau, cia kaip tik mane norejo suvartyt, taip sakant parodyt mano vieta, deja kaip ir minejau isejo snipstas. Beje kuo jums sargo profesija netinkama? Ir ar jei zmogus buvo myte jis automatiskai gali kitus izeidinet, na kagi tada teks i myta skubet. :))
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2005.04.14 09:52 
Tema:
Atsakyti su citata

ateik grad i meta ir susikibsime mes oralioje kovoje:)
del izeidimu- tai man zodis durnius yra labai svelnus ir neizeidziantis. as ji daznai vartoju, kartais dar malonybine forma- durnelis/e, o kartais ir prisitaikau sau (siandien pvz privaziavau prie degalines ne is tos puses, sunervinau viena bica ir pasakiau: nepyk as durnele, pamirsau kurioj pusej mano bakas, tai jis tik nusisypsojo)
mane izeidzia netolerancija ir agresija tiek mano tiek kitu zmoniu atzvilgiu. ir yra normalu, kad agresija issaukia agresija, netolerancija- netolerancija. sitas sakinys netaikomas niekam ir prasau i ji tiesiogiai nereguoti.
Aciu, aduti.
Kilimandzarai, man tavo mintis pasirode svarbi, todel ir sureiksminau tavo varda. tik tiek.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.04.14 16:31 
Tema:
Atsakyti su citata

Jurgita rašo:
ateik grad i meta ir susikibsime mes oralioje kovoje:)

Tai kad nelinkes pyktis ar kaip tai kovot. Labiau linkes but tolerantisku ir priimt kitokias paziuras.
Jurgita rašo:
del izeidimu- tai man zodis durnius yra labai svelnus ir neizeidziantis. as ji daznai vartoju, kartais dar malonybine forma- durnelis/e, o kartais ir prisitaikau sau (siandien pvz privaziavau prie degalines ne is tos puses, sunervinau viena bica ir pasakiau: nepyk as durnele, pamirsau kurioj pusej mano bakas, tai jis tik nusisypsojo)

Na kadangi as jusu nesupratau, ibo jus norejot mane pamalonit tuo zodzius, tai atsiprasau, kad suklydau. Duokit pa ir susitaikom :)
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2005.04.14 16:35 
Tema:
Atsakyti su citata

pa:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6 rašyti atsakymą