:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Apie viską sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2005.03.15 15:36 
Tema:
Atsakyti su citata

L. neblogas T. Venclovos interviu į temą (pirmi 3 atsakymai):


http://www.culture.lt/satenai/?leid_id=740&kas=straipsnis&st_id=3220
_________________
agrarinės genų technologijos Trojos arklys
jau turi du blogus: http://www.myspace.com/kilimandzaras
http://www.blogas.lt/kilimandzaras/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.03.15 16:06 
Tema:
Atsakyti su citata

grad rašo:
Bet juk dauguma situ tikslai tera saviapgaule, iliuziju kurimas. Kam save apgaudinet? Tai panasau i narkotikus, i kuriuos ijunkama begant nuo realybes.
Arba apeigos. Kas cia per reliktas? Siuolaikiniame informaciju ir telekomunikaciju pasaulyje apeigas laikau blogiu, ibo trukdo begt kaip voverei ratelyje, trukdo konkuruot su kitais, atimdamos laika. O laikas kaip zinia didziaiusia vertybe.


Įsivaizduok, Grad, ne visi nori gyventi kaip voverės ratelyje, konkuruoti su kitais ir pan. Man, pvz., toks gyvenimo būdas sukelia geriausiu atveju pasišlykštėjimą. Ir aš verčiau jau rinkčiausi religinio fanatiko kelią, nei karjeristo, per gyvenimą besiiriančio alkūnėmis.

Dėl apgaulės. Nelabai suprantu, kur tu čia matai apgaulę. Į bažnyčią pagalbos besikreipiantys žmonės gauna būtent tai, ko prašo - nusiraminimą, atsakymus į klausimus, į kuriuos niekas, išskyrus religiją atsakyti negali, gyvenimo įprasminimą ir t.t. Aš visa tai gaunu kitais keliais, tačiau niekada nedrįsčiau sakyti, kad mano kelias geresnis. Jis geresnis MAN. Kiti renkasi kitką.

O realybė egzistuoja tam, kad nuo jos slėptis. Aš nenorėčiau gyventi pasaulyje, kur nebūtų vietos pabėgti nuo realybės. Tai būtų pragaras ant žemės. Įsivaizduok, kątai reikštų. Pasaulis be svajonių, be meilės, be grožio, be meno, be pasilinksminimų su draugais, žodžiu, be nieko, dėl ko mes gyvename. Na, bent jau tikiuosi, dauguma žmonių.

Apskritai tai aš netikiu, kad tu, Grad, pats tiki visu tuo ką kalbėjai apie apgaulę, bėgimą nuo realybės, voverės ratus ir pan. Nebent visiškas idiotas kaimietis arba koks tai surobotėjęs karjeristas galėtų taip mąstyti. Ir bandau į tai rimtai žiūrėti tik todėl, kad šis forumas skirtas rimtiems pokalbiams...
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.03.15 16:35 
Tema:
Atsakyti su citata

nu kaip ir jau ne kartą sakiau, gerb oponentai religiją suvokiate labai primityviai - apeigos, nerimas dėl pomirtinio pasaulio etc. ne kartą bandžiau minėti, kad religija yra gyvenimo filosofijos viena iš rūšių, bet taip niekas ir nesuprato/nenorėjo suprasti. tai tada kyla klausimas - kas teisesnis, tikintysis ar jos nesuprantantis puolantysis?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.03.15 17:04 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:

Įsivaizduok, Grad, ne visi nori gyventi kaip voverės ratelyje, konkuruoti su kitais ir pan. Man, pvz., toks gyvenimo būdas sukelia geriausiu atveju pasišlykštėjimą. Ir aš verčiau jau rinkčiausi religinio fanatiko kelią, nei karjeristo, per gyvenimą besiiriančio alkūnėmis.

Esme ne nori ar nenori, o kad privalai, kitaip nepasieksi ausktumu. Ir kas cia per niekinamas poziuris i karjeros siekima. Karjeros siekimas tai kaip tik zmogaus tobulejimas, bandymas save realziuot, isreikst, nieko tame blogo nematau. Ir nereikia karjeristu vadint baisiais alkuniu naudojimo meistrais - verlsas yra dziungles, o dziunglese pats zinot su pacifistinais samprotavimais toli neneueist.

Saulelis rašo:

Dėl apgaulės. Nelabai suprantu, kur tu čia matai apgaulę. Į bažnyčią pagalbos besikreipiantys žmonės gauna būtent tai, ko prašo - nusiraminimą, atsakymus į klausimus, į kuriuos niekas, išskyrus religiją atsakyti negali, gyvenimo įprasminimą ir t.t.

Tai beda tame, kad nuejus i baznycia problemos neisprendziamos. Kagi ten tikintysis gauna, o gi pasiulyma melstis ir laukt dievulio pagalbos.
Argi cia cia konstruktyvi ir pozityvi pagalba? Nemanau.



Saulelis rašo:

O realybė egzistuoja tam, kad nuo jos slėptis.

Netikiu, kad taip is tikruju manot. Tai visi musu veiksmai yra nukreipti tik tam kad galetume ignoruot objektyvia realybe?

Saulelis rašo:

Aš nenorėčiau gyventi pasaulyje, kur nebūtų vietos pabėgti nuo realybės. Tai būtų pragaras ant žemės. Įsivaizduok, kątai reikštų. Pasaulis be svajonių, be meilės, be grožio, be meno, be pasilinksminimų su draugais, žodžiu, be nieko, dėl ko mes gyvename. Na, bent jau tikiuosi, dauguma žmonių.

Nesuprantu kodel bendravimas su draugais, meile, grozis yra anot jusu uz realybes ribu. Visiskai nesutinku. cia realybes aspektai.

Saulelis rašo:

Apskritai tai aš netikiu, kad tu, Grad, pats tiki visu tuo ką kalbėjai apie apgaulę, bėgimą nuo realybės, voverės ratus ir pan. Nebent visiškas idiotas kaimietis arba koks tai surobotėjęs karjeristas galėtų taip mąstyti. Ir bandau į tai rimtai žiūrėti tik todėl, kad šis forumas skirtas rimtiems pokalbiams...

O as netikiu, kad realybej jus neturit draugu, ir tik pabeges nuo jos isgyvenat draugyste, meile ir kitus procesus.
Siaip del surambejimo - tai as matyt surambejes kaimietis, atsiprasau kaunietis. :)
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2005.03.15 17:08 
Tema:
Atsakyti su citata

Aš siūlyčiau iš jo nesijuokti. jis nuoširdžiai tiki tuo ką sako :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.03.15 17:16 
Tema:
Atsakyti su citata

Ca man nesijuokt?
Ar is manes nesijuokt?
Tada leiskit pakalust kuo as nuosirdziai tikiu? Kad draugaut galima ir realiai, kad dievo nera, kad baznycia tik trukdo zmonems suvokt ju paciu vieta apsaulyje ir paskirti? Atsakymas taip as tuo nuosirdziai tikiu!
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.03.15 18:13 
Tema:
Atsakyti su citata

grad rašo:
Esme ne nori ar nenori, o kad privalai, kitaip nepasieksi ausktumu. Ir kas cia per niekinamas poziuris i karjeros siekima. Karjeros siekimas tai kaip tik zmogaus tobulejimas, bandymas save realziuot, isreikst, nieko tame blogo nematau. Ir nereikia karjeristu vadint baisiais alkuniu naudojimo meistrais - verlsas yra dziungles, o dziunglese pats zinot su pacifistinais samprotavimais toli neneueist.


Jo... Atrodo, visgi tu tikrai tiki tuo, ka sakai... Bet va ar supranti ka as sakiau? Ar supranti, kad as nieko neprivalau? Nei siekti aukstumu, nei karjeros, nei klaidzioti po verslo dziungles. Taip, as niekinu karjeristus ir nematau kodel netureciau teises to daryti. Taciau as neaiskinu zmonems, kad jie NEGALI siekti karjeros, nes tai niekinga ar pan. Man toks gyvenimo budas nesuprantamas, nepriimtinas ir tiek. Kam karjera idomu - tas jos siekia. Reikia tik suprasti, kad karjera, aukstumos yra tiek pat realu, kaip ir tavo taip sudirbinejama religija. Ir, mano manymu, beatodairiskas rupinimasis vien tomis aukstumomis yra daug didesnis blogis nei krikscionybe...

grad rašo:
Tai beda tame, kad nuejus i baznycia problemos neisprendziamos. Kagi ten tikintysis gauna, o gi pasiulyma melstis ir laukt dievulio pagalbos.


Ar tikrai neissprendziamos? Ar tu buvai baznycioje prasyti pagalbos? Ar zinai ka ten siulo ir ko nesiulo? Ar zinai ka ten besilankantys zmones gauna ir ko negauna?



grad rašo:
Netikiu, kad taip is tikruju manot. Tai visi musu veiksmai yra nukreipti tik tam kad galetume ignoruot objektyvia realybe?


Visu pirma reiketu apsibrezti, kas sioje temoje apibreziama kaip "realybe". As, kalbedamas apie ja, turejau omeny tuos musu gyvenimo aspektus, kurie yra mums neidomus, nuobodus, taciau neisvengiami. Buitines problemos, darbas (jei jis yra tik priemone uzsidirbti pinigus ir daugiau nieko) ir t.t. Zinoma, nuo man maloniu dalyku sleptis as nesiruosiu :) As gyvenu tam, kad rasciau ju kuo daugiau.


man reikia eiti dabar, pabaigsiu veliau
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.03.15 18:30 
Tema:
Atsakyti su citata

Tai argi as jus verciu siekt karjeros?
As tik sakau, kad tikejimas paistalais ir laiko gaisimas religijai trukdo siekt karjeros. Bet jusu teise ar pritart mano nuomonei, ar ne. As gi nesu koks nors visazinis, kurio nuomone nekritikuojama.
Dabar del baznycios. Mano seneliai, tevai visi labai religingi, tai,p kad ka jiem baznycioje skiedzia ir zada as zinau, juolab vaiksytej irgi buvau verciams ten eit.
Ir del realybes. Matosi, kad mes supratom si termina visai skirtingai. Realybe as suprantu kaip erdve uzpildyta materijos, su visomis jos apraiskomis ir procesais. Ten ir darba, ir poilsis, ir draugai, ir meile.

p.s. Jus niekinat karjeristus, as niekinu tikinciuosius. Kuo as blogesnis uz jus?
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.03.15 22:37 
Tema:
Atsakyti su citata

grad rašo:
Tai argi as jus verciu siekt karjeros?
As tik sakau, kad tikejimas paistalais ir laiko gaisimas religijai trukdo siekt karjeros. Bet jusu teise ar pritart mano nuomonei, ar ne. As gi nesu koks nors visazinis, kurio nuomone nekritikuojama.
Dabar del baznycios. Mano seneliai, tevai visi labai religingi, tai,p kad ka jiem baznycioje skiedzia ir zada as zinau, juolab vaiksytej irgi buvau verciams ten eit.
Ir del realybes. Matosi, kad mes supratom si termina visai skirtingai. Realybe as suprantu kaip erdve uzpildyta materijos, su visomis jos apraiskomis ir procesais. Ten ir darba, ir poilsis, ir draugai, ir meile.

p.s. Jus niekinat karjeristus, as niekinu tikinciuosius. Kuo as blogesnis uz jus?


Visų pirma, tai niekas nesako tu geresnis ar blogesnis. Šite terminai apskritai nelabai gali būti vartojami kalbant apie žmones :)

Antra, tai ar religija trukdo siekti karjeros ar ne, šiuo atveju yra visiškai nesvarbu. Yra daugelis dalykų žmogaus gyvenime, kurie vienas kitam trukdo, tačiau vien tai nedaro jų gerais ar blogais. Tiesiog visada reikia rinktis.

Kad tau religija nepriimtina, jau visi seniai suprato, nebereikia to įrodinėti. Bet kodėl tu tvirtini, kad bažnyčia kaip reiškinys apskritai yra blogis? Todėl, kad tu įsitikinęs, kad tikėjimas trukdytų tau siekti karjeros (kas, mano nuomone, visiškai nebūtinai yra teisybė)? Bet juk tu pats sutinki, kad ne visi nori ar turi tos karjeros siekti. Tai kam dar jis trukdo?

Na, jei tu bažnyčią suvoki vaiko, kuris buvo verčiamas į ją eiti, akimis, tai gal jau laikas būtų imti mąstyti kaip suaugusiam žmogui? O kol nepradėsi, tai prašau čia nerašinėti. Čia ne vaikų tinklalalalapis ir ne psichologinės pagalbos centras... Gali pamėginti paspiaminti į Delfi komentarus, ten tokios mąstysenos individų netrūksta, manau rasi bendraminčių :)
Jei rimtai, tai bažnyčia (o juo labiau religija) nėra vien barzdotas dėdulė, sėdintis danguje, sveikamarijos ir sėdėjimas pribezdėtose baždnyčios patalpose mičių metu. In case you didn't know :) Ir čia mes badom šnekėti būtent apie tuos kitus bažnyčios aspektus - dvasinę ramybę, kurią galima ten rasti, atsakymus į klausimus, pagalbą (tame tarpe ir materialinę) tiems, kuriems jos reikia, savo gyvenimo paskirties suvokimą ir t.t.

grad rašo:
Ir del realybes. Matosi, kad mes supratom si termina visai skirtingai. Realybe as suprantu kaip erdve uzpildyta materijos, su visomis jos apraiskomis ir procesais. Ten ir darba, ir poilsis, ir draugai, ir meile.


Ok, gali būti ir tokia interpretacija. Tik nelabai suprantu, kaip tu įsivaizduoji bėgimą nuo šios realybės? Juk nei labai tikintis, nei moščnai apsinarkašinęs, nei galų gale miręs žmogus niekur neišnyksta, jis vistiek lieka ta pati materija. Todėl kalbant apie "bėgimą nuo realybės" turėtų būti savaime aišku, kad kalbama apie kitokį realybės traktavimą...
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2005.03.15 22:59 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Bet kodėl tu tvirtini, kad bažnyčia kaip reiškinys apskritai yra blogis?


Aš galiu paaiškint.

1. Kunigai yra vagys. Mokesčių mokėtojų sunkiai uždirbtais pinigais šeriami kunigai, vienuoliai, kapelionai, tikybos mokytojai, perkami varpai ir statomos bažnyčios, mokamos kompensacijos kunigų pedofilų aukoms.
2.Kunigai yra prievartautojai. Jie agituoja prieš eutanazijos legalizavimą, kas tolygu atimti iš žmogaus teisę į jo kūną.
3.Bažnyčia atsakinga už rasismo įsigalėjimą Europoje ir milijonus rasizmo aukų. Tūkstančių metų antižydiška propaganda davė savo vaisius su kaupu.

4.Ir t.t. ir panašiai, būtų galima tęsti be galo.

O fundamentali priežastis to kenkėjiškumo yra ta, kad tikėjimas metafizinėm nesąmonėm yra pamišimo forma, o pamišėliai yra pavojingi. Ypač dėl to, kad ana pasaulį laiko svarbesniu už gyvus aplinkinius žmones.
_________________
You shut your mouth when you're talking to me!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.03.15 23:41 
Tema:
Atsakyti su citata

1. Pagal tave išeitų, kad vagys yra visi, kurie gauna dotacijas iš valstybės biudžeto? Taip pat tikriausiai grynas pinigų švaistymas yra kultūros paminklų priežiūra bei restauracija? Beje, aš pats tiksliai nežinau, bet argi bažnyčia neišsilaiko pati savęs (bent jau didžiąja dalimi)? Pedofilų galima aptikti, kaip žinia, ne tik bažnyčiose. Bet jei pedofilas surandamas bet kokioje kompanijoje - sakykim, tavo kolega, tai ar tu automatiškai tampi vagimi? Ir labai abejoju, kad kompensacijos kunigų pedofilų aukoms mokamos iš valstybės biudžeto... Vatikanas turi pakankamai lėšų tokioms išlaidoms.
2. Būtent, kad agituoja, o ne draudžia. Nelabai suprantu, kodėl savo pozicijos reiškimą vadini prievartavimu... Tau taip pat niekas nedraudžia agituoti UŽ eutaniziją. Ir jei tau ši problema tokia skaudi, tai kodėl nematau tavęs atitinkamose demonsracijose? :)
3. Nu, čia tokia labai jau egzotiška teorija. Vienareikšmiškai teigti, kad bažnyčia yra atsakinga už rasizmą Europoje... Man tai sukelia lengvą šypsnį :)

Tačiau nenoriu pasakyti, kad tavo žodžiuose nerandu tiesos. Tik tiek, kad blaiviai mąstantis žmogus gal nesiimtų taškytis tokiais kategoriškais, stačiokiškais teiginiais. Viskame yra bent dvi medalio pusės. Ir aš šioje temoje kaip tik ir noriu jas abi panagrinėti.
Galima ir baisesnių bažnyčios nuopelnų suvardinti: ilgus amžius trukęs nežabotas teroras, inkvizicija, nesibaigiantys karai (ar šitą prie gerųjų nuopelnų rašyti? Juk anot tavęs, Legionai, kare nieko blogo nėra :), mokslinio progreso stabdymas ir t.t.
Tačiau iš kitos pusės juk krikščionybė ir mums, ir kitiems tamsuoliams atnešė raštą, galų gale ir naujas technologijas, kad ir kaip paradoksalu. Bet svarbiausi jos nuopelnai visgi dvasinėje srityje. Tokios statistikos, žinoma nėra, tačiau kiek žmonių religija sustabdė nuo savižudybių? Kiek žmonų tiesiog laimingai nugyveno gyvenimus vadovaudamiesi šventojo rašto įstatymais? Kiek lėšų skyrė ligoniams, skurstantiems ir visokiems kitokiems paliegėliams?

Ir t.t. ir panašiai, būtų galima tęsti be galo. :)

Legionas rašo:
O fundamentali priežastis to kenkėjiškumo yra ta, kad tikėjimas metafizinėm nesąmonėm yra pamišimo forma, o pamišėliai yra pavojingi. Ypač dėl to, kad ana pasaulį laiko svarbesniu už gyvus aplinkinius žmones.


O tu tiki meile? "Šeštu jausmu", intuicija?
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2005.03.16 00:00 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:

2. Būtent, kad agituoja, o ne draudžia. Nelabai suprantu, kodėl savo pozicijos reiškimą vadini prievartavimu... Tau taip pat niekas nedraudžia agituoti UŽ eutaniziją.


Savo pozicijos reiškimas demokratijoje gali baigtis isprievartavimu, jei privartautojų bus pakankamai daug. Taip kaip kad šiandien yra. Aš nebalsuoju už teisės į kūną atėmimą, nėr ko manęs lygint fanatikams.
_________________
You shut your mouth when you're talking to me!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2005.03.16 00:06 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Galima ir baisesnių bažnyčios nuopelnų suvardinti: ilgus amžius trukęs nežabotas teroras, inkvizicija, nesibaigiantys karai (ar šitą prie gerųjų nuopelnų rašyti? Juk anot tavęs, Legionai, kare nieko blogo nėra :), mokslinio progreso stabdymas ir t.t.
Tačiau iš kitos pusės juk krikščionybė ir mums, ir kitiems tamsuoliams atnešė raštą, galų gale ir naujas technologijas, kad ir kaip paradoksalu.


Užtenka ir šviežių nusikaltimų, ką čia kapstysies po tokią tolimą praeitį. O dėl rašto tu žinoma neteisus. Manai, kad ikikrikščioniškoje Lietuvoje nebuvo rašto?
_________________
You shut your mouth when you're talking to me!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.03.16 00:08 
Tema:
Atsakyti su citata

Legionas rašo:
Saulelis rašo:

2. Būtent, kad agituoja, o ne draudžia. Nelabai suprantu, kodėl savo pozicijos reiškimą vadini prievartavimu... Tau taip pat niekas nedraudžia agituoti UŽ eutaniziją.


Savo pozicijos reiškimas demokratijoje gali baigtis isprievartavimu, jei privartautojų bus pakankamai daug. Taip kaip kad šiandien yra.


Primenu: ši tema apie religiją bei bažnyčią. Ne apie demokratiją ir jos trūkumus, ir GINK DIEVE ne apie anarchijos privalumus!

Legionas rašo:
Aš nebalsuoju už teisės į kūną atėmimą, nėr ko manęs lygint fanatikams.


Ką turėtų reikšti šita replika??
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2005.03.16 00:12 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:

Primenu: ši tema apie religiją bei bažnyčią. Ne apie demokratiją ir jos trūkumus


Viskas susiję. Kaip tu gali apsvarstyrti kokį reiškinį išėmęs iš konteksto?
_________________
You shut your mouth when you're talking to me!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Apie viską sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Toliau rašyti atsakymą